התייעצות אילנה משעלי/ דקלה יוספברג

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מבררים בדחיפות למישהי יקרה על מטפלת רגשית, מנוסה גם בזוגיות באזור המרכז.

שמענו המלצות על דקלה יוספסברג ועל אילנה משעלי,

אשמח מאד לשמוע חוות דעת ממי שמכירה את אחת מהן, או שם אחר מומלץ מאד באיזור המרכז.

תודה מראש לעוזרות ותבורכו משמים!!! :)

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דקלה יוספסברג מדהימה, היא גישת שפר טהורה (יש לה ספר על זוגיות - תוכלי לקרוא תראי אם את מתחברת)

הדסה פרידמן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דקלה מהממת
מכירה בחורה שהלכה אליה לטיפול רגשי וממש עזרה לה

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

עד מתי

משתמש מקצוען
אם יש לך ווטסאפ
דקלה מעלה הרבה סטטוסים עם סרטונים קצרים שלה
תוכלי לראות אם מתחברים לסגנון
היא מקסימה ממש
גישת שפר על כל המשתמע!
כאחת שגישת שפר עושה לה אלרגיה זה דבר שחשוב לי לדעת

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם יש לך ווטסאפ
דקלה מעלה הרבה סטטוסים עם סרטונים קצרים שלה
תוכלי לראות אם מתחברים לסגנון
היא מקסימה ממש
גישת שפר על כל המשתמע!
כאחת שגישת שפר עושה לה אלרגיה זה דבר שחשוב לי לדעת
אז היא מקסימה או לא?

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מקסימה ואצילית כאישה ובן אדם!!
הצורת מסירה שלה נעימה, ואני גם מתחברת לחלק מהדברים בהחלט ואפילו מיישמת .
אבל לא מסכימה עם הכל כי לא מסכימה עם גישת שפר , ולכן לא הייתי הולכת לטיפול אצלה
תודה רבה על הפירוט!!

שירה עבאדי

משתמש פעיל
צודקת, איך אפשר לברר את זה? והאם יש לך המלצה על מישהי אחרת?
יש בפרוג הרבה מתנגדות לשפר...
זה לא ענין של צדק או אי צדק..
זה ענין של גישה וחשיבה שונה.
אם שפר לא קביל בעינייך, אל תלכי אליה.

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צודקת, איך אפשר לברר את זה? והאם יש לך המלצה על מישהי אחרת?
מן הסתם למדה במרכז שפר
אני רחוקה מאוד מלשלול את הגישה
היא מצויינת ומדוייקת להורות וזוגיות
אבל, וזה האבל הגדול..
היא לא מתאימה לכל אחת!
יש לא מעט נשים עם כאבים בעקבות הגישה או כי לא למדו אצל מישהי טובה או שפשוט לא מתאים לאופי שלהן.
לכן אני ממליצה לך לקרוא את הספר שלה על זוגיות ותראי אם את ובעלך מתחברים
מכירה מישהי שלמדה המון קורסים כאלה אלטרנטיביים (זלטי, שושי זליקוביץ - על בסיס של שפר) ומאוד נהנתה וחוותה שינויים והתקדמות אבל לאחר תקופה כל האתגרים חזרו והתעצמו
עד שלא הלכה לטיפול בגישה הדינאמית וטיפלה בשורשים…
ויש נשים שהשינוי קיים עד היום והן עפות על הגישה לגמרי. (גם אני מאמינה בה אבל לולי הכלים הנוספים שלמדתי לא הייתי שורדת אותה בשלום!)

בכל מה שתבחרי שיהיה לך בהצלחה גדולה!!

sara f

משתמש חדש
מן הסתם למדה במרכז שפר
אני רחוקה מאוד מלשלול את הגישה
היא מצויינת ומדוייקת להורות וזוגיות
אבל, וזה האבל הגדול..
היא לא מתאימה לכל אחת!
יש לא מעט נשים עם כאבים בעקבות הגישה או כי לא למדו אצל מישהי טובה או שפשוט לא מתאים לאופי שלהן.
לכן אני ממליצה לך לקרוא את הספר שלה על זוגיות ותראי אם את ובעלך מתחברים
מכירה מישהי שלמדה המון קורסים כאלה אלטרנטיביים (זלטי, שושי זליקוביץ - על בסיס של שפר) ומאוד נהנתה וחוותה שינויים והתקדמות אבל לאחר תקופה כל האתגרים חזרו והתעצמו
עד שלא הלכה לטיפול בגישה הדינאמית וטיפלה בשורשים…
ויש נשים שהשינוי קיים עד היום והן עפות על הגישה לגמרי. (גם אני מאמינה בה אבל לולי הכלים הנוספים שלמדתי לא הייתי שורדת אותה בשלום!)

בכל מה שתבחרי שיהיה לך בהצלחה גדולה!!
מה זה טיפול בגישה הדינאמית?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש בפרוג הרבה מתנגדות לשפר...
זה לא ענין של צדק או אי צדק..
לא זו היתה הטענה, עם כל הכבוד.
טיפול מוסמכים לבצע אנשי טיפול, ולא מנחות הורים משום גישה שהיא.

נערך לאחרונה ב:

שירה עבאדי

משתמש פעיל
א זו היתה התטענה, עם כל הכבוד.
טיפול מוסמכים לבצע אנשי טיפול, ולא מנחות הורים משום גישה שהיא.
היא לא מתיימרת לטפל.
היא מנחה את ההורים כיצד לפעול.
או בתחומים של זוגיות/מודעות.
היא לא מציעה טיפולים רגשיים בכלל, זה לא התחום שלה
היא נותנת קוים מנחים ביייעוץ פרטני..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה