דרוש מידע איפה אפשר למצוא בגדי תינוקות חתיכים במחירים זולים?

Super Lady

משתמש רשום
אני מחפשת סטים בסגנון של התמונה המצורפת (מקידישיק) אבל מחפשת בזול, מבחינתי גם להזמין באליאקספרס וכדומה אבל אני לא מוצאת
צריכה מידות של תינוק קטן 0-3 M
אשמח מאוד לשמות של חנויות/ קישורים שווים
1704130627261.png

חוי ג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
נקסט

חיעיחע

משתמש רשום

צרצרית

משתמש מקצוען
אני מחפשת סטים בסגנון של התמונה המצורפת (מקידישיק) אבל מחפשת בזול, מבחינתי גם להזמין באליאקספרס וכדומה אבל אני לא מוצאת
צריכה מידות של תינוק קטן 0-3 M
אשמח מאוד לשמות של חנויות/ קישורים שווים
צפה בקובץ המצורף 1540595
מנסיון, סריגים וריב מעלי אקספרס נראים מאד עלוב (פוטרים וטריקו אני כן קונה)
אלא אם כן את קונה את היקרים שם, ואז זה כבר מחיר של קידישיק במבצעים

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
ובשיין זכור לי שראיתי המון-

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני רואה בטמו שיש עוד במחירים ממש זולים:

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא יודעת מאיפה את בארץ
אבל אצלינו בנתיבות יש כל הזמן מכירות
לאחרונה היה 2 מכירות של KIWI כל הבגדים בין 10-20 שח בלבד
בגדים טובים ואיכותיים וממש יפים
ראיתי שגם בירושלים יש את המכירות האלו
תבדקי אם גם אצליכם יש מכירות כאלו זה באמת שווה
בהצלחה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך האיכות שלהם?
אין לי תינוקות בגיל הזה כך שאין לי נסיון.
אבל משיין קניתי שמיכת סריג מעלפת ואיכותית ואני נותת אותה מתנה ליולדות במשפחה, והאמת האיכות מעולה זה כותנה ומחזיק יפה המון זמן בשימוש יום יומי. רך מאד. (אחת עכשיו הכניסה לפגיה את השמיכה אחרי הרתחה והיא ממש מרוצה אז אם אתן רואות בפגיה שמיכה סרוגה יפה זה ממני...)

פרחוני

משתמש מקצוען
אין לי תינוקות בגיל הזה כך שאין לי נסיון.
אבל משיין קניתי שמיכת סריג מעלפת ואיכותית ואני נותת אותה מתנה ליולדות במשפחה, והאמת האיכות מעולה זה כותנה ומחזיק יפה המון זמן בשימוש יום יומי. רך מאד. (אחת עכשיו הכניסה לפגיה את השמיכה אחרי הרתחה והיא ממש מרוצה אז אם אתן רואות בפגיה שמיכה סרוגה יפה זה ממני...)
אפשר קישור?
תודה

חיעיחע

משתמש רשום
אם יש לך מישהו שיביא לך מחול
האתר הזה מושלם ויש מבצעיםםם

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אפשר קישור?
תודה
זה משיין כאמור לפני כחצי שנה קניתי כמה יצא לי כל אחד 39- 49
https://il.shein.com/Solid-Baby-Swa...47-cat-3276.html? main_attr=27_152&mallCode=1

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה