כללי אני לא הייתי מאשר את זה...

• פותח הנושא les
  • פורסם בתאריך

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך נותנים לפרסם כזה גרפיקה נוראה, לקחו ילד הלבישו לו כיפה, נו זה עוד בסדר. חיברו לו פאות שנראות יותר שער ארוך מפאות, ובכלל, איזה חיתוך, נורא!

קבצים מצורפים

• 06-03-2014 23-55-23.jpg
    KB 60.3 · צפיות: 11

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא חושבת שזה יפה ככה לרדת על עבודה של מישהו בלי שהוא ביקש חוות דעת

les

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הפריע לי מאוד לראות את זה, זה הכל.
חברת פרסום בעל שם צריכה להוציא עבודות קצת יותר מקצועיוות...

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לא חושב שירדו פה על מישהו ספציפי אנחנו לא מכירים את יוצר הגרפיקה ואין הביקורת כנגדו! (במיוחד שזה כנראה היה בלחץ של זמן ואין עבודה זו משקפת את רמתו האמיתית, (חייב לרדת לדפוס לפני 5 דקות)).
הביקורת הינה לזאת שחברות פרסום גדולות שהם הכי טובים לכאורה, שלוקחים עשרות אלפי שקלים על פרסומות ומעיזים להוציא עבודה כזאת.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה אתם רוצים, זו פרסומת של קופ"ח, הילד חולה...

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מפחיד!

tuvyael

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כן אבל אין פה שום תועלת בשבילנו הגרפיקאים, אולי לומר את זה ללקוחות של משרד הפרסום זה יהיה לתועלת.

369369

משתמש צעיר
מוזר שמשרד כזה מכובד (מקום 1 במגזר שלנו) לא משקיע בביצועיסטים
אפשר לומר ש90% מהעבודות שלהם ברמה ירודה

נ פלוס

משתמש מקצוען
נכתב ע"י park;1217742:
אני לא חושב שירדו פה על מישהו ספציפי אנחנו לא מכירים את יוצר הגרפיקה ואין הביקורת כנגדו! (במיוחד שזה כנראה היה בלחץ של זמן ואין עבודה זו משקפת את רמתו האמיתית, (חייב לרדת לדפוס לפני 5 דקות)).
הביקורת הינה לזאת שחברות פרסום גדולות שהם הכי טובים לכאורה, שלוקחים עשרות אלפי שקלים על פרסומות ומעיזים להוציא עבודה כזאת.

אז לפחות לוותר על הקרדיט..........

els

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דויד א;1217864:
מוזר שמשרד כזה מכובד (מקום 1 במגזר שלנו) לא משקיע בביצועיסטים
אפשר לומר ש90% מהעבודות שלהם ברמה ירודה

הם בונים על זה שהלקוח שלהם (קופ"ח מכבי) לא מבין בזה ואפשר למכור לו הכל, אין סיכוי שמודעה ברמה הזאת עוברת בציבור הכללי.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
התועלת שיש פה שאנחנו נלמד לקחת יותר כסף!
אם הגדולים שלוקחים מלאנטאלפים כסף יכולים לעשות עבודה כזאת, למה אנחנו שמוצאים עבודה יותר טובה לא יכולים לקבל יותר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה