דרוש מידע אני רוצה לפתוח קרן איפה עדיף קופת העיר או וועד הרבנים (עניני)

מ....

משתמש פעיל
מבדיקה שאני בדקתי בסכומי הגיוס בקרנות, ועד הרבנים מגיעים לסכומים יותר גבוהים.
אני יודעת שהם נותנים קצבה חודשית לאלמנה מהכסף ולא משחררים הכל בבת אחת.

לפי איזה קרנות בדקת תני דוגמאות ובאתר וועד הרבנים מפרסמים הרבה יותתר בתקשורת הכללית השאלה היא אם הם לוקחים ע"ז כסף
ב. השאלה היא אם זה נכון כי בכללי קופת העיר מכניסה פי 3

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
גילוי נאות:
אני נוגע בדבר.
אם מבחינת פרסום וגיוס אתם מנהלים את הקמפיין עצמאית, ממליץ מאד על מרכז הצדקה.
באתר אפשר גם לפתוח קרן באופן מקוון.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
https://vaadharabanim.co.il/fund/6576 , והיה עוד יותר ישנים שאני לא רואה עכשיו קישור
בקופת העיר לא ראיתי שהגיעו ליותר ממליון
הנתונים באתר של קופת העיר הם רק ממה שנכנס באתר ולפעמים גם בנדרים פלוס
אין שם את כל ההו"ק והמזומן או הצקים
זה מיועד לדרבון התורמים אבל לא באמת בנתונים מדויקים.
גילוי נאות:
אני נוגע בדבר.
חבל על העמלות הגבוהות
אפשר לפתוח עצמאית בקופת העיר , יחד עם האמינות של קופת העיר , והכל ממשיך כגרגיל
את מרכז הצדקה נשאיר "למגייסים עצמאית"...
כנ"ל, אם בדקתם באתר זה לא רלוונטי
לגבי התמיכה בקופת העיר , הכסף יוצא לפי הצרכים של המשפחה ולא סתם, אם יש הוצאות חריגות צריך להתקשר ולבקש והכסף מגיע. בקלות ובפשטות.
מישו טען לי שועד הרבנים לוקח פחות על הוצאות פרסום מהקופה
קופת העיר לא לוקחת על פרסום , אלא בהסכמה
במקרה ורוצים לעשות מצינג' ופרסומת באתרים יש להם מחלקה מיוחדת לכך והכל בשקיפות ועם תיעוד ברור על העלויות שיוצאות מתוך הקרן.

אני ממליץ חד משמעית על קופת העיר, יש להם אמינות מאד גבוהה בארץ ובחו"ל.
היחס לקרן של קופת העיר מקבל הרבה יותר פידבק בכוללים מאשר גופים אחרים
ההתנהלות מולם היא ביעילות ובקלות
(גם השונאים הגדולים שלהם עושים דווקא שם את הקרנות)

זכות הרבים

משתמש פעיל
מישו טען לי שועד הרבנים לוקח פחות על הוצאות פרסום מהקופה
שקר.
גבאי קופת צדקה אמר לי בוודאות
שועד הרבנים גובה 4 אחוז עמלה. חוץ מההוצאות.
קופת העיר לוקחת רק את הוצאות.
הנידון איפה מכניס יותר כסף
קשה מאוד למדוד דבר כזה אין קרן שהיה לה גם וגם.
השאלה היא לאיזה מהם תורמים יותר
מי נחשבת יותר אמינה.
ולפעמים התשובות שתקבלו הם פוליטיות.
ושלא נצטרך זה לזה.
רק בשורות טובות.

שקר.
גבאי קופת צדקה אמר לי בוודאות
שועד הרבנים גובה 4 אחוז עמלה. חוץ מההוצאות.
קופת העיר לוקחת רק את הוצאות.
הנידון איפה מכניס יותר כסף

קשה מאוד למדוד דבר כזה אין קרן שהיה לה גם וגם.
השאלה היא לאיזה מהם תורמים יותר
מי נחשבת יותר אמינה.
ולפעמים התשובות שתקבלו הם פוליטיות.
ושלא נצטרך זה לזה.
רק בשורות טובות.
על מה 4% עמלה

הנתונים באתר של קופת העיר הם רק ממה שנכנס באתר ולפעמים גם בנדרים פלוס
אין שם את כל ההו"ק והמזומן או הצקים
זה מיועד לדרבון התורמים אבל לא באמת בנתונים מדויקים.

חבל על העמלות הגבוהות
אפשר לפתוח עצמאית בקופת העיר , יחד עם האמינות של קופת העיר , והכל ממשיך כגרגיל
את מרכז הצדקה נשאיר "למגייסים עצמאית"...

כנ"ל, אם בדקתם באתר זה לא רלוונטי
לגבי התמיכה בקופת העיר , הכסף יוצא לפי הצרכים של המשפחה ולא סתם, אם יש הוצאות חריגות צריך להתקשר ולבקש והכסף מגיע. בקלות ובפשטות.

קופת העיר לא לוקחת על פרסום , אלא בהסכמה
במקרה ורוצים לעשות מצינג' ופרסומת באתרים יש להם מחלקה מיוחדת לכך והכל בשקיפות ועם תיעוד ברור על העלויות שיוצאות מתוך הקרן.

אני ממליץ חד משמעית על קופת העיר, יש להם אמינות מאד גבוהה בארץ ובחו"ל.
היחס לקרן של קופת העיר מקבל הרבה יותר פידבק בכוללים מאשר גופים אחרים
ההתנהלות מולם היא ביעילות ובקלות
(גם השונאים הגדולים שלהם עושים דווקא שם את הקרנות)
השאלה היא אם באמת כל הנתונים נכונים
(ומי זה השונאים הגדולים שלהם שעושים שם קרנות זה נשמע חריג כי הם טוענים שהם לא נאמניםהכוונה לפירסום בהפלס של קרן של השרפה בבני ברק מידיעה זה היה ללא רשות הקופה)

גימפעל

משתמש מקצוען
הוצאות זה דבר שקשב לאמוד,
כלומר הם מחשבים הוצאות דפוס וגרפיקה וכדומה סביב העלון, ואולי החישוב של העלות הם כמו בן אדם פרטי שיפנה לגרפיקאית מן השוק וידפיס לבד אבל להם זה עולה הרבה פחות,
וכן הוצאות פרסום בעיתונות זה תלוי בהסכמים שיש להם ואין לנו שום דרך לדעת מה הם ההוצאות האמיתיות.

הוצאות זה דבר שקשב לאמוד,
כלומר הם מחשבים הוצאות דפוס וגרפיקה וכדומה סביב העלון, ואולי החישוב של העלות הם כמו בן אדם פרטי שיפנה לגרפיקאית מן השוק וידפיס לבד אבל להם זה עולה הרבה פחות,
וכן הוצאות פרסום בעיתונות זה תלוי בהסכמים שיש להם ואין לנו שום דרך לדעת מה הם ההוצאות האמיתיות.
השאלה היא כמה הם מפילים עליך וגם אם זה נכון נגיד שהם לוקחים עמלה ואם הם לוקחים על האתר משהו ועל עוד כהנה וכהנה דברים

גילוי נאות:
אני נוגע בדבר.
השאלה היא אם כדאי לפתוח קרן עצמאית או ע"י קופות צדקה

לפי הידוע לי קופת העיר הם אנשים אמינים נותנים את הכסף מהר ללא עלויות וללא הוצאות פירסום חוץ מדברים חריגים ששואלים אותך אם אתה רוצה בתוספת תשלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה