אני חדשה כאן.

elisheva61

משתמש חדש
אני חדשה כאן.
אשמח לטיפים, איך וכיצד משתמשים כאן בפורומים בצורה היעילה ביותר.

yaffab

משתמש מקצוען
ברוכה הבאה.

לא צריך טיפים, מנסיון.
שבוע אחד כאן ותשכחי שאת חדשה...

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ברוכה הבאה.
המקצוע שלך הוא ספרות וכתיבה, אי לכך כדאי שתפני למנהלות פורום סופרות ותבקשי להצטרף. הן תבקשנה כל מיני אישורים לכך שאת באמת סופרת ולא חלילה מתחזה שסתם מתעניינת בכותרות המרתקות שאנחנו מתאמצות להנפיק. (-'זה לא חינוכי' -'מציאות מוזרה במדגסקר' ו-'פאדיחותרפיה תחיית המתים')
במידה ולא תתקבלי, אל תיפול רוחך - בדיוק למטרה זו הוקם פורום לסופרות שבדרך. היכנסי לשם, ותתחילי להכות בנו עם כותרות עוד יותר מוצלחות. ('שאלה קצת השקפתית' 'לימוד קבלה' וכדומה)
בשני הפורומים אפשר להעלות קטעים שכתבת, לבקש יעוצים וחוות דעת, נושאים לסיפורים, רעיונות, ראיונות, מרואיינות. בפורום הסופרות ניתן לקטר, בעדינות המתבקשת, על תנאי השכר. ככל שאת מקבלת פחות עבור כל כתיבה, כך תהיי פופולרית יותר באשכול הקיטורים - מומלץ. ('לי פעם שילמו שקל וחצי לכתבה!' - 'זה כלום, לי שילמו עשר אגורות וביקשו עודף')

פעם ביומיים, לפחות, היכנסי לפורום צילום כדי לראות תינוקות מתוקים מצולמים. תיזהרי לא להחמיא שם, הם לא אוהבים מחמאות לא מקצועיות בסגנון 'וואו' או 'אמאלה מעלף'. אם כבר להחמיא, תשתדלי לכתוב משהו כמו 'חשיפה מיטבית, קומפוזיציה מעולה, אפשר לקבל נתוני אקסיפ?'

פורום איש את רעהו: היכנסי פעם ביום כשאת משועממת, אבל אם יש לך עבודה כרגע - כדאי לבדוק כל עשר דקות מה קורה בפורום. אולי מישהו מבקש להעביר חבילה מפתח תקוה לדימונה ואת בדיוק נוסעת לשם? חבל שלא תוכלי לסייע.

אם מישהו כותב הודעה מוצלחת, ולא משנה באיזה פורום, לוחצים לו על הפעמון שבתחתית ההודעה, ואז שמך נצרב לנצח כמי שהודתה לכותב על ההודעה. זהירות: אי אפשר לבטל תודות.

זה על קצה המזלג - אולי עוד מעט יהיו לי עוד טיפים

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
נכתב ע"י רותי קפלר;1744062:
ברוכה הבאה.
המקצוע שלך הוא ספרות וכתיבה, אי לכך כדאי שתפני למנהלות פורום סופרות ותבקשי להצטרף. הן תבקשנה כל מיני אישורים לכך שאת באמת סופרת ולא חלילה מתחזה שסתם מתעניינת בכותרות המרתקות שאנחנו מתאמצות להנפיק. (-'זה לא חינוכי' -'מציאות מוזרה במדגסקר' ו-'פאדיחותרפיה תחיית המתים')
במידה ולא תתקבלי, אל תיפול רוחך - בדיוק למטרה זו הוקם פורום לסופרות שבדרך. היכנסי לשם, ותתחילי להכות בנו עם כותרות עוד יותר מוצלחות. ('שאלה קצת השקפתית' 'לימוד קבלה' וכדומה)
בשני הפורומים אפשר להעלות קטעים שכתבת, לבקש יעוצים וחוות דעת, נושאים לסיפורים, רעיונות, ראיונות, מרואיינות. בפורום הסופרות ניתן לקטר, בעדינות המתבקשת, על תנאי השכר. ככל שאת מקבלת פחות עבור כל כתיבה, כך תהיי פופולרית יותר באשכול הקיטורים - מומלץ. ('לי פעם שילמו שקל וחצי לכתבה!' - 'זה כלום, לי שילמו עשר אגורות וביקשו עודף')

פעם ביומיים, לפחות, היכנסי לפורום צילום כדי לראות תינוקות מתוקים מצולמים. תיזהרי לא להחמיא שם, הם לא אוהבים מחמאות לא מקצועיות בסגנון 'וואו' או 'אמאלה מעלף'. אם כבר להחמיא, תשתדלי לכתוב משהו כמו 'חשיפה מיטבית, קומפוזיציה מעולה, אפשר לקבל נתוני אקסיפ?'

פורום איש את רעהו: היכנסי פעם ביום כשאת משועממת, אבל אם יש לך עבודה כרגע - כדאי לבדוק כל עשר דקות מה קורה בפורום. אולי מישהו מבקש להעביר חבילה מפתח תקוה לדימונה ואת בדיוק נוסעת לשם? חבל שלא תוכלי לסייע.

אם מישהו כותב הודעה מוצלחת, ולא משנה באיזה פורום, לוחצים לו על הפעמון שבתחתית ההודעה, ואז שמך נצרב לנצח כמי שהודתה לכותב על ההודעה. זהירות: אי אפשר לבטל תודות.

ממש סקרנת אותי לגבי הפורום של הכותבות.
חבל שיש כאן הדרת גברים :(

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
ועוד כמה-
-אם נתקעת במקרה עם סטוק של קינואה אורגנית,
תשאלי בפורום איש לרעהו מה לעשות איתה ותקבלי סטוק מתכונים בנושא,
-תזהרי, גם אם צילמת את הילדים והתמונות יצאו מדהימות,
שלא תעזי להעלות את התמונות לפורום, זה מסוכן.
-אם את רואה שבשנת 2007 מישהו ביקש תמונה של הכותל,
אין צורך לשאול אותו אם הוא עוד צריך את התמונה כי מסתבר שאת העבודה של הכותל הוא כבר סיים.
זה לבנתיים...........

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברוכה הבאה.

ממש ה'נורמלית האחרונה':D:D:D

קו ונקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
1. אם תרצי לקבל זריקת עידוד, העלי לפורום יצירה כל שהיא שאינה מובנת לאף אחד ובכך היא נהיית בעצם מובנת לכל הקהיליות והפורומים, או אז יחמיאו כולם על יצירתך המדהימה.
2. כנ"ל, אם נשארת עם ארגז מלא 'שומשום מקמח מלא' ותרצי לדעת מה לעשות אתו, או לחילופין חסר לך 2 כוסות נענע ואת יודעת על מישהי שגרה בקצה השני של הארץשיכולה בשליחות פשוטה לשנע אותם למירון ומשם לירושלים עבור דרך נתניה עד נתיבות והסביבה, העלי שאלה מי יכול לבצע לך את השליחות עוד השבוע ותווכחי לראות שבקהיליית 'פרוג' ישנם אנשים מדהימים, אהובים ומיוחדים ביותר (ברצינות !!!) שגם מרחקים כאלו ישמחו לעשות בשביל הצלחתך !!
3. גם אם פתחת עסק זהיר/זעיר וחסר לך את הציוד הנלווה או אפילו חסר לך רק לוגו ישמחו לייצר לך אותו ב-2 דקות בשביל שתצליחי.

כל הנ"ל כתוב בהומור, אבל תנסי ותראי אחרי יום יומיים שתהיי שותפה קבועה לפורום הזה, שאין כמו החברים בקהיליית 'פרוג' !!!!!!!!!!!!!!!
אנשים באמת טובי לב ונעימי הליכות שישמחו לייעץ ולעזור לך בכל תחום ובשמחה יענו לך על כל שאלה או בקשת עצה וחוו"ד.

אל תהססי !! זכרי...
'פרוג' - הכי בבית להתמקצעות !!!!!!!!!!!!
בהצלחה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י malky gold;1744073:
-תזהרי, גם אם צילמת את הילדים והתמונות יצאו מדהימות,
.

תעזי גם תעזי, אבל תכתבי להם: 'צלמים יקרים, אני בורה ועמת הארץ בצילום, והמצלמה שלי היא קומפקטית קנון IXUS. כמו שאתם רואים, יוצאות לי תמונות ממש בינוניות. אני מאד מאד אשמח אם תוכלו להגיד לי מה ואיך לכוון במצלמה הביתית כדי שהתמונות יצאו יותר טובות'.
רווח נקי א': כל הלא-מקצועיים ימהרו להחמיא לך
רווח נקי ב': כמה מקצועיים יחושו לעזרתך ויפנו אותך לאי-אלו מדריכי צילום (ולא, כמעט ואין מה לכוון בIXUS, גם אני נדפקתי איתה).
רווח נקי ג': כמה מקצועיים מאד יתרגזו על ההדיוטות שפולשים לפורומם המקצועי, ויביעו את רוגזם זה במילים צולפות.

נזכרתי בעוד טיפ - את רואה את מס' הצפיות באשכול? כל אלו אנשים משועממים שאין להם מה לעשות ויושבים עכשו לצפות באשכולות בלתי רלוונטיים עבורם כאילו אין מחר. תיזהרי לא להידבק מהם.

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י elisheva61;1744200:
איזה תגובות!
כבר התחלתי להתאהב במקום!

התגובה הבאה שלך בטח תהיה: מה עושים שאני מכורה לפרוג?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
ברוכה הבאה

תזהרי, גם אם צילמת את הילדים והתמונות יצאו מדהימות,
כן תזהרי מהפורום "קהילת הצלמים" הנחמדות שם לא מי יודע מה...אלא אם כן את רוצה תגובות כמו...טוב עדיף לא לכתוב. תשאירי להן שם את הכבוד שלהן שלא ירגישו שחלילה פשוטי העם "מעיזים" להכנס לתחום שלהן. את יכולה להסתכל בתמונות ואפילו להרהר לעצמך "איזו תמונה איומה..." אבל לעולם אל תעזי להגיב. אלא אם כן את יכולה לכתוב צולם בעדשה 85" נכון, תאורת חלון בלבד, קומפוזיציה מעולה, צריך קצת קרופ, או ספייס או בעיני זו סתם עוד תמונה לאלבום המשפחתי. ומחילה מכל הצלמות שקוראות את התגובה שלי....סוף סוף למדתי מהפורום שלכן איך להגיב....;)

כאן נחמד. משתדלים לתת הרגשה טובה ולעזור במה שאפשר. מקבלים בזרועות פתוחות את כולם [צלמת/לא צלמת, סופרת/לא סופרת, גרפיקאית/לא גרפיקאית, קונדיטורית/לא קונדיטורית, מקבצת נדבות/לא מקבצת נדבות, מורה/לא מורה, ספרדיה/לא ספרדיה, שמנה/לא שמנה, חכמה/לא חכמה.....]
WELCOME
:):):):):):):):)

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
חח איזה תגובות מצחיקות....
עשיתן לי את הבוקר (המעצבן....המטפלת לא עובדת היום והתחלתי דיאטה)

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בקצב הזה נראה לי שצריך לבקש בפרוג לפתוח עזרת נשים...
חלקינו עובדות מהבית ועוד יותר גרוע עובדות מהבית ומדברות קצר ולענין עם גברים לעניני עבודה
וכאן סוף סוף מצאנו עם מי לפטפט ולהיכנס לאשכול ולצחוק אל תוך הדממה
הלואי שפרוג יפתחו פורום לנשים בלבד (רותי קפלר גירית אותי, מה אני יעשה שאני לא סופרת וגם לא בדרך, אבל מאוד רוצה לדבר בעזרת נשים ולא ...)
לא הבנתי למה רק אתן זוכות לפורום הומוגני, למה לגרפיקאיות לא מגיע גם?
או לפחות למי שרוצה לפטפט בשקט.
ואלישבע, ברוכה הבאה!

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י DigiTali;1744395:
חח איזה תגובות מצחיקות....
עשיתן לי את הבוקר (המעצבן....המטפלת לא עובדת היום והתחלתי דיאטה)

אם זה שהתחלת דיאטה קשור לזה שהבוקר מעצבן, קשה להאמין שתצליחי להתמיד בדיאטה זו...
תעשי שינוי חשיבה!
בהצלחה רבה!!!

ס

סופרת בדרך

אורח
אה, ונגיד אם מישהי שואלת אם למישהי יש מתכון לעוגה בחושה מהירה לכבוד שבת, אז צריך לענות לה שזה לא כבוד השבת להכין עוגה בחושה, אז צריך לענות לה שזה לא כבוד השבת להגיע לשבת עם הנשימה בחוץ אז צריך לענות לה שאם היא תסתובב פחות בפרוג היא תספיק גם להכין עוגה וגם להיות רגועה לפני שבת אז צריך להגיד לה שיש אפשרות לחסום את פרוג לפי שעות אז צריך לענות לה שתעבור לנטפרי אז צריך לענות לה ששם הכי טוב כי יש את שאטרסטוק מסונן מבפנים אז צריך לשאול אם מישהו יכול להוריד לך משם תמונה.

ואז אפ'חד לא יענה יותר ויהיה שקט.

(סתם... יש כאלו שיעזרו לך עם זה, אל תתיאשי מראש.)

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ברוכה הבאה.

נכתב ע"י hbecker;1744378:
כן תזהרי מהפורום "קהילת הצלמים" הנחמדות שם לא מי יודע מה...אלא אם כן את רוצה תגובות כמו...טוב עדיף לא לכתוב. תשאירי להן שם את הכבוד שלהן שלא ירגישו שחלילה פשוטי העם "מעיזים" להכנס לתחום שלהן. את יכולה להסתכל בתמונות ואפילו להרהר לעצמך "איזו תמונה איומה..." אבל לעולם אל תעזי להגיב. אלא אם כן את יכולה לכתוב צולם בעדשה 85" נכון, תאורת חלון בלבד, קומפוזיציה מעולה, צריך קצת קרופ, או ספייס או בעיני זו סתם עוד תמונה לאלבום המשפחתי. ומחילה מכל הצלמות שקוראות את התגובה שלי....סוף סוף למדתי מהפורום שלכן איך להגיב....;)

כאן נחמד. משתדלים לתת הרגשה טובה ולעזור במה שאפשר. מקבלים בזרועות פתוחות את כולם [צלמת/לא צלמת, סופרת/לא סופרת, גרפיקאית/לא גרפיקאית, קונדיטורית/לא קונדיטורית, מקבצת נדבות/לא מקבצת נדבות, מורה/לא מורה, ספרדיה/לא ספרדיה, שמנה/לא שמנה, חכמה/לא חכמה.....]
WELCOME
:):):):):):):):)

שעשעתן אותי לגמרי... :p

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
וגם: שכל אשכול צריך מזל :)

(לאשכול שלך היה מזל באופן מפתיע)

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב יש גם אשכולות נעוצים,
כמו הדירות למכירה וחלקי חילוף.. שימי לב.

ויש גם את פורום יצירה,
נגיד את מוצאת רהיט ברחוב
אז תגלגלי שם אשכולות של רותי12 ויהיו לך המון רעיונות מה לעשות עם זה....

בהצלחה וברוכה הבאה.

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברוכה הבאה.

רותי, רק שתדעי שאנחנו מתכננות את המכהההה הבאה!
(משהו בסגנון: 'פיזיותרפיה ימות המשיח' 'שקשוקה, קפריסין ומה שביניהם' או 'אורות, תיקונים וגילגולי נשמות')

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה