איך שולחים מייל אחד לכל אנשי הקשר בג'ימייל?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!

ושמחת בחגך

משתמש חדש
לוחצים על המילה "אל" בהודעה, נפתח רשימת אנשי קשר. לוחצים "בחר הכל" בפינה הימנית למעלה, ואח"כ "הוסף"- בשמאלי למטה.
ראשית תודה רבה.
אבל ניסיתי וזה לא נשלח בטענה ש"ניסית לשלוח אימייל ליותר מדי נמענים בבת אחת". האם יש אפשרות לבחור רק את חצי (לדוגמא) מכל האנשי קשר שלי, ולאחר מכן את החצי השני? (סך הכולל של אנשי קשר שלי הוא 1500).
בתודה גדולה מראש!

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ראשית תודה רבה.
אבל ניסיתי וזה לא נשלח בטענה ש"ניסית לשלוח אימייל ליותר מדי נמענים בבת אחת". האם יש אפשרות לבחור רק את חצי (לדוגמא) מכל האנשי קשר שלי, ולאחר מכן את החצי השני? (סך הכולל של אנשי קשר שלי הוא 1500).
בתודה גדולה מראש!
כשהם נמצאים ברשימה יחד, אפשר להעתיק ולהדביק באקסל, ואז לבחור מספר רצוי.
אז צצים בעיות אחרות, רווחים מיותרים ועוד, אבל זה כבר שאלה אחרת.

ושמחת בחגך

משתמש חדש
אם חלקם יסמנו את זה כספאם, זה בהחלט עלול ליצור בעיה.
תודה רבה.
בעיה אחרת:
לאחר ששלחתי כמות של מיילים בפעם אחת, וניסיתי לשלוח לקבוצה אחרת מתוך האקסל, הוא כותב לי: הגעת למגבלת שליחת דואר. ההודעות שלך לא נשלחו. עד כאן.
מישהו יודע כמה היא מכסת ההודעות? וכל כמה זמן זה מתאפס? - כל יום, כל שבוע, או כל חודש?
בתודה גדולה מראש

משה כהנא

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שואל נכון להיום אחרי ינואר 2024 מהי המכסה

HADASS E

משתמש חדש
שלום,
משהי בבקשה יכולה לעזור לי בנושא?
אני מנסה ולא מצליחה..
תודה

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לחיצה על עותק מוסתר
שם נפתח לך הרשימה של כל המיילים שיש לך
ואז לוחצת בחירה הכל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה