מידע שימושי איפה לעשות פאה? (מעודכן 2021)

מצב
הנושא נעול.

סחלבית

משתמש מקצוען
איך מבחינים בין סקין עבודת יד לעבודת מכונה?
אני לא מבינה בזה ולא רוצה ליפול בפח...

כנראה שאני קונה אצל מלכי בלוי

סובי

משתמש רשום
קניתי לפני חצי שנה אצל חיהלה וויס מבני ברק,
ומאז לא הייתי צריכה אפילו שיפוץ אחד(!)
שיער רך, נעים ומדהים, שירות VIP אמיתי ומחירים נוחים.
כל פעם שאני פוגשת אותה פשוט כיף לי להעביר לה את הפרגונים שאני מקבלת כל הזמן,
גם המון זמן אחרי הסירוק...

זה פאות שהיא מייצרת?
כמה עולה אצלה שבנויה על הלקוחה?

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני עשיתי אצל שלומית זמלמן באשדוד.
לפני שנה +.
ובחודש שבט היתה לנו חתונה, והפאה אפילו לא סורקה לכבוד החתונה (היה קורונה)
וקיבלתי עליה המון מחמאות! היו כמה שעצרו אותי ושאלו אותי אם היא חדשה ואצל מי עשיתי...

אוהב את כולם

משתמש פעיל
לאחר דפדוף בכל האשכולות בנושא בלי למצוא את מבוקשי.
אשמח לעזרתכן!
אני רוצה לעשות פאה חדשה, כהה, אורך עד הכתף, ומדהימה!
פאה קודמת (מלפני 7.5 שנים) שלי היתה מיפי קמינר והייתי מרוצה מאד מאיכות השער
היום התקשרתי המחירים שלה מתחילים מ- 14,100
אני זקוקה להמלצה על פאנית שאתן יודעות בוודאות שהשער שלה לא נופל מהשיער של יפי וכן הבניה, ההתאמה וכו'...
מוכנה להשקיע עד 12,000, אבל שיהיה שווה את זה מבחינת איכות השיער, הבניה והשרות.

פליז- לא לנצל את זה לפרסומים מעצבנים ולא רלוונטיים של פאניות מתחילות, רק מנסיון.

המלצות לכאן, ודיס- באישי בלבד!!!!!!!!!
שבי פלס
איכות מדימה
ושיער מגניב

שרה עטיל

משתמש מקצוען
משהי יודעת להמליץ לי על פאה זולה- סביבות ה-5 אלף?
קניתי עכשיו פאה לשבת ב-8 , ולא בא לי להשקיע כזה סכום שוב
כי בעוד 4 שנים אני עושה בר מצווה ואז אני יקנה משהו יקר יותר.
צריכה משהו שיראה טוב ל3-4 שנים הקרובות אבל לא יקר

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
משהי יודעת להמליץ לי על פאה זולה- סביבות ה-5 אלף?
קניתי עכשיו פאה לשבת ב-8 , ולא בא לי להשקיע כזה סכום שוב
כי בעוד 4 שנים אני עושה בר מצווה ואז אני יקנה משהו יקר יותר.
צריכה משהו שיראה טוב ל3-4 שנים הקרובות אבל לא יקר

קופצת

מישהי יודעת מאיפה חיה שטיינברגר?

שמעתי על מישהי מביתר שעושה לפני חגים ירידים (ואפשר למצוא שם באזור 5)
והשיער שלה ממש טוב. קוראים לה חיה- לא זוכרת מה המשפחה... מישהו מכיר? יודע יותר פרטים, עד כמה השיער טוב?

נערך לאחרונה ב:

אספרסו דיגיטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
D I G I T A L
אצל מי הכי מומלץ לעשות פאה שמתאימה לכובע באשדוד כל תגובה תעזור לי מאוד (רק מניסיון אישי)
תודה!

רבקה שרה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מישהי מכירה רבקי ראב מבית שמש?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה