דרוש מידע אם רק היה כלי כזה בגמ"ח...

גמ"ח כלים

משתמש חדש
נשמח לשמוע את דעתכם ולקבל רעיונות לצורך ייעול ושיפור גמ"ח כלי-עבודה.

למה הייתם מייחלים: כלי מסוים שחיפשתם ולא מצאתם; הדרכה על שימוש בכלי; השאלה בסבר פנים יפות...
בקיצור, כל מה שהייתם רוצים לומר לבעל גמ"ח.

כמו כן, אם יש גמ"ח אחר שהייתם מצפים לו - בכל תחום - נשמח לדעת. (למשל, כסאות עם עגלת משא לשינוע הכיסאות....)

תודה מראש​

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נשמח את תציינו פריטים שנזקקתם 'ספציפית' ולא מצאתם. למשל, גומייה לניאגרה וכד'
זוויות מכל הסוגים לתליית מדפים.

כאמור לעיל, חומרים מתכלים, כברגים ודיבלים, מכל הסוגים. [השאלה איך יתומחר].
כלים שבהרבה גמחי"ם לא נמצאים זה דיסק גדול.

חי טוב

משתמש פעיל

למה הייתם מייחלים: כלי מסוים שחיפשתם ולא מצאתם; הדרכה על שימוש בכלי; השאלה בסבר פנים יפות...

כמו כן, אם יש גמ"ח אחר שהייתם מצפים לו - בכל תחום - נשמח לדעת. (למשל, כסאות עם עגלת משא לשינוע הכיסאות....)

תודה מראש​
חיפשתי בשיפוץ שני דברים.
הא' חותך קרמיקה 120 עד 150 ס"מ. וזה ממש נדיר ובצדק, בסוף שכרתי בחנות שנקראת כלנית ברחוב שלמה המלך.
הב' מלחציים לחלקי צינור cp זה עולה 1600 ש"ח לשלשה קוטרים ולא מצאתי בגמחים.
שיהיה בגמ"ח גם חומרים מתכלים
כמו ברגים, דיבלים ג'מבו וכד' מכל הגדלים והסוגים
אבל רק חבילות, אחרת זה לא מעשי, לקחת מארון חשמל ולשים כסף. חוששני מטיפשים שלא יבינו את הקונספט וממש יקנו תמיד אצלם. לכן צריך מחיר גבוה.
ותלוי באילו אזורים בארץ, נניח במאור חיים בצפת אין שום טמבור אז זה חשוב.
או נניח באחיסמך מישהו שיביא בורג דיבל שנראה כמו נדנדה. שיחזיק דברים על הקירות המתפוררים.
כשזה קרוב לטמבור, אין צורך. זה לא תרופה.
רעיון מצוין, באמת חשבנו ע"ז. הרבה פעמים מישהו צריך דיבל דחוף, והחנויות סגורות.

נשמח את תציינו פריטים שנזקקתם 'ספציפית' ולא מצאתם. למשל, גומייה לניאגרה וכד'
אני חושב כל דבר שיכול לסתום פיצוצים בצנרת, פחות פתרונות מושלמים. אבל מי שתקוע עם נזילה, שיהיה לו פתרון עד הבוקר. חלקי אינטלציה שונים, חיבור בין חיתוכי צנרת פקס. סותם חורים כזה עם ברגים בצדדים. מכל המידות.
זה גם פקקים חצי צול, כל ברז שנוזל אפשר לסתום, פשתן כמובן. שאלטרים מכמה עוצמות וואט. שוקולד של חשמל אם נמס למישהו.
חלום שלי אבל צריך הרבה סבלנות לאנשים, כי זה גורר התיעצות ממושכת איזה חלק בדיוק הוא צריך.
רוב העולם לא מבין בתיקונים.

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גומיות לכל הסוגי ברזים

גמ"ח כלים

משתמש חדש
כשאתם מגיבים, תוסיפו את הכלים שבדעתכם, גם אם כבר כתבו אותם. כך ייווצר סוג של מדד סטטיסטי על רמת הביקוש.

המטרה שלי להתייעל יותר מאשר להתרחב, ואני אסביר את כוונתי. יש לי ניסיון ממספר רב של השאלות [כ 1600 כ"י...] ודווקא מהמקום הזה אני שואל. קיימת משרעת רחבה של 'שואלים': מ'סופר-מומחים' ועד ההפך הגמור. המומחים שעושים 'הכל' לבד, כמובן זקוקים לכל סוגי הכלים. ויש כאלו שדי להם בפטיש ופלייר. העניין הוא, שהמקום שלי מצומצם, וכל כלי שאני מכניס הוא על חשבון כלי אחר. יש לא מעט כלים שהייתי בטוח שהם חיוניים, ומתברר שלא. מסיבה זו התפטרתי מכל מיני כלים שתדירות השימוש בהם הייתה נמוכה, למרות שפעם בשנה מישהו נזקק להם.

אני רוצה להגיע ל'מיינסטרים', כך שלאדם הממוצע(ואפילו קצת יותר) יהיה מה שהוא צריך. בזה להשקיע ולשתפר.

כדי להבהיר את הנושא, אני מצרף סטטיסטיקה של שימוש מתוך 'תוכנת הגמ"ח' שלי. (זו סטטיסטיקה אמיתית מתוך 1600!). לכן אני מחזיק 7 מברגות, ורק 2 סטים של רא'צט.

מברגה (אימפקט/קלאצ') 36.6%

פטישון 15.9%

ג'יקסו/מסור עגול 13.6%

סולם 8.5%

מקדחה 3.6%

מפתחות (שבדי/פטנט/צינורות) 4.5%

אקדח סיליקון 3.1%

סט ראצ'ט 1%

משט

משתמש רשום
מלחם שקיות מקצועי (לצורך ניילון ספרים לבד)
חיפשתי הרבה ולא מצאתי

אני וביתי

משתמש מקצוען

תודה מראש​
כל הכבוד על החסד ועל הרצון לתת עוד ועוד.
נראה לי שרצוי שיהא רשימת כלים שיש בגמח ( כמו שיש במפתח העיר בני ברק בערך, במפורט ורשימת כלים מלאה)
כסאות עם עגלה ראיתי באחיסמך אבל לא בטוח שיהא טוב לבני ברק לדוגמא עם המדרכות והכבישים.

פנינה שחורה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש לנו הרבה כלי עבודה
שני הדברים שהשכנים הכי הרבה משאילים
זה : מקדחה ומברגה חשמלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה