בקשה אנו מחפשים סגולות להיפקד בזש"ק

מצב
הנושא נעול.

מגילת אסתר

משתמש רשום
אני כשחיכיתי לישועה בתחום שמעתי שיעור של רב [סורי לא זוכרת איזה] שכדאי ומומלץ להודות על דברים שעדין אין לי ואני מאוד רוצה שיהיה לי, זו לא חוכמה להודות רק על העבר אלא להודות על העתיד לדוגמא תודה לך רבונו של עולם על העגלה היפה שתהיה לי לילד המתוק שלי תודה לך רבונו של עולם על חדר ילדים מקסים ועוד על הדרך הזו עשינו זאת מאז שעשינו תוך חודשיים מעל לדרך הטבע הריתי...

וחי בהם!!!!

כל זמן מלעבט זאל זיין גלעבט!!!!
מנוי פרימיום
אני רואה פה לפי התגובות שהרבה אנשים שכתבו פה המתינו שנים ארוכות לזש"ק
אני רוצה לשאול לכם משהו אישי וריגשי ואני מקווה שתענו לי, זה יהיה לתועלת כל הממתינים והממתינות לזש"ק
א) איך עברתם את התקופה הזאת, איך היה לכם כוח לזה?
ב) איך התמודדתם עם המשפחה והחברים שכ"כ דאגו לכם?
ג)מהתגובות שלכם אפשר להבין שלא עברתם שום טיפולי פוריות רק עשיתם את הסגולה ונושעתם ,אני צודק?

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
וכעת אני רוצה לכתוב משהו לקהל שב"ה נפקדו ולא עברו את כל האתגרים הקשים........
א) סליחה על מה שאכתוב כאן......אך אני מבקש ממכם תפסיקו לתת לי עצות
בכל שמחה שאני פוגש איזה קרוב משפחה אז הוא נותן לי סגולה כזאת או אחרת.....
נכון שאין לי זש"ק אך תפסיקו לזרות לי מלח על הפצעים........
ב) אני מבקש ממכם בבקשה!!! תתנהגו אלי כאיש נורמלי אני לא צריך שכל פעם שאתם גמרתם לדבר איתי לברך אותי בבשורות טובות או כשאני מגיע לשמחה של אחי הצעיר אל תברכו אותי בקרוב אצלך, אם אתם מרחמים עלי אז תתפללו עלי אך אל תזרו לי מלח על הפצעים, ואגב נמאס לי כבר להיות קוואטר בשמחות שלכם כי אחרי זה אתם מברכים אותי ובפינה אני רואה את הסבתא עם דמעות בעיניים.........
תפסיקו לרחם עלי אני בסה"כ רוצה להמשיך את החיים בשמחה למרות הכל אז בבקשה אל תעזרו לי..........
אני מתנצל על הכתיבה הזאת אך זה מה שאני עובר ותחשבו ע"ז, נקודה למחשבה
הכותב מתוך כאב ועגמ"נ

הנדימן

משתמש פעיל
וכעת אני רוצה לכתוב משהו לקהל שב"ה נפקדו ולא עברו את כל האתגרים הקשים........
א) סליחה על מה שאכתוב כאן......אך אני מבקש ממכם תפסיקו לתת לי עצות
בכל שמחה שאני פוגש איזה קרוב משפחה אז הוא נותן לי סגולה כזאת או אחרת.....
נכון שאין לי זש"ק אך תפסיקו לזרות לי מלח על הפצעים........
ב) אני מבקש ממכם בבקשה!!! תתנהגו אלי כאיש נורמלי אני לא צריך שכל פעם שאתם גמרתם לדבר איתי לברך אותי בבשורות טובות או כשאני מגיע לשמחה של אחי הצעיר אל תברכו אותי בקרוב אצלך, אם אתם מרחמים עלי אז תתפללו עלי אך אל תזרו לי מלח על הפצעים, ואגב נמאס לי כבר להיות קוואטר בשמחות שלכם כי אחרי זה אתם מברכים אותי ובפינה אני רואה את הסבתא עם דמעות בעיניים.........
תפסיקו לרחם עלי אני בסה"כ רוצה להמשיך את החיים בשמחה למרות הכל אז בבקשה אל תעזרו לי..........
אני מתנצל על הכתיבה הזאת אך זה מה שאני עובר ותחשבו ע"ז, נקודה למחשבה
הכותב מתוך כאב ועגמ"נ
מתאר לעצמי שיש הרבה 'גם אני מצטרף/ת להנ"ל...

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ג)מהתגובות שלכם אפשר להבין שלא עברתם שום טיפולי פוריות רק עשיתם את הסגולה ונושעתם ,אני צודק?
אענה רק על השאלה האחרונה -
חלילה! מהמתנה ארוכה של למעלה מ-10 שנים
ברור שרופאים היתה הכתובת הראשונה,
ובמקביל נוסו כל הסגולות האפשריות.

(כותבת לא מניסיון אישי שלי, אלא של קרובה משפחה קרובה מאוד
ששיתפה אותי בכל הדרך הארוכה והמייגעת לילדים).

מברר

משתמש פעיל
זה מאד פשוט,
כל אלו שכתבו שהמתינו 10/13/20 שנה, ורק כשעשו את הסגולה בדיוק נושעו ונולד להם 9 חודשים אחר כך,
אלה בטוח עשו בעיקר השתדלות רפואית, והסוו אותה עם הסגולה שיהיה מה לספר לאנשים.
האחרים, אולי אולי הסגולה עבדה לבד.
איך אמר לי מישהו חכם, הסגולה הכי טובה, עם אחוזי הצלחה הכי גבוהים, זה IVF.

love it

משתמש חדש
יש אדמו"ר שממש בקיא בתחום ושמעתי על הרבה שהולכים אליו ונעזרים מעל לדרך הטבע לא זכור לי ברגע זה מי זה
אבל הבנתי שמומלץ מאוד תבררו נראה לי שיהיה אפילו פה באשכול מי שידע על מי מדובר(זה גם סיעתא דשמיא עם אדמור וגם מכיר את התחום)

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש אדמו"ר שממש בקיא בתחום ושמעתי על הרבה שהולכים אליו ונעזרים מעל לדרך הטבע לא זכור לי ברגע זה מי זה
אבל הבנתי שמומלץ מאוד תבררו נראה לי שיהיה אפילו פה באשכול מי שידע על מי מדובר(זה גם סיעתא דשמיא עם אדמור וגם מכיר את התחום)
האדמו"ר מראדושיץ שליט"א.
הוא התנסה בעצמו בניסיון והקים את ארגון 'מגדיל ישועות'. יש לו סיעתא דשמיא מיוחדת בהפניית זוגות אל הכתובת המתאימה להם ספציפית (בתחום העצום של מאותגרי פוריות חצי מהפתרון נמצא בהפניה המדויקת...), והוא עושה גדולות ונצורות בפשטות ובענווה מיוחדת.

ישראל סגל

משתמש פעיל
אולי הכוונה להאדמו"ר מראדושיץ? הוא עצמו חיכה שנים רבות ויש לו ארגון "מגדיל ישועות"

24 קראט

משתמש צעיר
אענה רק על השאלה האחרונה -
חלילה! מהמתנה ארוכה של למעלה מ-10 שנים
ברור שרופאים היתה הכתובת הראשונה,
ובמקביל נוסו כל הסגולות האפשריות.

(כותבת לא מניסיון אישי שלי, אלא של קרובה משפחה קרובה מאוד
ששיתפה אותי בכל הדרך הארוכה והמייגעת לילדים).
רק צריך להבהיר נקודה פשוטה וחשובה
לא צריך להמתין 10 שנים ע"מ לפנות לרופאים,
אחרי זמן סביר שבממוצע רוב העולם נפקד (בכוונה לא נכנס למספר שלא יתפלספו)
חייבים מדין השתדלות לפנות לרופאים שמתמחים בענין ! כיון שניתנה רשות לרופאים לרפאות
חבל להמתין שנים טובות ויפות בחיפוש 'רק' אחר סגולות וברכות

וכמובן לפני ואחרי תפילות
בשורות טובות !!

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
תדעו לכם עם ישראל איתכם
עמכם אנכי בצרה
ובגלל זה מותר לכם לזרות מלח על הפצעים שלנו ולעשות אותנו מסכנים???
אתם מרחמים עלינו??? כל הכבוד לכם אבל אני מבקש תתנהגו אלנו כמו שצריך................
אתם יכולים להתפלל עלינו ובזה תקיימו עמכם אנוכי בצרה!!!!!

וחי בהם!!!!

מנוי פרימיום
כיבוד הורים הורים בהידור, גם כשלא תמיד מסתדר = פרי בטן
מאן יימר שפרותיהם הכוונה לפרי בטן???
אולי הכוונה לשכר רב
אשמח לדעת אם יש לכם מקור לפירוש שלכם
תודה רבה!

יאנג

משתמש פעיל
בלת"ק
סגולה שאמרה הרבנית מרחמסטריווקא
להגיד 41 יום (שזה כמנין אֵם) את שיר השירים, פרק קי"ט ופרק קמ"ב
אם שוכחים יום אחד, צריך להתחיל מהתחלה.
סגולה בדוקה ומנוסה!!!
לי הרבנית מרחאסטריוקא אמרה פרקים אחרים, לא זוכרת איזה, להתברך אצלה זה ישועות גדולות

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאן יימר שפרותיהם הכוונה לפרי בטן???
אולי הכוונה לשכר רב
אשמח לדעת אם יש לכם מקור לפירוש שלכם
תודה רבה!
יכול להיות
אין לי מקור
המקור היחיד זה מקרה שמכירה מקרוב משהו שעבר את זה
מכירה מקרוב מאוד סיפור מעל הטבע והזוי ש%100 נושעו בזכות כיבוד ההורים שנעשה ממש לשם מצוות כיבוד ההורים גם בזמנים שלא היה להם קל ולא הסתדר וותרו על דברים כדי לקיים מצות כיבוד הורים ונושעו בצורה פלאית מעל דרך הטבע

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה