אני לא מבין אפשר הסבר?

morwin

משתמש רשום
אני מבין שאפשר כבר לקנות תבניות לאתר או אפילו לקבל בחינם במקום לשבור את הראש וליצור לבד
ואני לא מבין אני עכשיו לומד בניית אתרים, והשאלה שלי אם בתכלס בוני אתרים יותר משתמשים עם תבניות מוכנות ומשנים קצת לטעם האישי שלהם, או שבדרך כלל אתם יוצרים אותם לבד ?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כל אחד לפי הרמה שלו.
מי שיודע - בד"כ מעדיף לבנות הכל מאפס. כך אתה יודע כל מה שקורה, ושולט במצב, ולא צריך להתחיל 'לחקור' את התבנית.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
יש ויש
לפעמים גם מי שיודע הכל בוחר לעבוד עם תבנית מוכנה הכל לפי הצרכים והתקציב של הלקוח

באופן כללי אחרי שלומדים לעבוד עם תבנית אפשר לעשות כמעט הכל עם תבנית ברית מחדל של וורדפאס שמתעדכן ן משתפר מגירסא לגירבא על שימוש עם תוספים ושורטקודים

התבניות החדשות ב theme forrest הנמכרים באלפים תוך כמה חדשים בנויים ומבוססים על תוספים קיימים לדוגמא ,revoltion slider, visual composer wmpl

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י morwin;1197490:
אני מבין שאפשר כבר לקנות תבניות לאתר או אפילו לקבל בחינם במקום לשבור את הראש וליצור לבד
ואני לא מבין אני עכשיו לומד בניית אתרים, והשאלה שלי אם בתכלס בוני אתרים יותר משתמשים עם תבניות מוכנות ומשנים קצת לטעם האישי שלהם, או שבדרך כלל אתם יוצרים אותם לבד ?

גם תבנית קנויה שאתה צריך להתאים מבחינה עיצובית לצרכי הלקוח דורש ידע טוב ב HTML5 ו CSS3, וגם יכולת להתמודד עם PHP

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  44  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה