איש את רעהו יעזרו!!!

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
כידוע לכולם שהחרדיות שלומדות תיכנות מאוד מאוד קשה למצוא עבודה:(:(
לא בגלל שאין משרות בתיכנות!!!
אלא בגלל כי אנחנו חרדים ובמקומות החילונים שכן מסכימים לקבל חרדיות הן בעיקר מודרניות!!
אם רק תפתחו את פורטל וכודמה תראו שיש מלא משרות במעורב והחילונים פוחדים !!
לקחת חרדים כי הם חושבים שאנחנו עוף מוזר ואני יודעת את זה בפירוש מכמה וכמה מראיינים!!!
עכשיו אני רוצה להציע כמה דברים ונראה את תוגבת הקהל!
1.כל מי שכבר עובדת כמה שנים במקום אחד ויש לה קשרים עם המנכלים שיועיל בטיבו לדבר איתם
שיקחו את המשרות שמיועד למעורב... לפחות 3 משרות לחרדים!!
כמובן לדבר בעין יפה שהחרדים עובדים הכי טוב ולא עושים דברים אחרים באמצע!!
2.לדבר עם חברי הכנסת החרדים להגיש הצעת חוק שכל מי שיתחיל להעסיק חרדים יקבל מילגה מ"הוועדה לקידום חרדים בתעשיה" זה כנראה יהיה מאוד יעיל!
מי שיש לו רעינות איך לעשות את זה אשמח מאוד שתכתיבי כאן
תודה רבה לכולם
ואם זה יצליח יהיה זה שכרי!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
סליחה על השבתת השמחות...
בחורות שמגיעות עם ידע סמינרי סטנדרטי לא משתוות לרמת הסטודנטים החילוניים. הן גם פחות מפתחות חשיבה עצמאית כתוצאה משיטוטי רשת.

שום מלגה לא תעבור עכשיו בנושא. אפילו בדיור לא מטפלים. רק בריאות ולשמור על הקיים.

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
יש אחת בשם טליה שוורץ שכבר עוסקת בהידברות עם מעסיקים.
היא לוקחת כסף כבר על הפגישה הראשונה!
אני מדברת על משהו ללא תשלום שמי שכבר עובדת שיפנה בטיבו לבקש להעביר משרות לחרדים!

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
השוק עכשיו קשה מאוד. ממש לא רק בשביל חרדיות. יש הרבה הרבה פחות היצע, והרבה יותר ביקוש בגלל מפוטרים (שהם עם ניסיון...)
אישית אני עובדת במקום "מעורב" שבדרך כלל מגייס כל כמה חודשים כמה עובדים, וכבר יותר משנה שלא היה גיוס.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כידוע לכולם שהחרדיות שלומדות תיכנות מאוד מאוד קשה למצוא עבודה:(:(
אלא בגלל כי אנחנו חרדים ובמקומות החילונים שכן מסכימים לקבל חרדיות הן בעיקר מודרניות!!
אם רק תפתחו את פורטל וכודמה תראו שיש מלא משרות במעורב והחילונים פוחדים !!
לקחת חרדים כי הם חושבים שאנחנו עוף מוזר ואני יודעת את זה בפירוש מכמה וכמה מראיינים!!!
עכשיו אני רוצה להציע כמה דברים ונראה את תוגבת הקהל!
1.כל מי שכבר עובדת כמה שנים במקום אחד ויש לה קשרים עם המנכלים שיועיל בטיבו לדבר איתם
שיקחו את המשרות שמיועד למעורב... לפחות 3 משרות לחרדים!!
כמובן לדבר בעין יפה שהחרדים עובדים הכי טוב ולא עושים דברים אחרים באמצע!!
2.לדבר עם חברי הכנסת החרדים להגיש הצעת חוק שכל מי שיתחיל להעסיק חרדים יקבל מילגה מ"הוועדה לקידום חרדים בתעשיה" זה כנראה יהיה מאוד יעיל!
מי שיש לו רעינות איך לעשות את זה אשמח מאוד שתכתיבי כאן
תודה רבה לכולם
ואם זה יצליח יהיה זה שכרי!
חסר לי כאן משהו...
פחות מכיר את זה באופן אישי אלא מתייחס רק לעובדות שאת מציינת (שהן, אגב, נשמעות הגיוני מאוד) - מעסיקים מפחדים לקחת חרדיות (לא מודרניות) בגלל שהן עוף מוזר.
אני חושב שהשאלה הראשונה צריכה להיות - האם זה נכון בכלל, האם הפחדים האלה מבוססים. ואז לפעול בהתאם לזה ולהציע פתרונות מתאימים יותרים.

אם יש בסיס רציני להניח שמועמדת לא תשתלב מבחינה חברתית בצוות ולא תתחבר ל״תרבות״, עם כל הצער שבדבר אני מאוד אבין את המעיסק. זה די טיפשי לקחת לצוות מישהו ״לא זורם״. ומה לעשות, רוב המנהלים לא טיפשים.
ואגב, אני לא חושב שזה קשור לרמה הרוחנית (כאילו שמישהו יותר מודרני יותר מתאים, ומישהו יותר אדוק פחות מתאים) - זה קשור לזרימה. לא יודע איך להסביר יותר.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
האם זה נכון בכלל, האם הפחדים האלה מבוססים. ואז לפעול בהתאם לזה ולהציע פתרונות מתאימים יותרים.
אני יודעת את זה בפירוש
ובפרט עכשיו בקורנה
כל הראינות הטלפונים עברו 100% שהם אפילו אמרו שוודאי שתתקבלו!
רק ברגע שראו איך אנחנו נראים בלי קוקו ארוך...
עקמו עין ....
והם אומרים שזה לא בגלל מקצועי אלא משהו אישי שהם לא יכולים להגיד והמבין יבין....

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אני יודעת את זה בפירוש
ובפרט עכשיו בקורנה
עקמו עין ....
יש לך אסמכתא למה שאת אומרת?

כי קוראים לזה בעברית חוקית-אפליה!!

esther3

משתמש רשום
אני מכירה מישהי עם מראה חסידי וסגנון ממש אדוק שהתראינה ב 50 מקומות עבודה חילוניים והתקבלה סופית ל19 מתוכם, ממש קיבלה חוזה, אך הם לא התאימו לתנאי הסף שלה (ישיבה נפרדת וכו').
כך שאולי יש מקומות שמסתייגים מעובדת חרדית אך רוב המקומות ממש ממש לא..

ובסוגרים- שכנעו אותי למה חרדית עדיפה, אמנם אין לה הסחות סמארטפון אבל היא כל היום בטלפון.. ובמייל..
ולוקחת חופשות מחלה על ימין ועל שמאל.. ומגיעה מאוחר לפני ואחרי חגים ובשמחות תכופות ב"ה.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני יודעת את זה בפירוש
ובפרט עכשיו בקורנה
עקמו עין ....
דברים כאלה צריכים להקליט ולשלוח לבית הדין לעבודה שיבדקו האם זה חוקי. זה פשוט מקו ם כל העניין הזה.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
ובסוגרים- שכנעו אותי למה חרדית עדיפה, אמנם אין לה הסחות סמארטפון אבל היא כל היום בטלפון.. ובמייל..
ולוקחת חופשות מחלה על ימין ועל שמאל.. ומגיעה מאוחר לפני ואחרי חגים ובשמחות תכופות ב"ה.
מוסר העבודה של העובדות החרדיות לא צריך שום הוכחה. הוא ברור לכולם.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
יש לך אסמכתא למה שאת אומרת?

כי קוראים לזה בעברית חוקית-אפליה!!
זה נכון אבל הבעיה היא שקשה להוכיח את זה, כמו שאשה ששואלים אותה אם היא בהריון וכדומה..... זה לא חוקי, אבל כשיגידו לה שהיא לא התקבלה היא לא תוכל להוכיח שזה בגלל זה. המעסיקים מודעים היטב לחוק ויודעים להתחמק ממנו. לצערנו הרב.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
זה נכון אבל הבעיה היא שקשה להוכיח את זה, כמו שאשה ששואלים אותה אם היא בהריון וכדומה..... זה לא חוקי, אבל כשיגידו לה שהיא לא התקבלה היא לא תוכל להוכיח שזה בגלל זה. המעסיקים מודעים היטב לחוק ויודעים להתחמק ממנו. לצערנו הרב.
אבל פותחת האשכול אמרה שזה מידיעה ברורה

נשמע כמו שדיברה עם איזה בוס או שתיים בענין

אם כך למה לא הקליטה/תיעדה?

ואני יודעת את זה בפירוש מכמה וכמה מראיינים!!!

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אבל פותחת האשכול אמרה שזה מידיעה ברורה

נשמע כמו שדיברה עם איזה בוס או שתיים בענין

אם כך למה לא הקליטה/תיעדה?
את זה צריך לשאול אותה... וגם כמו שאמרתי, כמעט תמיד המעסיק ידע איך להתחמק מהפללה.

הנדסאית_תוכנה

משתמש צעיר
מקומם!!!!!!
והקטע שהם התקשרו -לא שלחו מייל תשובה==אין הסמכתא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה