WordPress אירעה שגיאה קריטית באתר שלך

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה עושים כשמופיעה השגיאה הזו כשנכנסים לוורדפרס:1607680394762.png
(ידוע לי שזה עקב תוסף פגום או משהו כזה) אבל מה עושים?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
התנסיתי עם זה בעבר כמה פעמים, אם יש לך גישה ישירה לקבצים זה הכי מצוין,
א. נסה להיזכר מה היו השינויים האחרונים שביצעת באתר, ע"פ לרוב תמצא שמדובר בתוסף מסוים שעושה את הבעיה, אם לא מדובר בתוסף בסיסי תוכל למחוק אותו מתיקיית התוספים שבשרת ואז להתקין אותו מחדש דרך הממשק.
ב. ישנם תוספים ידועים לשמצה שמתנגשים עם אלמנטור, ביניהם תוסף האבטחה הפופולרי 'וורדפנס' שמזהה את הפעולות של אלמנטור כפעולות בעייתיות ו'מפיל' את האתר. מחיקה של התוסף בשרת יכולה לפתור את הבעיה.
ג. אם יש לך תוסף שבנית לבד תוכל דרך מנהל הקבצים לכתוב לו שלא יפעל (return למשל).
ד. יתכן שהעדכון האחרון של וורדפרס לא הושלם ואז צריך להוריד את הגירסה האחרונה של וורדפרס מהאתר הרשמי ולהעלות אל השרת את התיקיות הבסיסיות בלבד

תוכל ליצור איתי קשר במייל office # witty-code.com

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יכול להיות שזה מהתוסף של ווקמרס?
(אן הנלווים אליו)?

MyHost

משתמש פעיל
D I G I T A L
די דחוף, מישהו?
היי מנחם, אתה מוזמן לקרוא את המדריך שלנו לפתירת הבעיה -

בדרך כלל מה שנפוץ שגורם לכך זה תוסף/תבנית שהתקנת או עדכנת באתר ובכך יש התנגשות עם הקור של הוורדפרס או אחד התוספים או התבנית.
במידה ולא קיבלת מייל כפי שמצויין במדריך שלנו, יש לבדוק באחסון אחר קובץ ERROR.LOG למצער בשל שינוי המבנה של וורדפרס לא בכל מקרה החל מוורדפרס 5.2 נוצר הקובץ הזה כמו בעבר שהייתה השגיאה HTTP 500.

בברכה ובהצלחה, דין מMyHost - אחסון אתרים.

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש למישהו נסיון עם אחסון חינמי שלInfinityFree
כל פעם שאני מנסה להיכנס למנהל הקבצים הוא לא נותן לי להיכנס
צילום מסך 2020-12-14 112901.png

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין לשכוח שאחסון אתרים חינמי הוא נורא מוגבל, לפי השגיאה נחסמת בשל ריבוי ניסיונות חיבור שגויים לFTP.
נכון כי אני לא מצליח להתחבר,
ואני על חינמי כיוון שזה לצורך לימוד והתנסות

menachem770

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש לכם מושג למה אני לא מצליח להתחבר למהל הקבצים?
(מישהו עם נסיון באחסון של InfinityFree), שיכול להגיד לי מה יכולה להיות הבעיה, הסיסמא אותה סיסמא, הכל אותו דבר, רק לא מצליח להתחבר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה