בקשה אנו מחפשים סגולות להיפקד בזש"ק

מצב
הנושא נעול.

A160161162

משתמש צעיר
כנ"ל, מכירים מספר זוגות שנפקדו לאחר תקופה של הבדלה על יין
מה נחשב יין? יין יבש? או גם יין מוגז?
והגר"ח למד כן מגמרא שבועות (יח:), אבל יש חולקים וסוברים שגם מיץ תירוש בכלל זה.
כשמגיע הזמן מגיע הזמן
אנחנו ניסינו המון המון סגולות הרבה ממה שהוזכרו פה ואף הזויות מהן...
כשהקב"ה רוצה ומחליט שהגיע הזמן זה יקרה!
מה שכן תפילות אף פעם לא שבות ריקם ורצויות לפני ה'
בשנה שנפקדנו (אחרי 10 שנים) אמרנו אני ובעלי 2 ספרי תהילים בלילה הראשון של ראש השנה... אם זה מה שעזר לא יודעת... מה שבטוח לא הזיק!
גם אנו מכירים זוגות שעשו את רוב ככל הסגולות שנכתבו כאן, ועדיין לא נושעו.
כשה' רוצה זה יקרא. ואי אפשר לדעת חשבונות שמים.
והעיקר זה תפילה,
ואם יש בסגולה גם תפילה, אז התפילה כשלעצמה יכולה להועיל.

ובאורח חיים הקודש מובא שהסגולה פועלת כשמגיע זמן הישועה.

כתוב בתורה "וַיִּתְפַּלֵּל אַבְרָהָם אֶל הָאֱלֹהִים וַיִּרְפָּא אֱלֹהִים אֶת אֲבִימֶלֶךְ וְאֶת אִשְׁתּוֹ וְאַמְהֹתָיו.. וַה' פָּקַד אֶת שָׂרָה כאשר אמר…"

ואמרו
חז"ל בזכות שהתפלל אברהם לרפואת אבימלך ונשותיו, אחר שלא נפקדו בפרי בטן. אזי נפקדה שרה לפי שכל המתפלל על חברו והוא צריך לאותו דבר, הוא נענה תחילה.

ושואל האורח חיים הקדוש (בראשית כא,א) אם הקב"ה הבטיח לאברהם שיפקד, מה הוא צריך את הסגולה של כל המתפלל על חברו וכו', וכי הקב"ה חס ושלום לא יקיים את הבטחתו?

ועונה הרב
(בתירוץ ב') שבאמת הקב"ה היה מקיים את הבטחתו, אלא כשמגיע זמן הישועה, ה' מזמין את הסגולה כדי שתחול הישועה, והראייה לכך שהרי היה קודם לכן היה אותו מעשה של לקיחת שרה גם אצל פרעה, ושם הקב"ה לא עצר להם את הילודה, ואומר הרב מדוע? כי עוד לא הגיע זמן הישועה של אברהם, ורק אצל אבימלך שהגיעה הישועה הוא עצר את הילודה כדי שאברהם יתפלל וייוושע בכוח הסגולה. ולכן נאמר "כאשר אמר" שבגלל שהקב"ה הבטיח לו בן, הוא זימן לו את המעשה כדי שתפקד שרה.

וז"ל לשון קדשו של הרב: "עוד לעולם, כי תפלתו על אבימלך הוא דבר המעמיד לפקידת שרה, והבטחתו יתברך היתה שיתן לו בן, והזמין לו ה' מצוה שסגולתה שיפקד, ובזה נתקיימה הבטחתו, והוא אומרו "כאשר אמר" פירוש ולצד האמירה שאמר ה' הוא שנזדמן לו הדבר ונפקדה, כי כשירצה ה' להיטיב - יזמין המצווה שסגולתה היא הטובה המבוקשת. ותמצא שקודם הבטחת הפקידה כבר נזדמן לאברהם מעשה פרעה שהוא בדומה למעשה אבימלך, ולא עצרו ה' לפרעה כדי שיתפלל עליו אברהם, וזה לך האות למה שפירשנו".

אפיפית

משתמש פעיל
אני לא יודעת מקור אבל
לפני שנה בערך סבתא שלי נפטרה, אחרי הטהרה נשאר סבון
אז ההיא שאלה האם יש מישי שצריכה ואמרה שזה סגולה למי שצריכה זש"ק שתשטוף בסבון שנותר
ובאמת, בת דודה שלי השתמשה בזה, ואחרי בערך חודשיים מהפטירה היא נפקדה אחרי 10 שנים של צפייה...
אני שמעתי על סבון של צדיקים שאכן עזר

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש נשים שנהגו לאכול חלק מהאתרוג אחרי חג הסוכות, והיו אומרות שהוא סגולה ללידה קלה, וכן אשה שלא זכתה ללדת, היו אומרות שהיא סגולה שתפקד ותזכה לבנים ובנות. ומנהג זה הובא בכמה ספרים.

הגאון רבי יעקב חיים סופר, בספר "כף החיים" (סימן תרסד אות ס) כתב, שהמנהג לעשות מרקחת מן האתרוג עם סוכר, להעלותו על השלחן בליל ט"ו בשבט, שהוא ראש השנה לאילנות, עם שאר הפירות שמברכים עליהם בלילה ההוא, ויברכו עליהם אנשי הבית. ואשה מעוברת שתאכל ממרקחת האתרוג אשר בירכו עליו בחג הסוכות יש לה סגולה בזה שתלד בריוח ולא בצער.

ומרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל בדרשותיו הזכיר את המנהג הזה, והיה אומר שיש סגולה מיוחדת כאשר האתרוג לקוח מתלמיד חכם וירא שמים. ובספרו חזון עובדיה על הלכות סוכות (עמוד תנ) שיצא לאור בימי זקנותו של מרן זצ"ל, הוסיף וכתב בנימה אישית בזו הלשון:

ואנא עבדא ידענא (ואני העבד ידעתי), שהאתרוג שבירכתי עליו בימי החג ויצאתי בו ידי חובת המצוה, חילקוהו בני ביתי לנשים חסוכי בנים אחרי שמונה שנים ושתים עשרה שנים מנשואיהם, ונתנו לכל אחת חתיכה מהאתרוג, ובאותה שנה נפקדו בבנים ובבנות לחיים טובים ולשלום. וזכות המצוה ראוייה שהיא שתגן אלף המגן".

למדנו אם כן, שיש טעם בסגולה זו. ויש ענין וסגולה לאכול מן האתרוג שנתקיימה בו מצוות ארבעת המינים, ובפרט כאשר מדובר באתרוג שהיה שייך לתלמיד חכם הידוע בצדקתו.

הלכה יומית

בת נר

משתמש רשום
אקטואלי לפני ראש השנה.
סגולות לזשק.png

120161

משתמש מקצוען
ממליצה על סגולה בדוקה ומנוסה...
לקבוע תור אצל הרופא הצדיק ד"ר יצחק זוסמן
הוא עובד עם קופת חולים אבל לא יהסס לבקש תשלום פרטי אם זה לטובת הזוג
מתיחס לכל פציינט כאל חבר או בן ונותן את כל כולו לרפואתו והצלתו.
ה' יברך אותו בכל מילי דמיטב.
פגשתי זוג שנפקד אחרי למעלה מ20 שנה.
(עוד יכולים לחשוב שנפקדים ללא השתדלות רפואית...)

A160161162

משתמש צעיר
ממליצה על סגולה בדוקה ומנוסה...
לקבוע תור אצל הרופא הצדיק ד"ר יצחק זוסמן
הוא עובד עם קופת חולים אבל לא יהסס לבקש תשלום פרטי אם זה לטובת הזוג
מתיחס לכל פציינט כאל חבר או בן ונותן את כל כולו לרפואתו והצלתו.
ה' יברך אותו בכל מילי דמיטב.
פגשתי זוג שנפקד אחרי למעלה מ20 שנה.
(עוד יכולים לחשוב שנפקדים ללא השתדלות רפואית...)
הוא רופא משפחה שמבין בפוריות?

120161

משתמש מקצוען
רופא משפחה שיש לו הכשרה לרפואת נשים אך לא עוסק הזה מסיבות שונות.
מעודכן יותר מכל רופא מקצועי בתרופות החדישות וכו'
לומד בכולל כל בוקר ומקורב לגדולי ישראל

יהודה גל

משתמש מקצוען
לכל מי שעשה סגולה והוא נפקד בזש"ק או שהוא יודע ומכיר מישהו שעשה סגולה ונפקד אשמח מאוד שיכתבו את הסגולה פה ואם אפשר גם מקור לזה (אני מבקש לא לכתוב סגולות ששמעתם מסיפורי סבתא או בעלון כלשהו..................)
תודה רבה ובברכת שנשמע ונתבשר בשורות טובות ישועות ונחמות ושנזכה לכתיבה וחתימה טובה אמן
עשינו כמה פעמים בקרב המשפחה את הסגולה הידועה של הגה"צ רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל על ציונו של מרן החזון איש זיע"א ובני הזוג נפקדו ברוך הוא וברוך שמו.
כמובן שאני לא מתיימר לדעת האם זה מה שעזר והביא את הישועה.

לעניות דעתי הנשמה של הסגולה היא מסירות הנפש, תחשבו על עשרה אנשים שעומדים בתוך בית קברות צפוף באמצע הלילה בחום/בקור הבני ברקי ושופכים שיח משך שעתיים - שלוש על זוג שמצפה לישועה, אחרי כזה מאמץ הקב"ה בוודאי לא נשאר חייב.

אני מצרף פה דף עם הסבר נרחב על הסגולה.
כל פעם שהיינו שם היו עוד כמה וכמה מניינים על זש"ק או רפואה.

קבצים מצורפים

• סגולה לזרע של קיימא.doc
    KB 41.5 · צפיות: 5

ח.ד.ש

משתמש רשום
צילום מקצועי
סגולה מוכרת אבל בדוקה (אמנם לא אצל כולם מטבעם של סגולות)
להתפלל בקבר האישה השונמית
לקופת העיר יש מתישהו הסעות לשם (לא יודע אם אפשר לבד)
נ.ב. יצא לי לדבר בפרטיות עם הגר"ש גלאי שליט"א והוא אמר לי שיש הרבה שנושעו מזה

מאושר להיות יהודי

משתמש חכם!
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
סגולה מוכרת אבל בדוקה (אמנם לא אצל כולם מטבעם של סגולות)
להתפלל בקבר האישה השונמית
לקופת העיר יש מתישהו הסעות לשם (לא יודע אם אפשר לבד)
נ.ב. יצא לי לדבר בפרטיות עם הגר"ש גלאי שליט"א והוא אמר לי שיש הרבה שנושעו מזה
גם לי הוא אמר כך.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ישנה סגולה של תפילת מניין אנשים ואמירת ספר התהילים על קבר החזו"א ללא ידיעת הזוג
הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל נהג להמליץ עליה.

בין יתר הסגולות שערכו עבורנו, עשו גם אותה. היא היתה הכי סמוכה לישועה, אז אולי בכוחה נושענו (:

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה