קורונה איכוני שב"כ

• פותח הנושא 3636
  • פורסם בתאריך

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי הודעה להכנס לבידוד
מה עושים לי אם אני יוצאת מהבית (אולי בדיוק המשטרה תתקשר להציץ מהחלון...)
ואם אני יוצאת בלי הפלאפון?
יש לציין שככל הידוע לי לא הייתי ליד חולה מאומת ואם כן זה היה פחות מרבע שעה ועם מסיכה
הגשתי ערעור למשרד הבריאות- יחזרו אלי עוד 3-4 ימים...
תתני לשכנה מפתח ותסכמי איתה שברגע שהמשטרה מתקשרת היא תכנס לך לבית להציץ מהחלון....

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
קיבלתי הודעה להכנס לבידוד
מה עושים לי אם אני יוצאת מהבית (אולי בדיוק המשטרה תתקשר להציץ מהחלון...)
ואם אני יוצאת בלי הפלאפון?
יש לציין שככל הידוע לי לא הייתי ליד חולה מאומת ואם כן זה היה פחות מרבע שעה ועם מסיכה
הגשתי ערעור למשרד הבריאות- יחזרו אלי עוד 3-4 ימים...
איך מגישים ערעור?
טלפונית/אינטרנטית?

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
איך מגישים ערעור?
טלפונית/אינטרנטית?
[/QUOTE]
רק בטלפון
שאלתי אם אין אפשרות באתר ואמרו שאין.
לא עוזר כלום הערעור בטלפון (נכון לעכשיו)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מגישים ערעור?
טלפונית/אינטרנטית?
רק בטלפון
שאלתי אם אין אפשרות באתר ואמרו שאין.
לא עוזר כלום הערעור בטלפון (נכון לעכשיו)
[/QUOTE]
באיזה מספר?
*5400?
רוצה לברר על איזה חולה מאומת נחשפו
(קיבלו טלפון מ025080999)

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
במספר שכתבת
אבל אין להם מידע איפה נדבקו וממי (גם אם ידעו ממי אסור להם להגיד לך)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
במספר שכתבת
אבל אין להם מידע איפה נדבקו וממי (גם אם ידעו ממי אסור להם להגיד לך)
אם מישהו קיבל הודעה בהוא אמור להיכנס לבידוד ל15 יום (כך בדיוק נאמר) והוא רוצה לברר ממי נדבק? מתי היה בקרבתו? וכו
אין להם מידע?
למה להכנס ל15 יום? הוא הרי לא היה בקרבתי אתמול ונבדק אתמול וקיבל תשובה אתמול....
מי אמר שבאמת היה בקרבת חולה?

YDB

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
בטוח שככה אמרו? הם לא אומרים בהודעה כמה זמן להיות בבידוד אלא עד איזה תאריך. אולי אמרו לך עד ה-15 ולא שמעת טוב (מאד הגיוני...)

מרחבית

משתמש מקצוען
אם מישהו קיבל הודעה בהוא אמור להיכנס לבידוד ל15 יום (כך בדיוק נאמר)

בטוח שככה אמרו? הם לא אומרים בהודעה כמה זמן להיות בבידוד אלא עד איזה תאריך. אולי אמרו לך עד ה-15 ולא שמעת טוב (מאד הגיוני...)
אכן, בהודעה שקיבל בן משפחתי הודיעו באיזה תאריך ובאיזו שעה היה (לדעתם) ליד חולה, וכן עד איזה תאריך עליו להישאר בבידוד.
ובכל מקרה אין 15 יום בידוד לאדם בריא שהיה ליד חולה מאומת, אלא רק 14, ובדרך כלל זה פחות, כי עד שמודיעים כבר עברו כמה ימים.
לבן משפחתי הודיעו אחרי 10 ימים.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
כדי שלא יפתיעו אתך
אל תצאו עם פלפון מהבית
הכי בטוח!

כדאי מאד גם לא לנשום במהלך היציאה הרי אנו עלולים להידבק ח"ו וכן לעטוף את הידיים עם ניילון נצמד כדי לא לאסוף רח"ל דוגמיות של חיידקים ולמחמירים כדאי מאד גם במהלך היציאה הנ"ל לקפוץ רק על רגל אחת כדי להמעיט במגע עם הסביבה.

הרצאות ניהול וארגון

נפש האדם ע"פ התורה, ארגון וניהול
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אשתי קיבלה הודעה ששהתה ליד חולה מאומת.

אין שום דרך לדעת קצת יותר פרטים (באיזה כתובת מדובר וכדו') כדי שנדע אם זה נכון ?(כי קרוב לוודאי שזה לא נכון).

גלויה94

משתמש מקצוען
מישהו יודע מה שיטת האיכון? לפי ת.ז או לפי מספר???
התקשרו לבת משפחה שלי בטענה שהיתה ב16.8 (שזה לפני פחות מיומיים) ליד חולה מאומתת (איפה???) אממה? התקשרו לטלפון הכשר שלה, ולסמארטפון לא התקשרו בכלל. זה מעיד על טעות באיכון???
מעבר לזה, איך יכול להיות שלפי הטענה היא נחשפה לחולה בתאריך 16.8 והתקשרו כבר ב17.8, זה אומר :
א. שהחולה הפרה בידוד אחרי הבדיקה- כי עד שהגיעו התוצאות היא הסתובבה
ב. שאין חולה ואין בטיח.
כל מי שידע אפילו בדל של מידע על איכון מספר אחד שהיה מתוך 2 מספרים יעזור מאד!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה