דרוש מידע איך מתפטרים משוכרים שמתעניינים בדירה ואני לא מעוניין בהם?

הכריש!

משתמש מקצוען
אצלנו בשתי הפעמים ששכרנו התקשרו לברר עלינו אצל המשכירים הקודמים.....
השוכרת הקודמת שלי נתנה לי את המספר של 'המתווכת' שסידרה לה את הדירה פעם קודמת, התקשרתי והיא התחילה לשפוך עליהם כמה הם אנשים ישרים והם מרוויחים 20K בחודש ועוד ועוד...
בסוף התברר שלא מתווכת ולא נעליים. זה אמא של הבן זוג שלה!!!
אז גם הבדיקה הזאת אצלי לא שווה במיוחד

גונן

משתמש מקצוען
השוכרת הקודמת שלי נתנה לי את המספר של 'המתווכת' שסידרה לה את הדירה פעם קודמת, התקשרתי והיא התחילה לשפוך עליהם כמה הם אנשים ישרים והם מרוויחים 20K בחודש ועוד ועוד...
אז גם הבדיקה הזאת אצלי לא שווה במיוחד
אפשר לבדוק אם היא באמת מתווכת (זה בד"כ משהו רשמי).
מה שכן אפשר לבדוק אצל ידיד או קרוב משפחה שגר באזור בו גרו קודם (אם ישנו), ולברר אצלו אם מכיר אותם.

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

הכריש!

משתמש מקצוען
איך עלית על זה???
היא הגיעה לחתימת חוזה ותוך כדי שאנחנו מדברים היא מתחילה (האמא) לומר כל מיני דברים כמו אנחנו כבר דיברנו וכו' והבנתי שדיברתי איתה... היא לא הכחישה ואמרה שבאמת היא מתווכת...

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
אני מנסה להשכיר דירה, ויש אנשים שמתעניינים ואני קצת בודק אותם במצב האישי שואל כל מיני שאלות, והם לא מריחים לי משהו ואני לא מעוניין להשכיר להם, איך אני מתפטר מהם בצורה מכובדת?
תנו לי רעיונות.
פשוט כבר נפלתי עם שוכרים בעייתיים ואני לא מעוניין ליפול שוב....
בלת"ק חלקי, על דרך מה שעונים בשידוכים... משהו בסגנון היו עוד אנשים שראו והתעניינו וכדו' ולדעתי לא כדאי להגיד כל מיני דברים כביכול יש בעיות בדירה וכדו' כדי שהם לא ירצו, כי זה עלול לחזור כמו בומרנג אם הם יחליטו לספר לכל החברים שלהם למה הם לא שכרו בסוף את הדירה..

נערך לאחרונה ב:

הכריש!

משתמש מקצוען
חברות כמו וויצק ודיפרנט,
איך אפשר לדעת שבזמן אמת שיש צרות עם השוכר הם יהיו שם לעזור?
בזמנים כאלה אתה פונה אליהם וכל הטיפול בשוכרים עובר לאחריותם כולל צעדים משפטיים ואת השכירות הם משלמים לך. זה ביטוח ועל מקרים כאלו אתה משלם להם.

רעבצין

משתמש פעיל
בלת''ק חלקי
על מנת להימנע משוכרים בעייתים יש לבקש מהם צק פיקדון.
ערב.
ופלט מהוצאה לפועל שאין להם תיק בהוצלפ.
וכאשר חותמים חוזה לעגן בפנים את כל מה שחשוב לך. ובמידה והם עוברים על סעיף מהחוזה יש לך עילה להוציא אותם מהדירה במן הנקוב בחוזה.
בהצלחה

למה מה קרה?

משתמש פעיל
מה רע בוי צ'ק?
@למה מה קרה?
איזה עוד

יש?
על מה אתה כן ממליץ?
ולמה על

אתה לא ממליץ?
כפי שעוד כתבו אני ממליץ על דיפרנט,
בגדול ההבדל בין וי צ'ק לדיפרנט זה מה מכסה הביטוח שזה תכלס הדבר שהכי מעניין אותנו, שדיפרנט מכסה הרבה יותר מאשר וי צ'ק.
עוד הבדלים: וי צ'ק חופרים ת'שכל לשוכרים פוטנציאליים ברמה שכבר לא נעים לך לבקש מהם מסמכים וכו'. לעומת זאת דיפרנט חופרים לך עד שאתה עושה את הביטוח שלהם.
ב"ה אין לי ניסיון איך הם בגבייה בפועל, אבל לענ"ד כששוכר יודע שעושים עליו ברור וביטוח אוטומטי הוא עושה פחות בעיות עם התשלומים.
בכל מקרה פרנסה היא אך ורק מן השמים, אז תתפללו ע"ז.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
מזכיר לי שבהארכת חוזה דיבר איתי כאילו החתן של הדיירת שהיא היתה גרושה.
למעשה, דיבר איתי החדש שלה בלי לומר שהוא אחר, ואני מזכיר את שמו כמה פעמים בשיחה...
רק אחרי חצי שנה שהגעתי לדירה, הוא אמר לי אני דיברתי איתך.
לא היתה לי נפקא מינה, אבל אנשים משקרים לפעמים...

תותית י.

משתמש מקצוען
לא יודעת למה כשאני חיפשתי לשכור יחידה בעלי הדירות אמרו לי אם את לא סוגרת עכשיו אני סוגר עם מישהו אחר שמתעניין... לא בררו ולא נעליים
ואני מכירה אחד שבעל הבית הקודם שיבח אותו, בסוף הוא לא שילם ולא יצא מהדירה... (וגידל בה סמים)

תהילתית

משתמש מקצוען
בלת"ק חלקי
מנסיוני האישי אפשר לבד לקלוט פחות או יותר עם מי העסק כבר משיחת הטלפון הראשונה ואם לא אז ממפגש היכרות ראשון בדירה... אם דבר ראשון המתעניין מתמקח במחיר, מתלונן על כל מיני דברים בתקיפות כדי שתוריד לו עוד ותסדר לו אם יכנס צריך לדעת מראש שזה אחד שימרר לכם את החיים פיזית וכלכלית(וגם נפשית...). אני בעבר רציתי לנפנף מישהו שהיה נראה לי מדי כזה שלא משלם (ובנוסף היה מדי מודרני לאופי הבניין ולא מתאים לשכנים אבל אולי עוד עם זה ניתן להסתדר אם השאר היה נראה לי בסדר....אבל לא.), הוא התעקש לחתום. ביקשתי טלפון של בעה"ב הקודם לברר עליו והוא התחמק.אמרתי שבלי זה- לא מסכימה.לבסוף נתן. בעל הבית התחמק גם כן מטעמי לשון הרע (אך כן רמז) ואני כבר הבנתי!!! הוא עשה בעיות רבות עם התשלומים!! ומכיוון שהוא התעקש לחתום ואמר שהוא מגיע ביקשתי עזרה מאבא שלי שהתקשר אליו ואמר לו שהוא המבוגר האחראי ולא ניתן לשכור את הדירה. האיש קילל ואמר שאין לנו מחילה ומה פתאום האבא מחליט.אמרתי לו שזה הכיבוד הורים שלנו, כך אבא אמר ומיד הועבר לרשימת דחייה ואנו ניצלנו.

ynf

משתמש פעיל
אם זה מבחינה רוחנית, אז אני בעיקרון קבוע אומר, כאשר בניתי התחייבתי לשכנים על שוכרים זוגות צעירים בני תורה,
ככה בעצם אני בסדר, ואני מאוד רוצה, אבל מה נעשה שהשכנים עשו לי פה ועדת קבלה
ואם הוא לא מבין את השפה הזאת... ועדת קבלה , זוגות צעירים?
מה יהיה הפתרון? מה יש לכם להציע?

אמא של ש

משתמש פעיל
יש גם אנשים שאולי הם הוגנים ונחמדים וישרים אבל - חופרים...
אחד כזה התקשר ורצה להגיע לראות את הדירה, השארנו אותה פתוחה אבל כל צעד שעשה בדרך לדירה היה צריך לדווח לי ולוודא שהיא בכיוון הנכון....
בסוף אמרנו לו שאין מזגנים ואנחנו לא מתכוונים לשים מזגנים אז הוא לא רצה...

ולגבי הגזמות של ברורים, פעם התקשרנו כדי לדעת מחיר של דירה ופרטים עליה ואם אפשר לראות את הדירה, ובעל הדירה במקביל שאל שאלות כמו איפה גרים, באיזה כולל וכל מיני.. אחרי כמה ימים הוא חוזר אלינו ואמר שדיבר עם המחנכת מהסמינר ושמע דברים טובים.... אולי 10 שנים עברו מאז היינו במוסדות האלו והוא הלך לברר שם - - - ועוד לפני שראינו את הדירה....
גם לא עם כל משכיר רוצים להתעסק....

הכריש!

משתמש מקצוען
למישהו יש ניסיון עם חברת וויצ'ק לומר לי האם השירות שלהם אמין וטוב?
והאם הם משלמים במקום השוכר במקרה והוא לא ישלם?

תמממממי

משתמש פעיל
אשמח גם לדעת מה ההבדל בינהם לדיפרנט והאם יש מה לעשות השוואת מחירים וניסיונות התמקחות

ניק 20238

משתמש פעיל
אשמח גם לדעת מה ההבדל בינהם לדיפרנט והאם יש מה לעשות השוואת מחירים וניסיונות התמקחות
כפי שעוד כתבו אני ממליץ על דיפרנט,
בגדול ההבדל בין וי צ'ק לדיפרנט זה מה מכסה הביטוח שזה תכלס הדבר שהכי מעניין אותנו, שדיפרנט מכסה הרבה יותר מאשר וי צ'ק.
עוד הבדלים: וי צ'ק חופרים ת'שכל לשוכרים פוטנציאליים ברמה שכבר לא נעים לך לבקש מהם מסמכים וכו'. לעומת זאת דיפרנט חופרים לך עד שאתה עושה את הביטוח שלהם.
ב"ה אין לי ניסיון איך הם בגבייה בפועל, אבל לענ"ד כששוכר יודע שעושים עליו ברור וביטוח אוטומטי הוא עושה פחות בעיות עם התשלומים.

פמוטות

משתמש רשום
אני מנסה להשכיר דירה, ויש אנשים שמתעניינים ואני קצת בודק אותם במצב האישי שואל כל מיני שאלות, והם לא מריחים לי משהו ואני לא מעוניין להשכיר להם, איך אני מתפטר מהם בצורה מכובדת?
תנו לי רעיונות.
פשוט כבר נפלתי עם שוכרים בעייתיים ואני לא מעוניין ליפול שוב...
נותנים מחיר גבוה משמעותית - ההם לא ירצו מעצמם לשכור בכזה מחיר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה