עזרה אלי אקספרס מהמוכר 'huacan' אלנה.

שטוק

משתמש חדש
לפני כחמישה חודשים הזמנו תמונות מאלי אקספרס מהמוכר 'huacan' אלנה. ההזמנה לא הגיעה ליעדה. פתחתי סכסוך והיתה לי התכתבות ארוכה בקשר להזמנה. הם שלחו לי צילום מסך שההזמנה הגיעה ליעדה, 'אבל לא דובים ולא יער', ביקשתי כמה פעמים שישלחו את ההזמנה ו/או שיחזירו את הכסף. הם כועסים על ההתכתבות שלי איתם ולא מוכנים להמשיך לענות לי בצ'אט. מה עושים????

שטוק

משתמש חדש
תודה!
איך עושים את זה? הם איימו עלי שהם יעבירו אותי לפלטפורמה. מה זה?
הם גם לא מוכנים לענות לי בצ'אט.

מאה100

משתמש מקצוען
תערבי את עלי בבא איפשהו יש שם מקום לזה.
הוא מחלק זיכויים כמעט בחינם. :p
גם אצלי זה היה
וכתבתי שלא מעניין אותי אני לא קיבלתי ונגמרה תקופת ההגנה אז אני חייבת כסף בחזרה.
ובאמת קיבלתי את הכסף ושובע אח"כ את החבילה.
זה הכי עוזר לערב את עלי בבא

שטוק

משתמש חדש
היותו אני משתמש חדש והשאלה בוערת לי מאד, איך אני פונה לקופצנית

חנניהו

משתמש צעיר
הכי חשוב כבר עכשיו תשאירו משוב גרוע עליהם וזה קצת יזיז להם

שטוק

משתמש חדש
היכן משאירים משוב גרוע?
התכתבתי איתם בצ'אט והזהרתי לפרסם בכל הרשתות החברתיות והם חסמו לי את הצ'אט ולא מגיבים יותר.
מה עוד אפשר לעשות. בבקשה, הדרכה מפורטת אם אפשר.
מדובר בהזמנה על סך 180 שקלים לפני כחמישה חודשים.

FLY HIGH

משתמש מקצוען
מרגישה אותך באמת!!!
זה תסכול עצום!!
מקווה שהכל יסתדר בקלות ובמהירות.

חנניהו

משתמש צעיר
1604791711335.png
1604791777957.png
לפי ההזמנה של אותו חנות

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אולי זו בעיה בדואר ישראל?

לילי 1

משתמש מקצוען
למה את לא פותחת דיספיוט?
חד וחלק והכסף אצלך
(או שפיספסתי משהו?)

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
@שטוק
למעלה בדף הבית יש אופציה של "עזרה" שם יש "שרות לקוחות"
פנה שם לשרות לקוחות, תאלץ להתכתב קצת עם EVA הרובוטית המעצבנת ואז תגיע לנציג אנושי
כתוב לו את הסיפור
ןוהוא יוכל לפתוח עבורך סכסוך למרות שעבר זמן ההגנה

ספרינגית

משתמש מקצוען
כשאני לא קיבלתי הזמנה כחמישה חודשים והמוכר לא התייחס- פניתי לפניות הציבור של האתר. עולה לפעמים כזה דובי שקוראים לו EVA וקיבלתי משם מענה מדהים
תוך כלום זמן קיבלתי את הכסף חזרה.
אם פתחת דיספיוט רשמי וגם שם לא הלך לך- תחפשי את הנ"ל
ואגב קיבלתי החזר כספי על בגדי בובה שהזמנתי במאי, ובסוף זה כן הגיע באוקטובר. - 6 חודשים...

שטוק

משתמש חדש
ללילי 1. מה זה דיספיוט. אני חייבת פירוט, אני די טירונית בנושא.
ותודה לכל מי שמנסה לעזור. תזכו למצוות!!
מרוב עצות, אני לא יודעת מאיפה להתחיל. אשמח אם תכוונו אותי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה