דרוש מידע איפה אפשר לקנות תנור יד שתיים?

זיסונת

משתמש מקצוען
התנור שלנו שבק חיים.
מקווה מאד שנבנה מטבח חדש בשנים הקרובות ואז נשתמש בתנור בלידאין.
לבינתיים,
הייתי רוצה לקנות תנור יד שניה.
שמעתי שאפשר למצוא מכשירי חשמל במצב מעולה מחוצניקים (ירושלים) ששבים לחו"ל.

אשמח למידע על כך.

צדי

משתמש פעיל
לנו יש למכירה תנור בקו שתי תאים היה בשימוש פעמים בודדות באשדוד

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הייתי רוצה לקנות תנור יד שניה.

בדיוק אתמול חברה ספרה לי שעוד מספר ימים היא עוברת דירה ושם יש תנור בילדין...
אני אשלח לך באישי את הטלםון שלה, היא מירושלים

זיסונת

משתמש מקצוען
לנו יש למכירה תנור בקו שתי תאים היה בשימוש פעמים בודדות באשדוד
איזה דגם? בכמה אתם מוכרים? (האם סיבת המכירה נעוצה בתנור עצמו?)
מחפשים למכור תנור.
איזה תנור? כמה זמן היה בשימוש?
בדיוק אתמול חברה ספרה לי שעוד מספר ימים היא עוברת דירה ושם יש תנור בילדין...
אני אשלח לך באישי את הטלםון שלה, היא מירושלים
תודה על הנכונות. אבל אנחנו מחפשים תנור משולב. לא בילד אין.

saf3375

משתמש רשום
יש במאה שערים חנויות יד שתיים אם אני לא טועה יש להם גם תנורים

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@זיסונת, בדיוק, היא נאלצת למכור את התנור המשולב בגלל שבבית החדש יש בילדאין

צדי

משתמש פעיל
איזה דגם? בכמה אתם מוכרים? (האם סיבת המכירה נעוצה בתנור עצמו?)

איזה תנור? כמה זמן היה בשימוש?

עברנו לדירה שיש בו בילדאין ולכן אנו מוכרים ב1500 בערך

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
@זיסונת
אחרי ט' באב אני עוברת דירה לדירה עם תנור בילדאין.
אם את רוצה את התנור המשולב שלי אני יכולה למסור לך אותו.
יש לי דלונגי כמעט בן 15 שנה.
כל הלהבות עובדות מצוין, התנור העליון חלבי (אופה, אבל לא משהו לעוגות כי הוא תא קטן, יותר פיצות ומאפים)
התחתון בשרי.

לארג'

משתמש סופר מקצוען
@זיסונת
אחרי ט' באב אני עוברת דירה לדירה עם תנור בילדאין.
אם את רוצה את התנור המשולב שלי אני יכולה למסור לך אותו.
יש לי דלונגי כמעט בן 15 שנה.
כל הלהבות עובדות מצוין, התנור העליון חלבי (אופה, אבל לא משהו לעוגות כי הוא תא קטן, יותר פיצות ומאפים)
התחתון בשרי.
אבל @אין מתנות חינם :D

מאיירת עם לב

משתמש רשום
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
התנור שלנו היה בשימוש שבוע בדיוק,
קנינו לפסח ולא היה בגודל המתאים.
חברת סאוטר שתי תאים,
גדול וקטן.

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
חברה שלחה לי היום שהיא מוכרת
IMG-20230706-WA0000.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה