דרוש מידע איך מקבלים החזר על קורס הכנה ללידה מבי"ח

element

משתמש מקצוען
ועד כמה זמן אחרי הלידה אפשר לבקש?
אני יודעת שיש החזר עד 500 שח.
בהדסה עין כרם הפכתי את האתר ואני לא רואה שום אופציה.

תודה רבה

bnoya

משתמש מקצוען
צריך להגיש את זה פיזית בבית חולים. לפחות לפי מה שאני יודעת. אני הגשתי את זה עוד כשהייתי שם אחרי הלידה ועשו לי את ההחזר במקום.

דדי גמדי

משתמש פעיל
תלוי אם את רוצה לקבל את ההחזר מבית החולים או מהקופה שלך (ועדיף משניהם כמובן, ולכן תשמרי לך עותק...) ובבית החולים באמת זה להגיש פיזית כמו שכתבו בהודעה הקודמת (ואולי יש להם אפשרות דיגיטלית... צריך לשאול אותם טל' 02-6776490), וכנראה שזה לא מוגבל בזמן,
ואותו דבר גם בקופה, העיקר שבתאריך של הקורס היית מבוטחת אצלם. ואיך להגיש?, ברוב הקופות יש אפשרות דיגיטלית באזור האישי, וכמובן שאפשר גם פיזית במרפאה.

element

משתמש מקצוען
תלוי אם את רוצה לקבל את ההחזר מבית החולים או מהקופה שלך (ועדיף משניהם כמובן, ולכן תשמרי לך עותק...) ובבית החולים באמת זה להגיש פיזית כמו שכתבו בהודעה הקודמת (ואולי יש להם אפשרות דיגיטלית... צריך לשאול אותם טל' 02-6776490), וכנראה שזה לא מוגבל בזמן,
ואותו דבר גם בקופה, העיקר שבתאריך של הקורס היית מבוטחת אצלם. ואיך להגיש?, ברוב הקופות יש אפשרות דיגיטלית באזור האישי, וכמובן שאפשר גם פיזית במרפאה.
תודה!

e b p

משתמש מקצוען
אפשר להגיש במייל למועדון יולדות הדסה
מנסיון אישי?
אני יצרתי קשר עם מועדון יולדות הדסה ואמרו לי לבוא להגיש פיזית עד 9 חודשים מהלידה
(עדיין בדרך לשם אשמח לחסוך את זה...)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
מנסיון אישי?
אני יצרתי קשר עם מועדון יולדות הדסה ואמרו לי לבוא להגיש פיזית עד 9 חודשים מהלידה
(עדיין בדרך לשם אשמח לחסוך את זה...)
כן, הגשתי במייל וקיבלתי את הכסף לחשבון (לקח זמן)

bnoya

משתמש מקצוען
מעייני הישועה עד כמה שידוע לי יש. אבל עדיף לבדוק מולם

שרה ל 123

משתמש פעיל
הדסה עי"כ
שלחתי למייל: yoldot1&hadassah.org.il
וקיבלתי ממש מהר

צריך לשלוח: קבלה, אישור ניהול חשבון או צילום צ'ק וצילום ת.ז

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מכל אחת יש החזר, כן?
רק לקורסים שיש להם הסדר עם ביה"ח.
רק רוצה לחסוך לך, שלא תטרחי ובסוף יתברר לך שאין הסדר ואין החזר...
(כמו שקרה לי :( )

דוד גרפיקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ילדתי בשערי צדק לפני חודשיים איך אני יכולה לקבל את ההחזר ?
יש אפשרות בלי ללכת פיזית
והאם אפשר לשלוח מישהו בלי שאני יגיע בעצמי לשם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה