תוכנות איפוס ססמה לביוס במחשב נייד

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום,

יש לי מחשב נייד די ישן HP 840 EliteBook G4
הגדירו לו ססמה לביוס ואני לא יודעת מה היא...

אני חייבת לדעת את הססמה כי פרמטתי את המחשב ואני צריכה להריץ מערכת הפעלה חדשה חוץ מזה גם הביוס לא מעודכן וזה יוצר בעיות.

ניסתי להוציא את הבטריה של הביוס וזה לא פתר את הבעיה.

מישהו יכול לעזור בנושא?

למה מה קרה?

משתמש פעיל
יש כמה דרכים לאפס את הסיסמה של הביוס במחשב נייד:

1. איפוס באמצעות ג'מפר CMOS:

• רוב המחשבים הניידים כוללים ג'מפר CMOS (Clear Memory On Semiconductor) המאפשר לאפס את הגדרות הביוס, כולל הסיסמה.
  • מצא את הג'מפר CMOS בלוח האם של המחשב הנייד. מיקומו עשוי להשתנות בהתאם לדגם המחשב.
  • גע בשני פיני הג'מפר עם מברג קטן או חפץ מתכתי אחר למשך 5-10 שניות.
  • הפעל מחדש את המחשב.
2. איפוס באמצעות סוללת ליתיום:

• הסר את הסוללה הראשית מהמחשב הנייד.
  • אתר את סוללת ליתיום CMOS בלוח האם. סוללת ליתיום היא סוללה קטנה ומתכתית, בדרך כלל בצורת מטבע.
  • הסר את סוללת ליתיום למשך 30 דקות.
  • החזר את סוללת ליתיום למקומה.
  • החזר את הסוללה הראשית למחשב הנייד.
  • הפעל מחדש את המחשב.

נכתב ע"י ג'מיני של גוגל

• תודה
Reactions: ELO

ELO

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש כמה דרכים לאפס את הסיסמה של הביוס במחשב נייד:

1. איפוס באמצעות ג'מפר CMOS:

• רוב המחשבים הניידים כוללים ג'מפר CMOS (Clear Memory On Semiconductor) המאפשר לאפס את הגדרות הביוס, כולל הסיסמה.
  • מצא את הג'מפר CMOS בלוח האם של המחשב הנייד. מיקומו עשוי להשתנות בהתאם לדגם המחשב.
  • גע בשני פיני הג'מפר עם מברג קטן או חפץ מתכתי אחר למשך 5-10 שניות.
  • הפעל מחדש את המחשב.
2. איפוס באמצעות סוללת ליתיום:

• הסר את הסוללה הראשית מהמחשב הנייד.
  • אתר את סוללת ליתיום CMOS בלוח האם. סוללת ליתיום היא סוללה קטנה ומתכתית, בדרך כלל בצורת מטבע.
  • הסר את סוללת ליתיום למשך 30 דקות.
  • החזר את סוללת ליתיום למקומה.
  • החזר את הסוללה הראשית למחשב הנייד.
  • הפעל מחדש את המחשב.

נכתב ע"י ג'מיני של גוגל
תודה!

סוללה ניסתי - לא מאפס
ג'מפר, לפי הבנתי אקטואלי רק במחשב נייח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה