• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.
מצב
הנושא נעול.

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
מתקרבים ליום ה 300
יש לי איזה רעיון
מה אתם אומרים
כל אחד שיודע גרפיקה ואפי' קצת (ואפי' אם לא)
שיעשה איזה דף יפה עם מסר משלו

כל אחד לפי טעמו ורצונו
(אפשר לשלוח את זה לי ואני בע"ה יזכור להכניס את זה ביום ה 300)
.
281 ימים שמוישי איננו
לחץ כאן וקח חלק במצווה שכל הרבנים קוראים 'פיקוח נפש'

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
מתקרבים ליום ה 300
יש לי איזה רעיון

מה אתם אומרים

כל אחד לפי טעמו ורצונו
.
282 ימים שמוישי איננו

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מתקרבים ליום ה 300
יש לי איזה רעיון

מה אתם אומרים

כל אחד לפי טעמו ורצונו
.
282 ימים שמוישי איננו
הלוואי שלא יהיה רלוונטי!!!

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מתקרבים ליום ה 300
יש לי איזה רעיון

מה אתם אומרים

כל אחד לפי טעמו ורצונו
.
282 ימים שמוישי איננו
תנסו לרתום את פורום מעצבים גרפים

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

286 ימי היעדרות: מבצע חיפושים נוסף אחרי הנער מוישי הסתיים ללא תוצאות • צפו

יחידת הכלבנים לישראל, ביחד עם שוטרי מחוז ש"י ותחנת צפת של משטרת ישראל, המשיכו היום בהשלמות תאי שטח בגזרת מירון, בחיפושים אחר הנעדר אברהם משה קליינרמן, כבן 16 בהיעלמו, שנראה בפעם האחרונה לפני 286 ימים

קרוב לעשרה חודשים שהנער מוישי קליינרמן נעדר, והיום (חמישי) שוב התקיימו חיפושים מתוך תקווה ותפילה למצוא אותו. מוישי, שנראה בפעם האחרונה בגיל 16 בליל שבת מחוץ לציון הרשב"י בהר מירון, למרבה הצער עדיין לא נמצא. מבצע החיפושים שהתקיים היום התמקד במספר תאי שטח ספציפים באזור מירון, כאשר המשטרה ויחידת יכ"ל שילבו אמצעים.

מדוברות יכ"ל, שמובילה בשנה האחרונה את החיפושים אחרי מוישי קליינרמן, הנער ממודיעין עילית שנעלם במירון, נמסר על המבצע הנוסף שנערך היום. "לא מתייאשים:
286 ימים חלפו. יכ"ל ממשיכה בחיפושים אחר הנער מוישי קליינרמן", נמסר, תוך שמפרטים כי החיפושים נערכו על ידי "יחידת הכלבנים לישראל, ביחד עם שוטרי מחוז ש"י ותחנת צפת של משטרת ישראל".

"הכוחות המשיכו היום בהשלמות תאי שטח בגזרת מירון, בחיפושים אחר הנעדר אברהם משה קליינרמן, כבן 16 בהיעלמו, שנראה בפעם האחרונה ביום שישי, כ"ב אדר ב' תשפ"ב, ערב שבת מברכים של חודש ניסן (25.3.2022). בחיפושים שנערכו היום, הצוותים התמקדו בתא שטח סבוך, תוך מיפוי השטח עם אפליקציה לניהול ותיעוד אזורי סריקה שפותחה על ידי יכ"ל", נמסר בנוסף.

"החיפושים שולבו יחד עם כלי עבודה וכלבי הרחה מיוחדים", הוסיפו בדוברות היחידה תוך הדגשה כי למרבה הצער "המשימה טרם הושלמה. החיפוש הזה מצטרף למאות הגיחות שערכו הצוותים עד כה. נמשיך בחיפושים ככל שנדרש. בתפילה בעזרת ה' לבשורות טובות. כל היודע דבר או כל פרט שעשוי לסייע למיקוד החיפושים ולאיתור הנעדר, מתבקש ליצור קשר עם מוקד יכ"ל: 0544876709".

WhatsApp-Image-2023-01-05-at-19.10.12-1-1024x576.jpeg

WhatsApp-Image-2023-01-05-at-19.10.12-1024x576.jpeg

WhatsApp-Image-2023-01-05-at-19.10.11-1024x768.jpeg

WhatsApp-Image-2023-01-05-at-19.10.10-1-688x1024.jpeg

WhatsApp-Image-2023-01-05-at-19.10.10-1024x576.jpeg

צילומים: דוברות יכ"ל

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

300 ימים חלפו: איפה מוישי קליינרמן? • צפו בתיעוד החיפושים​

יחידת הכלבנים לישראל ממשיכה בחיפושים נרחבים בעומק השטח, תוך הפעלת מיטב האמצעים, בגזרת מירון, במאמצים לאתר את הנער מוישי קליינרמן, שנראה בפעם האחרונה ביום שישי, כ"ב אדר ב' תשפ"ב באזור ציון הרשב"י במירון • תיעוד

יחידת הכלבנים לישראל ממשיכה בחיפושים נרחבים בעומק השטח, תוך הפעלת מיטב האמצעים, בגזרת מירון, במאמצים לאתר את הנער מוישי קליינרמן כבן – 16 בהיעלמו, שנראה בפעם האחרונה ביום שישי, כ"ב אדר ב' תשפ"ב באזור ציון הרשב"י במירון.
כלבני יכ"ל פועלים מהיום הראשון של החיפושים עם אפליקציה ייחודית שפותחה על ידי היחידה, שמסמנת את השטחים שכבר נסרקו, מי הסורק, ובאיזה אמצעי, והיכן נשאר לסרוק.
בחיפושים שנערכים, משתתפים גם שוטרים ממחוז ש"י ותחנת צפת של משטרת ישראל.
קרוב לעשרה חודשים שצוותי יכ"ל משלימים עוד ועוד תאי שטח בגזרת הר מירון, תוך דגש על מערות, בורות, סבך, קברי צדיקים בעומק השטח ועוד. "אנו לא מתייאשים. המשימה טרם הושלמה", אומרים ביכ"ל.
כל היודע דבר על מקום הימצאו או כל פרט היכול לסייע באיתורו, מתבקש ליצור קשר עם מוקד יכ"ל: 0544876709.
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.09-1024x576.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.10-1-1024x576.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.10-1024x576.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.11-1-688x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.11-2-476x1024.jpeg
WhatsApp-Image-2023-01-19-at-12.30.11-1024x664.jpeg

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

דיווח: ממצאים אותרו במערה בהר מירון ונלקחו לבחינה משפטית​

צוותי מז"פ של משטרת ישראל פעלו בהר מירון ואיתרו ממצאים במערה באזור. הממצאים נלקחו לבחינה משפטית באבו כביר לצורך בחינתם.

צוותי מז"פ של משטרת ישראל פעלו באזור הר מירון בעקבות ממצאים שאותרו במערה והועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר לצורך בחינתם. כך דיווח העיתונאי לירן תמרי.

ע"פ הדיווח מדובר בפעילות שגרתית של שוטרים אתמול (חמישי) במערה בהר מירון כשבמהלכה הם איתרו מספר עצמות שהועברו למכון לרפואה משפטית שם הן נבדקות.

נמשיך לעדכן ב'המחדש' ככל שיהיו פרטים נוספים.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

דיווח: ממצאים אותרו במערה בהר מירון ונלקחו לבחינה משפטית​

צוותי מז"פ של משטרת ישראל פעלו בהר מירון ואיתרו ממצאים במערה באזור. הממצאים נלקחו לבחינה משפטית באבו כביר לצורך בחינתם.

צוותי מז"פ של משטרת ישראל פעלו באזור הר מירון בעקבות ממצאים שאותרו במערה והועברו למכון לרפואה משפטית באבו כביר לצורך בחינתם. כך דיווח העיתונאי לירן תמרי.

ע"פ הדיווח מדובר בפעילות שגרתית של שוטרים אתמול (חמישי) במערה בהר מירון כשבמהלכה הם איתרו מספר עצמות שהועברו למכון לרפואה משפטית שם הן נבדקות.

נמשיך לעדכן ב'המחדש' ככל שיהיו פרטים נוספים.
זה לא קשור לאשכול הזה,
הדיווח הזה גם לא קשור לגבי מויישי
ויש כבר אשכול על הדיווח הזה

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הניק שהתנדב להקפיץ את האשכול לא מתעלם,
פשוט גם לו אין מידע

היחידים שיכולים לענות על השאלות שלכם זה
@גיטה קליינרמן
ואולי
@חיוך, @איפה מוישי?? , @riki aharon

גם אני שלקחתי על עצמי לחלק תהילים בימי שישי אין לי מידע לתת לכם
וכן גם לשמעון גוטליב שמתנדב להקפיץ.

נכון את צודקת
זה אחד הדברים שביקשתי מהם מההתחלה- בשיחה טלפונית
לעדכן ולעדכן ולעדכן
והשתדלו לעשות זאת כמה שיכלו

כרגע אין מידע על התקדמות
אין קצה חוט מה שכן היה עידכנו פה ניקים אחרים את יכולה לעבור על האשכול

וכאן יש עידכון יומי ש- @איפה מוישי?? עידכנה
ויש עוד כמה באשכול הנ''ל
אם יש עידכון מעדכנים פה..

זה לא קשור לאשכול הזה,

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה