אני צריכה חו"ד מיועץ שמבין טוב בתמהילים של המשכנתא

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עם​
רק למזרחי יש את התוכנית הזו
ככל הידוע לי​
הימור קטן שאם לא ימכרו בזמן ......
זה לא משהו על כף היד. זה הרבה דיבור. לשמוע על תוכניות. זה משכנתא גדולה. זה הרבה כסף. תהיו זהירים חכמים. וכמו שיגידו לכם מי שמבין. אל תחסכו יועץ שגם יחסוך לכם לא מעט בריביות. ובעיקר יציל אותכם מטעויות גדולות​

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לדעתי גם ב0.25. זה אני רואה מההערכות של הרבה גורמים.​

חני הסקרנית

משתמש צעיר
אפשר להכניס בתמהיל אפשרות לסילוק ללא עמלות פרעון
אבל אין שום סיבה שהבנק יהיה פרייאר ויקח סיכון שירדו הריביות והוא יהיה חייב הרי למחזר ללקוח ובלי עמלות פרעון מוקדם.....
אני מאמינה שהם יגמדו את הסיכון הזה בריביות מנופחות, או שתאמר שעדיין זה שווה, כי תכלס אנחנו מתכוונים למכור עוד שנתיים שלוש כך שאין באמת הרבה שנים של תשלום של ריביות אשמח שתכתוב לי אם הבנתי טוב....

חני הסקרנית

משתמש צעיר
עוד שאלה אחת איך אני צריכה לחשב עמלות פרעון על 550,000 שאני לוקחת במסלול מ"צ שאני מקבלת אותו היום בעוגן- 1.13 תוספת- 2.30 = 4.43
וככל הנראה אני עוד שנתיים יסלק את כל הסכום הזה ובכל אופן לפי השערתי הכי מחמירה הריביות אז בתרחיש קיצוני יהיו ממוצע של 2.1
השאלה שלי האם אני צודקת שהחישוב הוא 4.43 -2.1 = 2.33 שזה האחוזים שאני אצטרך לתת לבנק עד התחנת יציאה ?

משכנות הדרים

משתמש פעיל
צריך לעשות חישוב לפי היוון - לא לפי אחוזים
אני מחשב בקובץ אקסל
אבל אפשר לחפש בגוגל מחשבונים לכך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה