מידע שימושי איפה לעשות פאה? (מעודכן 2021)

מצב
הנושא נעול.

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
קופצת

מישהי יודעת מאיפה חיה שטיינברגר?

שמעתי על מישהי מביתר שעושה לפני חגים ירידים (ואפשר למצוא שם באזור 5)
והשיער שלה ממש טוב. קוראים לה חיה- לא זוכרת מה המשפחה... מישהו מכיר? יודע יותר פרטים, עד כמה השיער טוב?
חיה שטינברגר מירושלים
והמחיר שלה מתחילים מ10+

פרויקטורית

משתמש פעיל
שושי
אולי למישהי יש כאן מידע על פאנית שושי טיקוצקי?
פאנית אלופה,
אמינה ברמות על
מתאמצת באמת בשביל הלקוחות
קניתי אצלה לפני שנה ואני מרוצה!!!!!
(אחרי הרבה נסיונות כושלים עם פאניות)
מבינה באמת בפאות ונותנת שרות פצצה!

אם אתן לא רוצות להשקיע כל כך הרבה כסף ואתן מעוניינות בפאה שהרבה נשים מרוצות ממנו אני מוכרת פאות חדשות במחיר של עד 2,900 וגם יד שנייה עד 2,500 שקל קילא 0534694824

Mix

משתמש מקצוען
עשיתי אצל מלכי בלוי
לפני שנה וחצי
מרוצה מאוד מאוד!!!

גם אני
לפני 4 שנים עדין כמו חדשה
עשיתי דרך פאנית אביגיל ארנפרוינד מגבעת שאול
שדאגה לי להכל

נערך לאחרונה ב:

חנה אביטל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת פאנית בירושלים
שמתעסקת עם שיער איכותי טבעי (עדיף רוסי )
ולא יקרה מדי
אם מישהי מכירה אשמח שתשאיר שם , כתבות ומספר.
תודה רבה.

להיט

משתמש פעיל
אני יכולה לנסות לתת בריף קצר על הפאות של החברות שלי (כולן התחתנו לאחרונה).
הפאות של חיה שטיינברגר- בינתיים הכי יפות שראיתי, והבנות שעשו אצלה סופגות הכי הרבה מחמאות, גוונים מושלמים, שיער דק איכותי ויפה, כמעט אין צורך בסירוק, רק שהבנתי שצריך לשבת לה על הראש ולתבוע שירות כמו שצריך....

הפאות של מלכי בלוי- מאוד מרשימות בהתחלה, הכלה נראית בשבע ברכות מליון דולר, אבל הן צריכות תחזוק מתמיד, ואחרי חודש, חודשיים בלי סירוק הן נראות יבשות נורא.

בריינדי קמינר-פאה מושלמת!!!!!!

כל שאר הבנות מתהלכות עם פאות שנראות בין זוועה (חוסר התאמה לפנים, שיער יבש וחוסר טעם בשילוב הגוונים) לבין נחמד ותו לא....

לעניות דעתי שווה להשקיע כסף בפאה וללכת רק לפאנית גדולה ומוכרת, אחת העוגמות נפש הכי רציניות הן מאכזבה בפאה בטח ובטח לכלה....

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
הפאות של חיה שטיינברגר- בינתיים הכי יפות שראיתי, והבנות שעשו אצלה סופגות הכי הרבה מחמאות, גוונים מושלמים, שיער דק איכותי ויפה, כמעט אין צורך בסירוק, רק שהבנתי שצריך לשבת לה על הראש ולתבוע שירות כמו שצריך....

הפאות של מלכי בלוי- מאוד מרשימות בהתחלה, הכלה נראית בשבע ברכות מליון דולר, אבל הן צריכות תחזוק מתמיד, ואחרי חודש, חודשיים בלי סירוק הן נראות יבשות נורא.

כל שאר הבנות מתהלכות עם פאות שנראות בין זוועה (חוסר התאמה לפנים, שיער יבש וחוסר טעם בשילוב הגוונים) לבין נחמד ותו לא....

לעניות דעתי שווה להשקיע כסף בפאה וללכת רק לפאנית גדולה ומוכרת, אחת העוגמות נפש הכי רציניות הן מאכזבה בפאה בטח ובטח לכלה....
ראית פאות של חיה שטיינברגר עם לייס? (טופ/ פרונט)
ושל בריינדי?
מעניין אותי איך הבניה של הלייס..

bekkiback

משתמש מקצוען

ראיתי של בריינדי גם מחרידות.
גם אצלה את צריכה לשבת על הראש ולגלות הבנה באליפות בתחום.
אם לא, היא תמכור לך

להיט

משתמש פעיל
כן.
אז הפאות שראית הן בעצם סקין רגיל ולא מה שהולך היום?
מה זאת אומרת מה שהולך היום? רובן עדיין לא הולכות עם לייס שקוף... לפחות לא הבנות בסביבה שלי.
אגב חיה בעצמה לא ממש ממליצה על לייס שקוף כי זה דורש תחזוקה מתמדת ואם מזניחים את זה, זה נראה נורא, כמעט כמו הקרחה קדמית...

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת מה שהולך היום? רובן עדיין לא הולכות עם לייס שקוף... לפחות לא הבנות בסביבה שלי.
אגב חיה בעצמה לא ממש ממליצה על לייס שקוף כי זה דורש תחזוקה מתמדת ואם מזניחים את זה, זה נראה נורא, כמעט כמו הקרחה קדמית...
רוב הבנות שעושות היום פאות עושות עם לייס לא? ככה לפחות חשבתי...
יש היום דמוי פרונט לייס/ פרונט לייס כפול שמחזיק יותר מהפרונט הרגיל ונראה מושלם
הטופ לייס באמת דורש תחזוקה כי הוא מאד עדין, גם הפרונט לייס

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה