''אסור לדבר בשעת התפילה וקריאת התורה...''

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
וואו. מלא זמן לא שיתפתי... בכל מקרה. החלטתי לחזור בתשובה...
חזק חזק ונתחזק..
אז הנה ציור עבור ארגון חשוב ששם לעצמו למטרה למגר את הדיבורים בשעת התפילה
היתה לי הזכות...

קבצים מצורפים

• דיבורים בתפילה.jpg
    דיבורים בתפילה.jpg
    KB 433.6 · צפיות: 126

לילי 1

משתמש מקצוען
התוכן מייצר אנטי

והציור ממש אוטנטי ומבטא! שאפו!

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הציור יפיפה ובנוי כהלכה!
יש כאן אווירת צבע מצוינת!

אישית, לא מתחברת לתוכן.
סגנון ה'איכסה זה טמא ומגעיל ומלא בזבל מסריח ואני בכלל לא מבין איך אנשים מחזיקים כזה מכשיר/ מתגייסים לצבא/ מדברים מחוץ לבית כנסת/ באופן כללי לא הולכים בתלם ובטוח רק כי הם כאלה בזויים וחסרי בינה' שמככב בפישקוולים בנושאים מסויימים קצת הרבה נתקע בגרון.
תהדרו את הטוב. את מעלת השכר, את ה'למה כדאי לי'

לא קשור אליך הני, הציור שלך מקסים!
סתם. מחשבות.

תמשיכי ליצור ולהצליח!
ים הצלחות

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יפית כוכב;2434172:
הציור יפיפה ובנוי כהלכה!
יש כאן אווירת צבע מצוינת!

אישית, לא מתחברת לתוכן.
סגנון ה'איכסה זה טמא ומגעיל ומלא בזבל מסריח ואני בכלל לא מבין איך אנשים מחזיקים כזה מכשיר/ מתגייסים לצבא/ מדברים מחוץ לבית כנסת/ באופן כללי לא הולכים בתלם ובטוח רק כי הם כאלה בזויים וחסרי בינה' שמככב בפישקוולים בנושאים מסויימים קצת הרבה נתקע בגרון.

לא קשור אליך הני, הציור שלך מקסים!
סתם. מחשבות.

תמשיכי ליצור ולהצליח!
ים הצלחות
מחשבות שראוי לשתף למען הפרט והכלל.
מסכימה איתך לגמרי,
פשוט אולי לא הייתי מצליחה לנסח את זה בצורה עדינה כמוך אז שתקתי.:eek:

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י יפית כוכב;2434172:

תמשיכי ליצור ולהצליח!
ים הצלחות

תורתינו הקדושה אינה דוגלת במדיניות השכנוע למה כדאי לעשות רצונו יתברך ע"י נפנוף בעולמות השכר, ומאידך מצוות ה"הוכח תוכיח" בנפנוף העונש קיימת גם קיימת.
יראת החטא צריכה להיות מחמת ההלכה ולא מחמת השכר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שיילה;2434408:
תורתינו הקדושה אינה דוגלת במדיניות השכנוע למה כדאי לעשות רצונו יתברך ע"י נפנוף בעולמות השכר, ומאידך מצוות ה"הוכח תוכיח" בנפנוף העונש קיימת גם קיימת.

ממליצה לארגון הקדוש להתחזק קודם בקיום מצוות הוכח תוכיח לפי פרטיה ודקדוקיה.

יפית כוכב

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אין בעיה.
שיתנו הוכחות נקיות ומכובדות. (ויש מבין הדברים כמה משפטים שכדאי להפנים)
הסגנון הרדוד הזה של 'זבל השכונה' עם פרצוף הדבר-אחר שהתגייס לצבא פשוט דוחה.
הילד (כי אני מאמינה שזהו קהל היעד. מבוגר אחד שיצביע לי שזה שינה בו משהו) שמחר יגיע לבית הכנסת יראה את המתפללים בחוץ לאו דווקא ליד הפח. אולי דווקא ליד פינת הקפה המריחה והמגרה. ואז- השקצים מהעלון של אתמול פתאום לא נראים גרועים כל כך. ומכוערים כל כך. ובזויים כל כך. למעשה זה אפילו השכן שלו מהבניין שהוא בחור חמוד וחינני.
ואלי גם המן ימ"ש, שהמלמד התבטא עליו דומה, למעשה לא היה נורא כל כך?

תכבדו את התמימות של הילדים. את הרגישות שלהם. את רמת האנטילגנציה של כולנו.
שלא ישחקו הרגישות והכבוד בסיסמאות נבובות.

חני H

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הציור ממש מושקע ויפה!

סתם הערה בקטנה, מן הסתם לא קשור אליך: צפרדעים אמנם מסתיימות ב''ים'' אבל כשמזכירים אותן באופן כללי זה יהיה בלש' נקבה: רועשות, קופצות, מחונכות וכו'... כשלא מקפידים על זה זה הופך את הכל למאד פאשקווילי וצ'אלמערי (בלי לאכול אותי! אני גם ירושלמית)

לגבי התוכן- מסכימה מאד עם יפית.

ליבליב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יפית כוכב;2434534:
אין בעיה.
הילד (כי אני מאמינה שזהו קהל היעד. מבוגר אחד שיצביע לי שזה שינה בו משהו) שמחר יגיע לבית הכנסת יראה את המתפללים בחוץ לאו דווקא ליד הפח. אולי דווקא ליד פינת הקפה המריחה והמגרה. ואז- השקצים מהעלון של אתמול פתאום לא נראים גרועים כל כך. ומכוערים כל כך. ובזויים כל כך. למעשה זה אפילו השכן שלו מהבניין שהוא בחור חמוד וחינני.

אמאל'ה..:confused:
עשיתי הרגע עליית נשמה בלי לשים לב?(יותר הגיוני "איבוד הכרה רגעי מרוב עייפות"..)
זה נשמע כאילו נשמתי התעברה בך!
קריייפייי..:eek:

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
פלטת צבעים ממש יפה ונעימה!!

רפי רפי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שיילה;2434408:

גיבוב של שטויות.
הכוונה במודעה לא להוכיח אלא לחנך את צעירי הצאן.
התורה הקדושה ממש דוגלת שילד יתחנך לדעת מתי הוא עושה נחת לבורא עולם ומתי לא.
חינוך ורוממות עצמית ע"י פסילת האחר הוא נטו אלימות (שמצויה לצערנו בשפע בחברה החרדית. אלימות פיזית. אלימות מילולית. אלימות מחשבתית. פלוני לא בא לי טוב בעיניים? יאללה! שייגעץ! שיקצע! טשוכאפאכע!)

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י רפי רפי;2434589:
גיבוב של שטויות.
הכוונה במודעה לא להוכיח אלא לחנך את צעירי הצאן.
התורה הקדושה ממש דוגלת שילד יתחנך לדעת מתי הוא עושה נחת לבורא עולם ומתי לא.
חינוך ורוממות עצמית ע"י פסילת האחר הוא נטו אלימות (שמצויה לצערנו בשפע בחברה החרדית. אלימות פיזית. אלימות מילולית. אלימות מחשבתית. פלוני לא בא לי טוב בעיניים? יאללה! שייגעץ! שיקצע! טשוכאפאכע!)

אהבתי את המילה האחרונה :)
תחליף ל-זשאַבע

YUDITH

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בא לא נשכח שכולנו עשויים חומר ורוח... אם ניהיה מספיק אמיצים נודה שאנחנו גם בתוך תוכינו נאבקים... שיקום פה מישהו שתמיד מתעורר עם חשק אדיר של לעוף לבית הכנסת להתפלל... לכולנו נפש אלוקית אבל גם נפש טבעים/ בהמית! מה לעשות..פשוט מציאות... ולנפש הטבעית דווקא מתחשק מלא שטויות...מתחשק לה לפטפט בבית הכנסת, לאכול גלידות, ללכת לבריכה לצאת לטיול שנתי באופן כללי אין לה שום עניין להתפלל אלא אם כן הנפש האלוקית מצליחה לגייס את התלהבותה הידועה, לדברים טובים וגם רוחניים. זה כל עניין שני היצרים שבתוכינו, לא? ככה נבראנו! והמטרה היא להשליט את השכל/ מצפון, הנפש האלוקית שבתוכינו על העיר הקטנה שלנו(אנחנו) במחשבה , דיבור ומעשה.. פרוייקט לחיים שלמים!!! אז אם מישהו כבר הגיע לדרגה שאינו מרגיש כלל את פטויי הנפש הבהמית, כבר לא מתעניין בשיחה בטלה , כל חפצו ורצונו קדושה וטהרה תפילה בוקעת רקיעים- ברוך ה' ! הוא מוזמן אחר כבוד להיות אמפאטי כלפי מי שעדיין לא שם ( כמעט כולנו (-:) להתפלל להצלחתינו... ומי שמאוד נתון לשליטת הנפש הבהמית ונמצא בבית הכנסת רק לפטפוט (קודם כל, ב"ה שהוא בכלל בבית הכנסת ולא במקום אחר....) הכי טוב יהיה לחבר אותו לכל הטוב והנפלא שיש בתפילה, בחיבור לה' בהליכה בדרך שאנחנו רוצים ללכת. שגם הוא ירצה לבוא להתפלל ו שהוא בעצמו ירצה להתגבר על הנפש הטבעית / בהמית שבתוכו ולאט לאט יצליח.
קיצור , שכולנו נצליח.

ואליך הציירת שציירת את הציור היפה הזה:
הציור שלך יפה מאוד!!
הכוונה שלך, שהכי יפה נעלה, חשוב ורצוי להיות בתפילה- אדירה!
זה שחשוב לחנך את הדור הצעיר לקדושה ולהעריך את הקדושה ולא להכנע לדחפים של היצר השני- מקסים!
היו לנו פה השגות על הדרך. אישית, כפי שהבנת, אני דוגלת בדרך של העצמת הטוב מציאת התענוג ברוחניות (זו לא שיטה רק שלי..ולא אני המצאתי. ראי ספר התניא- עם הסברים)

אבל חשוב שלא תתייאשי בגלל תגובות שלנו שלא התחברו לתוכן! קורה לכל אחד! באמת !תמשיכי ליצור! מצפה לציור הבא שלך! הצלחה!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הציור נחמד, אבל לוקה מעט בחסרים.
הקומפוזיציה מפזרת ולא ממקדת, ישנם שלושה מוקדי עניין שמפזרים את הריכוז ולא עוזרים.
הצבעים שרופים קצת.

לעניין המסר,
אני מבין שבתרבות מסויימת השיח הזה הוא חלק מהחינוך לרוחניות, ומכבד.
בעיני, ובצורת החינוך שקיבלתי, יש בזה אלימות, כנזכר לעיל. תנועת היד הישירה של הילד, וההשואה המגוחכת לצפרדעים מקרינים תקפנות שטחית של וכחנות.
כלומר, אם כבר אלימות, שיהיה מקצועי...
בהצלחה!

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ציור מאוד יפה הני P , ומושקע,
באשר לתגובות פה בפורום על הטקסט המחנך בכל כוחו,
אני מופתע לראות איך אנשים מעיזים להגיד בפרהסיא ולהגיב באופן ש(תקנו אותי אם אני טועה) שלא היו מעיזים לעשות בעבר.
לטעמי, באמת הגיע הזמן שאנשים יגידו מה שהם חושבים על השיטת חינוך הזאת, ולא בסתר,
הרי איך זה יכול להיות שיטת חינוך מצליחה, כאשר התוצאה היא שהציבור המתחנך או עכ"פ חלקו או רובו, פשוט נהיה מאולף לדעת איזה הצגה לעשות ולהגיד בפרהסיא, ובחדרי חדרים עושה דברים אחרים,
זה הפך פשט הפסוק של 'גם כי יזקין לא יסור ממנה'
(חנוך לנער על פי דרכו וכו')

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שאול יצחק;2434926:
ציור מאוד יפה הני P , ומושקע,
באשר לטקסט המחנך בכל כוחו, שבוודאי אין לך קשר אליו,
אני מופתע לראות איך אנשים מעיזים להגיד בפרהסיא ולהגיב באופן שנדמה לי,
תקנו אותי אם אני טועה,
לא היו מעיזים לעשות בעבר.
לטעמי, באמת הגיע הזמן שאנשים יגידו מה שהם חושבים על השיטת חינוך הזאת, ולא בסתר,
הרי איך זה יכול להיות שיטת חינוך מצליחה, כאשר התוצאה היא שהציבור המתחנך או עכ"פ חלקו או רובו, פשוט נהיה מאולף לדעת איזה הצגה לעשות ולהגיד בפרהסיא, ובחדרי חדרים עושה דברים אחרים.

לא הבנתי, רבנו.
באמת שזה כתב חידה.
דבר אוטוסטראדה.
PHP:

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י אבימי;2434930:
לא הבנתי, רבנו.
באמת שזה כתב חידה.
דבר אוטוסטראדה.
PHP:

הבנת, הבנת.

ואם אתה מתכוון לשאול מה הקשר חדרי חדרים לכאן,
התכוונתי שכל אדם שיש לו עסק עם ילדים יודע,
שכמה שמוסיפים יותר ויותר דברים לאיזור של מחוץ לגדר ועוד עם ה'חינוך' הזה בסגנון של ה "אם תעשה ככה וככה, כולנו נשנא אותך לנצח ונחשוב שאתה מגעיל" , זה אכן פועל מיידית כבמטה קסם,
אבל רק כלפי חוץ ולזמן מוגבל, ואדרבא, ככה מאבדים את הילד.

הני p

מאיירת ספרים, קומיקס ,עיצוב דמותגים ועוד...
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ואליך הציירת שציירת את הציור היפה הזה:
הציור שלך יפה מאוד!!
הכוונה שלך, שהכי יפה נעלה, חשוב ורצוי להיות בתפילה- אדירה!
זה שחשוב לחנך את הדור הצעיר לקדושה ולהעריך את הקדושה ולא להכנע לדחפים של היצר השני- מקסים!
היו לנו פה השגות על הדרך. אישית, כפי שהבנת, אני דוגלת בדרך של העצמת הטוב מציאת התענוג ברוחניות (זו לא שיטה רק שלי..ולא אני המצאתי. ראי ספר התניא- עם הסברים)

אבל חשוב שלא תתייאשי בגלל תגובות שלנו שלא התחברו לתוכן! קורה לכל אחד! באמת !תמשיכי ליצור! מצפה לציור הבא שלך! הצלחה![/QUOTE]

התוכן לא קשור אלי... רק הציור :)

שאול יצחק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יפית כוכב;2434534:
אין בעיה.

יש אנשים שמקבלים חכמת זקנים מגיל צעיר,
וגם, נהניתי לקרוא אצל מישהו אחר מה שכתבת על המן הרשע, זאת טענה שיצא לי להגיד בכמה שיחות עם חברים, והנה פתאום עוד מישהו אומר את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה