רשתות אין אינטרנט אבל באמת יש

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש לי משהו מוזר במחשב
הסטיק מחובר למחשב, ואין אינטרנט, ואי אפשר לגלוש כלל
אז אני גולש על ווי פי (כשהסטיק מחובר למחשב) והוא כותב שאין אינטרנט אבל בפועל יש, ואני יכול לגלוש רגיל !
מה זה יכול להיות ??
1720029210952.png

חודו של כל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי משהו מוזר במחשב
הסטיק מחובר למחשב, ואין אינטרנט, ואי אפשר לגלוש כלל
אז אני גולש על ווי פי (כשהסטיק מחובר למחשב) והוא כותב שאין אינטרנט אבל בפועל יש, ואני יכול לגלוש רגיל !
מה זה יכול להיות ??
צפה בקובץ המצורף 1697712
אאל"ט ענין של יציבות
הוא כותב אין אינטרנט כי הוא תופס את רגעי האי יציבות אבל למעשה הוא גולש כי הוא מצליח לשרוד.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ניסית הפעלה מחדש?
כל הפעלה זה כך
אאל"ט ענין של יציבות
הוא כותב אין אינטרנט כי הוא תופס את רגעי האי יציבות אבל למעשה הוא גולש כי הוא מצליח לשרוד.
מה הכוונה יציבות ?
מהירות הורדה והעלאה ?
כי יש לי הורדה 40 mbps והעלאה 16mbps
איך משפרים יציבות ?
כי זה רק ביומיים האחרונים התחיל

חודו של כל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל הפעלה זה כך

מה הכוונה יציבות ?
מהירות הורדה והעלאה ?
איך משפרים יציבות ?
את האמת שאני כתבתי את מה שכתבתי בלי טיפת ידע מיקצועי. זה היה סתם ניחוש חובבני.
צריך לשאול את מומחי התחום.

sk1203

משתמש מקצוען
כל הפעלה זה כך

מה הכוונה יציבות ?
מהירות הורדה והעלאה ?
איך משפרים יציבות ?
לגבי הגלישה על wifi - זה בוודאי לא נשמע בעיה של יציבות (אני לפעמים עם מהירות הרבה פחות ואין לי את זה)
לגבי הגלישה דרך סטיק נשמע כמו בעיה במתאם רשת אולי זה גם משפיע על הwifi
ניסית להתקין מחדש את מתאם הרשת?
פותחים את "מנהל ההתקנים",
בקטגוריה "מתאמי רשת" מוחקים את ההתקנים הרלוונטיים (אם לא יודעים מה למחוק אפשר למחוק הכל) ע"י קליק ימני > "הסר התקנת התקן"
מפעילים מחדש את המחשב

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
לגבי הגלישה על wifi - זה בוודאי לא נשמע בעיה של יציבות (אני לפעמים עם מהירות הרבה פחות ואין לי את זה)
לגבי הגלישה דרך סטיק נשמע כמו בעיה במתאם רשת אולי זה גם משפיע על הwifi
ניסית להתקין מחדש את מתאם הרשת?
פותחים את "מנהל ההתקנים",
בקטגוריה "מתאמי רשת" מוחקים את ההתקנים הרלוונטיים (אם לא יודעים מה למחוק אפשר למחוק הכל) ע"י קליק ימני > "הסר התקנת התקן"
מפעילים מחדש את המחשב
זה כבר הסתדר לבד מאז

נמבר וואן

משתמש פעיל
לא יודע בדיוק איך
אולי עשו רענון בחברה ?
בכל חיבור של סטיק למחשב הוואי פיי מתחבר יותר מהר מהחיבור עצמו
כי וואי פיי דורש רק חיבור חשמלי ותו לו, אבל חיבור דרך הסטיק עצמו דורש יותר חיבורים לחומרה שלוקח למחשב זמן לזהות אותם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בכל חיבור של סטיק למחשב הוואי פיי מתחבר יותר מהר מהחיבור עצמו
כי וואי פיי דורש רק חיבור חשמלי ותו לו, אבל חיבור דרך הסטיק עצמו דורש יותר חיבורים לחומרה שלוקח למחשב זמן לזהות אותם
אם תשים לב בתמונה כתוב על הווי פיי שאין אינטרנט

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי משהו הפוך.
כשהסטיק מחובר (לא משנה אם בווי פי או פיזי) אחרי כמה דקות (לא זמן קבוע) הוא לא נותן לגלוש, אבל האינטרנט עדיין מחובר. ואז צריך לכבות את הסטיק ולהפעיל ולהתחבר שוב. זה יכול לקרות פעם אחר פעם רצוף, ואני לא מצליחה לפתור את הענין...
ניסיתי לכבות את חומת האש ולא עוזר.
יש לציין שזה במחשב הספציפי הזה, במחשב אחר הסטיק הזה עובד רגיל

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-07-02 122433.png
    צילום מסך 2024-07-02 122433.png
    KB 11.8 · צפיות: 7
  • צילום מסך 2024-07-02 122416.png
    צילום מסך 2024-07-02 122416.png
    KB 34.6 · צפיות: 8
  • צילום מסך 2024-07-03 221150.png
    צילום מסך 2024-07-03 221150.png
    KB 41.5 · צפיות: 7

נמבר וואן

משתמש פעיל
יש לי משהו הפוך.
כשהסטיק מחובר (לא משנה אם בווי פי או פיזי) אחרי כמה דקות (לא זמן קבוע) הוא לא נותן לגלוש, אבל האינטרנט עדיין מחובר. ואז צריך לכבות את הסטיק ולהפעיל ולהתחבר שוב. זה יכול לקרות פעם אחר פעם רצוף, ואני לא מצליחה לפתור את הענין...
הותקנה תעודת אבטחה של נטפרי?

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
יש לי משהו הפוך.
תפנו לספק האינטרנט יכול להיות שחסר הגדרה על הסטיק שיחבר את המידע

בנוסף יש אופציה(כרגע לא יכולה לבדוק איך בדיוק) שמגדיר את החיבור לפי שימוש ברעיון בשביל חיסכון חשמל
ואם מבטלים את הוי על זה, עוזר המון

אבל תתחילו מול ספק האינטרנט שיגדיר את כל ההגדרות הנדרשות

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי משהו הפוך.
איזה תוכנת סינון יש לכם על המחשב
כי אני נתקל לאחרונה בדיוק באותה הבעיה, אחת לאחת [לפי צילומי המסך]
ויש לי תוכנת סינון מסויימת על המחשב, חברת הסינון לא מאמינה לי שזה קשור לזה

אגב, לא רק שזה מחובר לאינטרנט ולא נותן לגלוש, זה גם לא נותן לגלוש לכתובת הIP של הסטיק
וכאמור, אחרי זמן לא מוגדר זה מסתדר פתאום לבד
גם בדקתי במנהל המשימות ולא מצאתי שום פעילות חריגה

כוכב לכת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה תוכנת סינון יש לכם על המחשב
יש לי נטפרי, ומותקן על המחשב שאי אפשר לגלוש לא בנטפרי (לא זוכרת איך קוראים לזה)
הותקנה תעודת אבטחה של נטפרי?
מה הכוונה? למה שכתבתי למעלה, או שזה משהו אחר?
תפנו לספק האינטרנט יכול להיות שחסר הגדרה על הסטיק שיחבר את המידע
אבל זה רק במחשב אחד קורה, מתוך 2, כך שלכאורה זה לא בעיה בסטיק עצמו

נמבר וואן

משתמש פעיל

מה הכוונה? למה שכתבתי למעלה, או שזה משהו אחר?

אבל זה רק במחשב אחד קורה, מתוך 2, כך שלכאורה זה לא בעיה בסטיק עצמו
בשורת החיפוש תכתבי 1.2.3.4 ואחר כך "אנטר"
ותראי מה כתוב

נערך לאחרונה ב:

אחד העורכים

משתמש פעיל
עריכה תורנית
ובכן, יש לכם wifree
ולוקח זמן לתוכנה לקלוט שהחיבור שלכם אכן של נטפרי ושאפשר לתת לו לחדור למחשב

צריך לפנות לנטפרי לבדוק מה ניתן לעשות לזה, יתכן שאתם רק צריכים לעדכן את הגירסא של wifree

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה