התייעצות איך עושים את זה? (פונט עם עיטור בצדדים)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הדסדס

משתמש מקצוען
רוצה לכתוב מילה אחת בכתב הזה או דומה לו
1726166040148.png

ONLY HAPPY

משתמש חדש
בקנבה יש אפשרות לעצב כזה דבר בקלות ובחינם יש לך את התבנית ואת רק צריכה לשנות את המילה או העיצוב לפי טעמך בהצלחה!

הדסדס

משתמש מקצוען
בקנבה יש אפשרות לעצב כזה דבר בקלות ובחינם יש לך את התבנית ואת רק צריכה לשנות את המילה או העיצוב לפי טעמך בהצלחה!
תודה. ניסיתי שעתיים. ברגע שאני משנה כיתוב העיטורים כבר לא זורמים יפה מהאות ואני לא מצליחה למצוא עיטורים שכן ישתלבו בזרימה

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
תודה. ניסיתי שעתיים. ברגע שאני משנה כיתוב העיטורים כבר לא זורמים יפה מהאות ואני לא מצליחה למצוא עיטורים שכן ישתלבו בזרימה
תנסי לחפש heart line art באלמנטים תחת גרפיקה כדי להוסיף לסוף המילה
לדוג'
1726170230175.png

הדסדס

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה