עזרה איך מתנתקים מקו הצניעות?

מצב
הנושא נעול.

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לוחצת 6 אז הוא אומר לי להפסקת הצינטוקים הקישו 1
אני מקישה 1 ושומעת שלום וברכה נשים יקרות....
איך מתנתקים?

גיטי פ.

משתמש צעיר
אם את לא מצליחה להתנתק אז פשוט תכניסי את המספר לרשימה השחורה - רשימת דחיה בפלאפון שלך וכך המכשיר שלך ידחה את השיחה אוטומטית.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אם את לא מצליחה להתנתק אז פשוט תכניסי את המספר לרשימה השחורה - רשימת דחיה בפלאפון שלך וכך המכשיר שלך ידחה את השיחה אוטומטית.
בדיוק מה שבאתי לרשום...

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אני גם הכנסתי לרשימת דחיה כי לא הצלחתי באף דרך אחרת. זה עדין מעצבן כי המסך נדלק ומצטרף לשיחות שלא נענו(ובעיקר מתדלק את האנטי שפיתחתי לקו הזה. התחייבתי לשמוע ארבעים יום אז שרדתי עד הסוף אבל זה לא יקרה לי שוב).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה