• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.
מצב
הנושא נעול.

mystar

משתמש פעיל

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
ללא שם-4.png

פפרר

משתמש מקצוען
אני נכנסת לפרוג פעמיים שלוש בעיקר כדי לראות אם יש חדש עם מוישי....
מתאכזבת :(
אך מתנחמת מהלב הגדול של הניקים פה שחלקם אפילו לא מכירים את מוישי ומשפחתו
(גם אני לא )
אבל הפנים המלאכיות והאציליות של מוישי נכנסו להם חזק ללב ...
חזקו ואמצו
בשורות טובות בקרוב ממש

נערך לאחרונה ב:

mystar

משתמש פעיל
היום בתקשורת (ינון-בן) התראיין מפקד תחנת מו"ע, ראיון קצר ודי פסימי.
טוענים שעושים הכל, ואין שום קצה חוט.
לא הזכירו את החוקר הפרטי.
אמאל'ה נעדר נער בן 16 פלוס במדינת ישראל "הענקית" ולא מוצאים אותו,
פשוט מפחיד, לא יודעת מה לחשוב (ואולי גם לא רוצה)
יש מצב שהבריחו אותו לחו"ל? למרות שזה מאד מסובך,
מה יכול להיות???
מפחיד! מפחיד! מפחיד!

מה שאני

משתמש מקצוען
היום בתקשורת (ינון-בן) התראיין מפקד תחנת מו"ע, ראיון קצר ודי פסימי.
טוענים שעושים הכל, ואין שום קצה חוט.
לא הזכירו את החוקר הפרטי.

מפק' משטרת קריית ספר התראיין בסקופים היום, והוא אמר שהמצב נכון לעכשיו לוט בערפל, והם עדיין בודקים בכל הכיוונים
שאלו אותו על החוקר הפרטי והוא אמר שהם "משתפים פעולה מלאה עם החוקר הפרטי, נעזרים בו"
תודה לכל התורמים!!!!!!!!!

פ.נ

משתמש מקצוען
אני חייב להודות לעיתונאי אריאל אלחרר פשוט צדיק של עיתונאי
כל הקרדיט מגיע לו הוא זה שפעל מאחורי הקלעים כדי לעלות את זה לסדר היום ועדיין ממשיך
כמו כן יעל צין גם כן עכשיו בשבוע האחרון ניכנסה לתמונה!!!(הלכה לבקר את המישפחה וכו)

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני חייב להודות לעיתונאי אריאל אלחרר פשוט צדיק של עיתונאי
לא כל אחד שעושה מעשה טוב נהפך לצדיק... אבל הוא בודאי ראוי להכרת הטוב, ולאזכור חיובי. תודה צדיק (סלנג בלבד...)

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
לא כל אחד שעושה מעשה טוב נהפך לצדיק... אבל הוא בודאי ראוי להכרת הטוב, ולאזכור חיובי. תודה צדיק (סלנג בלבד...)
הוא לא אמר צדיק
אלא צדיק של עיתונאי
נראה לי זה מסביר;)

פ.נ

משתמש מקצוען
הוא ידוע במעשיו הרבים
וכן הוא בגדר "צדיק" כל אחד אחד יקח את זה למקום שלו
(עיתנואי הזה הוא טיפל גם במקרה של חיים מיזרחי)

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
השתמש המיוחד שתרם אחר 3 שעות שלא זכו שיהיה תרומות
וקלקל את המספר של 12.000
ראיתי באחד מהאשכולות לא זוכרת איפה
שציינתם על החתימה וכו'..
אז גם אני הצטרפתי...
תודה על הרעיון

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה