דרוש מידע איפה קונים עגלת בובה כזאת?בארץ?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הפעם לא בשבילי, מבררת למישהי שרוצה להפתיע את הבת שלה לקראת לידה.... (של האמא, כן?)
הבת שלה ראתה את העגלה הזאת אצל ילדה ברחוב ומאז לא מפסיקה לחלום עליה. כמה שהיא ביררה לא מצאה בארץ.
היא טיפוס שלא קונה בחו"ל רק במקרים דחוקים (משתמשים רק במזומן וגם לא מספיק סומכת על זה)
בקיצור שלחה אותי לסיור איפה אפשר למצוא כזאת עגלה:

דמוי בוגבו- לתאומות.. מתאים לבובת ניו יורק. מה שהדליק את הילדה שהבובות לכיוון הילדה. מה שאין בכל עגלות התאומים שהיא ראתה...
מצאתי תמונות ברשת- מחו"ל
ומאמזון זה משלוח יקר.
אולי מישהי תכוון? מישהו עם חנות משחקים? סוכן?
יש לה זמן עד הלידה אבל בגלל שהילדה חולמת על זה מידי פעם ומזכירה את הילדה הזאת עם העגלת תאומות בובות ניו יורק... אז מוכנה לנסות.
מצ"ב תמונות שמצאתי לפי התיאור שלה:
האחרונה לא מה שהיא תיארה אך מאמינה שגם תספק את הדרישה...

בואו נעזור לה להגשים את המשאלה לקראת הלידה...
81rv5250wNL._AC_SX679_.jpg81HabJO1bkL._AC_SX679_.jpg814cvzWcxZL._AC_SX679_.jpg71fKiI2grGL.jpg81AyUdf35kL._AC_SX679_ (1).jpg61splr8XQiS._AC_SX679_.jpg81kmtJpBiuL._AC_SX679_.jpg813UjVX-zQL._AC_SX679_.jpg817r-XIuxUL._AC_SX679_.jpg81AyUdf35kL._AC_SX679_.jpg

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חיפשתי גם הרבה זמן עגלת תאומים בסגנון הזה
ובאמזון המשלוח יקר
בסוף קניתי את זאת
האמת שאני קניתי מאמאזון משהו מעולה בדיוק מה שהיא רוצה- אפשר לשנות כיוון ל-2 הצדדים. אבל היא לא רוצה להזמין מחול.. ובגלל זה היא שאלה אותי כי קניתי לא מזמן משהו ברעיון הזה...
1703364191246.png

את זאת יש לנו חצי שנה מעולה וכיפית, חסרון: לא מתקפלת. קצת כבדה לילדה להרים במדרגות (אם הבת שלי מחליטה לרדת איתה לחצר ולהעלות בעצמה)

מנעד

משתמש פעיל
האמת שאני קניתי מאמאזון משהו מעולה בדיוק מה שהיא רוצה- אפשר לשנות כיוון ל-2 הצדדים. אבל היא לא רוצה להזמין מחול.. ובגלל זה היא שאלה אותי כי קניתי לא מזמן משהו ברעיון הזה...
צפה בקובץ המצורף 1531514
את זאת יש לנו חצי שנה מעולה וכיפית, חסרון: לא מתקפלת. קצת כבדה לילדה להרים במדרגות (אם הבת שלי מחליטה לרדת איתה לחצר ולהעלות בעצמה)
עגלה מהממת
כמה עלתה?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בגלל המלחמה, אין כמעט מוצרים במשלוח חינם באמזון,
המשלוח לעגלה 200 שח
זה לא היה משלוח חינם. נראה לי שילמתיי 315 שח -83 דולר לעגלה + משלוח..

אין למישהי את העגלה למעלה?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עוד רעיון?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
פעם מישהי פרסמה פה שקנתה את העגלה הזאת:
היא עדיין פה?$_1.JPG_set_id=8800005007.jpg

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מקפיצה לבקשתה....

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חברתי ביקשה להקפיץ...
גם יד שניה במצב טוב יתקבל בברכה

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה