אישור עקרוני שקיבלתי ממזרחי

נתן נ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
אני קיבלתי הצעה למשכנתא בבנק מזרחי מיועץ משכנתא שזה נקרא שהוא משקיעה לקבל ריביות טובות
רציתי לשאול האם זה באמת הצעה זולה או שכדי לבקש ממנו ללחוץ על הבנק לקבל יותר טוב מזה ?
1. וכן ממה שקראתי פה קצת אני מבין שהעוגנים של המשתנה לא צמודה משתנים, השאלה שלי האם גם תוך 24 יום לאישור העקרוני הזה ישנה לי את הריבית שנתנו באישור עקרוני
2. ואיפה אני יכול לראות מתי השינוי הבא של העוגן של המשתנה לא צמודה
3. וכן את ההיסטוריה של העוגנים של המשתנה לא צמודה
4. וכן אני הבנתי ממנו שכדי לקחת מל"צ כרגע וכשירד הפריים מקסימום למחזר את המל"צ לפרייםה
השאלה שלי האם תיאורטי יש כזה דבר לקחת לדוגמא את הסכום שקיבלתי במסלול מל"צ ולמחזר אותו חצי מהסכום לפריים וחצי מהסכום למשתנה צמודה למדד (במקרה שבאמת יהיה ירידה של האינפלציה בעוד איזה שנתיים כזה) ?

אשמח לשמוע את חוות דעתכם של המקצוענים פה @ari1980 @הון ובית @ראובן 23 @משכנטוב @משכנתא @E_Y

קבצים מצורפים

• סל מוצע.png
    סל מוצע.png
    KB 70.2 · צפיות: 88

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תראה מה קיבלת. נדע לומר אם כי קח בחשבון שיש הרבה נתונים שיכולים להשפיע על הריביות​

ראובן 23

משתמש מקצוען
1.כן
2.במזרחי פעמיים בחודש ב11 וב26
3.https://www.mizrahi-tefahot.co.il/mortgages/takemortgagelib/mortgage-types/bond-variable-interest-non-index-mortgage/
4.אפשרי.

נתן נ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
@ari1980 @ראובן 23 תודה על התשובות
שימו לב שהוספתי את ההצעה עם הריביות שקיבלתי
ועוד שאלה בבקשה ששכחתי, האם כדי לבקש ממנו שיעשו תחנת יציאה בעוד שנתיים וחצי ולא עוד 5 שנים כדי שאם ירד עד אז כבר משמעותי אני יוכל לעשות מחזור ללא עמלות פרעון מוקדם של שנתיים וחצי נוספות ?
וכן @ראובן 23 מה זה מה שצירפת ? זה לא עובד לי אולי יש איזה בעיה בקישור
בתודה מראש

ראובן 23

משתמש מקצוען

ראובן 23

משתמש מקצוען
@ari1980 @ראובן 23 תודה על התשובות
שימו לב שהוספתי את ההצעה עם הריביות שקיבלתי
ועוד שאלה בבקשה ששכחתי, האם כדי לבקש ממנו שיעשו תחנת יציאה בעוד שנתיים וחצי ולא עוד 5 שנים כדי שאם ירד עד אז כבר משמעותי אני יוכל לעשות מחזור ללא עמלות פרעון מוקדם של שנתיים וחצי נוספות ?
וכן @ראובן 23 מה זה מה שצירפת ? זה לא עובד לי אולי יש איזה בעיה בקישור
בתודה מראש
הצעה מצוינת.
עם אתם יכולים להחזיר עוד קצת כדאי לקצר ל25 שנה זה חוסך המון ריביות.

Rabeka

משתמש פעיל
אני קיבלתי הצעה למשכנתא בבנק מזרחי מיועץ משכנתא שזה נקרא שהוא משקיעה לקבל ריביות טובות
רציתי לשאול האם זה באמת הצעה זולה או שכדי לבקש ממנו ללחוץ על הבנק לקבל יותר טוב מזה ?
1. וכן ממה שקראתי פה קצת אני מבין שהעוגנים של המשתנה לא צמודה משתנים, השאלה שלי האם גם תוך 24 יום לאישור העקרוני הזה ישנה לי את הריבית שנתנו באישור עקרוני
2. ואיפה אני יכול לראות מתי השינוי הבא של העוגן של המשתנה לא צמודה
3. וכן את ההיסטוריה של העוגנים של המשתנה לא צמודה
4. וכן אני הבנתי ממנו שכדי לקחת מל"צ כרגע וכשירד הפריים מקסימום למחזר את המל"צ לפרייםה
השאלה שלי האם תיאורטי יש כזה דבר לקחת לדוגמא את הסכום שקיבלתי במסלול מל"צ ולמחזר אותו חצי מהסכום לפריים וחצי מהסכום למשתנה צמודה למדד (במקרה שבאמת יהיה ירידה של האינפלציה בעוד איזה שנתיים כזה) ?

אשמח לשמוע את חוות דעתכם של המקצוענים פה @ari1980 @הון ובית @ראובן 23 @משכנטוב @משכנתא @E_Y
הצעה מעולה

E_Y

משתמש פעיל
האם כדי לבקש ממנו שיעשו תחנת יציאה בעוד שנתיים וחצי ולא עוד 5 שנים כדי שאם ירד עד אז כבר משמעותי אני יוכל לעשות מחזור ללא עמלות פרעון מוקדם של שנתיים וחצי נוספות ?
לא
זה יתייקר לך בערך ב1.5%

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה