איך שולחים מייל אחד לכל אנשי הקשר בג'ימייל?

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תודה.

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
זה גם לג'ימייל?
אין 'אל' יש 'אימייל חדש'

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
שימו לב: כנראה תעדיפו "עותק מוסתר".
שוב אני מוצא את עצמי מתערב במקום שלא שאלו לדעתי - אבל אני חושב שטובת הרבים תעמוד לצידי:

כשאתם שולחים אימייל לקבוצת אנשים שונים, שימו לבכם להשתמש (אלא אם יש צורך מיוחד) באופציה "עותק מוסתר".
[לצורך העניין, אני אישית לא מעוניין (ואני לא חושב שיש מישהו בר דעת שכן מעוניין) שהאימייל שלו יתווסף מעצמו לרשימות תפוצה אין סופיות - שאגב הן פתח מצויין לקבלת הודעות ספאם ווירוסים].

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
שוב אני מוצא את עצמי מתערב במקום שלא שאלו לדעתי - אבל אני חושב שטובת הרבים תעמוד לצידי:

כשאתם שולחים אימייל לקבוצת אנשים שונים, שימו לבכם להשתמש (אלא אם יש צורך מיוחד) באופציה "עותק מוסתר".
[לצורך העניין, אני אישית לא מעוניין (ואני לא חושב שיש מישהו בר דעת שכן מעוניין) שהאימייל שלו יתווסף מעצמו לרשימות תפוצה אין סופיות - שאגב הן פתח מצויין לקבלת הודעות ספאם ווירוסים].
ואם כבר...
נתקלתי במקרים שאחד שלח ספאם להרבה כתובות ללא עותק מוסתר, ואנשים הגיבו חזרה, שבבקשה יסירו אותם וכו'
והם הגיבו חזרה לכל הנמענים...

זהירות! החשבון עלול להיחסם בכזה מקרה!
הרבה אנשים שלחו את כל השיחה לספאם, וגוגל יכול לחסום.

לכן, אם קיבלתם מייל לא רצוי - אל תגיבו!
זה מפריע לכם? תשלחו לספאם...

אתגרית

משתמש מקצוען
סליחה אבל עדיין לא הבנתי
בגמייל אין לי כזו אופציה
אחרי שאני נכנסת לשדה של אל
לא נפתחים לי כל האנשי קשר אלא אם כן אני מתחילה להקליד אות
וגם אז אין לי אפשרות של בחר הכל

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
סליחה אבל עדיין לא הבנתי
בגמייל אין לי כזו אופציה
אחרי שאני נכנסת לשדה של אל
לא נפתחים לי כל האנשי קשר אלא אם כן אני מתחילה להקליד אות
וגם אז אין לי אפשרות של בחר הכל
תלחצו על המילה "אל"

444444.PNG

aeb

משתמש סופר מקצוען
תודה
לחצתי כבר על שלח תודה
אני צריכה גם לכתוב תודה?
אני חדשה כאן, ורוצה ללמוד את הכללים
ברוכה הבאה,
אין צורך, בשלח תודה יש גם ענין של חשבון מס' תודות וזה גם משדרג את סטטוס המשתמש למקצוען וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה