רכבים איך שומרים על אמצע הנתיב?

שוקלד בלונדי

משתמש מקצוען
עברתי טסט ואני נוסעת כרגע ברכב של אבא שלי שהוא לא דומה לרכב של המורה נהיגה (יונדאי איוניק)
1725400204050.png

לאב שלי יש רכב גדול -כזה רכב(וולוו) ונסעתי בו מחוץ לעיר כמובן בליווי של אבא שלי ובטעות נסעתי על שני נתיבים במהירות של 120 והרכב מאחור צפר ובצדק איך לדעת את מרכז הנתיב משום מה ברכב של הצורה נהיגה היה יותר קל ופשוט ולא קרה לי שזגזגתי. אני מנסה לדעת לפי הרכב שלפני אבל כשהוא עובר נתיב זה בעיה
מה לעשות?

1725399968417.png

שוקלד בלונדי

משתמש מקצוען
כן זה אני יודעת
למרות שזה טעות שקראה לי רק ברכב השני של אבא שלי כי זה יותר גדול ומרחב שונה
ובעיר אני נוהגת מעולה וגם מחוץ לעיר חוץ מהטעות הזאת

AAYALAA

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אם זה מעודד,
גם אני בהתחלה לא נהגתי טוב בבין עירוני
לכן אגב מבחינה חוקית חייבים שיעור בין עירוני
(הבעיה שהמורה שלי טענה שבגין זה מספיק, ואין אפשרות להספיק בשיעור כפול נסיעה בין עירונית וכו' וכו')
מה התשובה,
משתפשפים...
לפזול מדי פעם לחלקיק שניה למראות צד כדי לבדוק אם את בנתיב...

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
להסתכל רחוק על האופק.
כשמסתכלים קרוב זה גורם לסטיות.

שווה שווה

משתמש פעיל
לא אמור להיות שום הבדל בין רכב לרכב
ולעצם הנושא אם הקוים לא מחוקים יש לשלב ראיה לטווח קצר על הרכבים שליד וכל דבר שצריך להסתכל
לראיה ארוכת טווח כלומר להסתכל קדימה למרחק של כמה מטרים בין שני הקווים שלך ואז אתה פשוט נכנס ביניהם
ולא מסתכל על הקוים ממש לפניך לבדוק אם אתה בתוכו או לא

bmsz

משתמש פעיל
ולעצם הנושא אם הקוים לא מחוקים יש לשלב ראיה לטווח קצר על הרכבים שליד וכל דבר שצריך להסתכל
לראיה ארוכת טווח כלומר להסתכל קדימה למרחק של כמה מטרים בין שני הקווים שלך ואז אתה פשוט נכנס ביניהם
מדויק
כביכול שהראש נמצא בקו דימיוני באמצע בין שני הקוים של הנתיב

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
עברתי טסט ואני נוסעת כרגע ברכב של אבא שלי שהוא לא דומה לרכב של המורה נהיגה (יונדאי איוניק)צפה בקובץ המצורף 1759966
לאב שלי יש רכב גדול -כזה רכב(וולוו) ונסעתי בו מחוץ לעיר כמובן בליווי של אבא שלי ובטעות נסעתי על שני נתיבים במהירות של 120 והרכב מאחור צפר ובצדק איך לדעת את מרכז הנתיב משום מה ברכב של הצורה נהיגה היה יותר קל ופשוט ולא קרה לי שזגזגתי. אני מנסה לדעת לפי הרכב שלפני אבל כשהוא עובר נתיב זה בעיה
מה לעשות?

צפה בקובץ המצורף 1759964
להפעיל את האופציה של שמירת נתיב ברכב נראה לפי לפי הרכב שאמור להיות לו כזה מערכת😘

שוקלד בלונדי

משתמש מקצוען
אבל באופק יש רכב לפני והוא לא נוסע בדיוק במרכז הנתיב

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

יהודי חשוב

משתמש פעיל
מסתכלים במראות בצדדים לראות איפה את נמצאת
עוזר רק לתיקון רגעי
זה לא אופציה לשמור נתיב בנסיעה ארוכה ונינוחה

הדרך היא כפי שכתבו פה, להסתכל רחוק למרכז הנתיב
תוך כדי שימת לב מה קורה ממש לפנינו

ובגדול, ניסיון ארוך בנהיגה מאוד מועיל לשמירת הנתיב

יראת שמימדיגע רעבצין

משתמש מקצוען
ברוב הרכבים שנהגתי הקצה המרכזי של הוישר 'נוגע' בקוים שעל הכביש מצד ימין
והקצה של הפנס השמאלי 'נוגע' בקוים שעל הכביש מצד שמאל
ולפי זה אני מצליחה לשמור על מרכז הנתיב
בהצלחה
יפה שיש לך כבר אומץ לסוע על 120
ואם נסעת על הנתיב השמאלי תמיד יהיו חבר'ה שיצפרו לך.. אל תתרגשי
וכמו שבטח למדת ככל שהמהירות גבוה יותר צריך להיות זהירים יותר עם ההגה עם הטיות חדות כי אז מזגזגים.
תמשיכי לנהוג, עם הזמן תסבירי כאן לכל השואלים איך שומרים על מרכז הנתיב. נסיעה טובה

Y.V. אדריכלות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עברתי טסט ואני נוסעת כרגע ברכב של אבא שלי שהוא לא דומה לרכב של המורה נהיגה (יונדאי איוניק)צפה בקובץ המצורף 1759966
מה לעשות?

צפה בקובץ המצורף 1759964
לא כדאי להגיע למהירות משמעותית לפני ששולטים על הרכב, גם לנהג ותיק לוקח זמן ללמוד רכב שונה

לארג'

משתמש סופר מקצוען
לדעתי פחות להתמקד בבין עירוני ובמהירות גבוהה
אלא יותר בתוך העיר שנוסעים לאט, בסמטאות צרות
ולהרגיל את עצמך להסתכל במראות ולשמור על אמצע.

זה טבעי מיד אחרי טסט גם אצלי זה היה ככה,שלא ירד לך הביטחון
פשוט בבינערוני ההתפרעות היא בגובה המהירות ושוכחים מהעיקר.

בהצלחה!

AAYALAA

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לדעתי פחות להתמקד בבין עירוני ובמהירות גבוהה
אלא יותר בתוך העיר שנוסעים לאט, בסמטאות צרות
ולהרגיל את עצמך להסתכל במראות ולשמור על אמצע.
זה שני דברים ממש ממש שונים
במהלך הלימוד מתרגלים מאוד טוב עירוני, סמטאות צרות
אצלי רוב שהשיעורים נעשו ברחובות צפופים, וצרים,
בין עירוני, זה ממש משהו אחר!

לארג'

משתמש סופר מקצוען
זה שני דברים ממש ממש שונים
במהלך הלימוד מתרגלים מאוד טוב עירוני, סמטאות צרות
אצלי רוב שהשיעורים נעשו ברחובות צפופים, וצרים,
בין עירוני, זה ממש משהו אחר!
גם אצלי
אבל לקלוט את אמצע הכביש זה דבר ראשון,ולפני זה זה מסוכן ליסוע על 120 גם פחות מזה.

אולי מעניין אותך גם...