דרוש מידע אלרגיה

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מי שיש לו ילד/ה עם אלרגיה ואסתמה ומקבל קצבה מביטוח לאומי
אשמח לשאול משהו

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
על אלרגיה מסכנת חיים מקבלים, על אסטמה לא. (אבל בד"כ זה הולך ביחד)

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מקבלים על אלרגיה רק אם היה התקף אניפלטי- עם מרכיב נשימתי או עם יש אסטמה ברקע

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מקבלים על אלרגיה רק אם היה התקף אניפלטי- עם מרכיב נשימתי או עם יש אסטמה ברקע
מקבלים על אלרגיה במקרה שהיא מסכנת חיים.
צריך אישור מאלרגולוג שזה ברמה מסכנת חיים +מרשם לאפיפן
(האסטמה לא כ"כ רלוונטית לקצבה)

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
זה כן , לי יש מזרק מאז ומתמיד אבל רק כשהיה התקף אסמטי קיבלנו, או אם באמת יש ארוע נשימתי ואשפוז בעקבותיו

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
תכלס, קילבתי קצבה שנתיים אבל עכשיו צריך לחדש אותה

מחסן שלי

משתמש רשום
, לי יש מזרק מאז ומתמיד אבל רק כשהיה התקף אסמטי קיבלנו, או אם באמת יש ארוע נשימתי ואשפוז בעק

תכלס, קילבתי קצבה שנתיים אבל עכשיו צריך לחדש אותה
נכון לפני שנתיים זה היה הכללים אבל מאז השתנו הכללים וכבר מתי שיש מזרק שאז זה כבר הגדרה של סכת חיים מקבלים קצבה

תותחיתתת

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכון לפני שנתיים זה היה הכללים אבל מאז השתנו הכללים וכבר מתי שיש מזרק שאז זה כבר הגדרה של סכת חיים מקבלים קצבה
אהה לא ידעתי, תכלס זה מה שהיה גם לפני עשר שנים ואז שינו את זה.., טוב שהחזירו זה מספיק מורכב גם ככה .. אבל לנו כבר יש אסטמה גם, תכלס בשביל לחדש כרגע צריך גם למלא טופס שלא ממש רלוונטי ולהגיש עוד כמה מסמכים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה