עזרה אין לי אפשרות להוציא שיחות בגולן, מה עושים?

חסד 053

משתמש פעיל
ערב טוב!
היום באיזשהו שלב ביום פשוט אין לי אפשרות להוציא שיחות
כל מספר שאני מחייגת מוביל אותי שיירות לשירות של גולן
אז חיכיתי שם לנציג שעה וחצי ואלי יותר והתייאשתי וניתקתי אחרי שעה התקשרתי שוב ונגמרה שעת הפעילות
מה עושים?????????
הפלאפון שלי חשוב לי מאד וזה משבש לי הכל במיוחד שאני לא בבית....
אשמח לעזרה
תודה!

A052

משתמש סופר מקצוען
תנסו להיכנס לחשבון האישי שלכם באתר שלהם ולראות אולי יש חוב או משהו.

מהדמיה להוויה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יכול להיות שנחסם הסים כי הפלאפון לא תומך

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לכאורה זה בגלל חוב

חסד 053

משתמש פעיל
הוצאתם את הסים? הם חוסמים אם מכניסים למכשיר תואם כשר
לא הוצאתי את הסים מהפלאפון מאז שהוא נקנה עד היום שחשבתי שזה יעזור להוציא ולהכניס אותו...
לא חשבתי שהוא יחסם מכיוון שכבר עברתי מחברה אחרת לגולן בהבטחה שהם לא יחסמו לי אותו

חסד 053

משתמש פעיל
תנסו להיכנס לחשבון האישי שלכם באתר שלהם ולראות אולי יש חוב או משהו.
ניסתי כבר כמה פעמים להיכנס נשלחה אליי שיחה אם קוד הקשתי אותו וזה מה שהוא כותב לי
מה זה אומר?
1669310150719.png

חסד 053

משתמש פעיל
תודה לכולם באמת יש חוב מוזר ממש
יש לכם מושג ממה הוא יכול להיות?
שילמתי את החוב בשנייה אחת והכל השתחרר...
ולמה הם לא מודיעים לפני? זה ממש היה סיוט היום...

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה