עזרה איך מורידים נקודה של עט מתחת לעור אחרי שעשו עגילים לילדה במקום לא נכון והחור נסתם?

ה' תמיד איתי

משתמש חדש
דחוף את עזרתכם
עשיתי לילדה שלי בת 4 עגילים באוזניים והחור נעשה בטעות מידי בצד הוצאתי לה את העגילים ויש במקום של החור נקודה שחורה חשבתי בהתחלה שזה משהו שצריך להחלים,
אחרי שבועיים שהחור נסגר עדין נשארה הנקודה הלכתי איתה לרופא והוא אומר לי שזה נקודה של עט שסימנו את החור ועכשיו כשהחור נסגר העור כיסה את הנקודה וזה יישאר לה כמו קעקוע
משהי נתקלה בדבר הזה ואיך כן אפשר להוריד את הנקודה בכל זאת

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לא יודעת.
הייתי מנסה למרוח כל יום קרם באזור, תוך כדי עיסוי קל שייספג בעור. אני חושבת שזה מעודד חידוש של התאים וגם ייספג פנימה.

Lady D

משתמש פעיל
מן הסתם יהיה אפשר להסיר את זה בלייזר אבל אין לי מושג לגבי הגיל

עלה לי עוד רעיון (קצת מופרע, כדאי להתייעץ עם הרופא ומי שניקב את החור)- לנקב שוב באותו מקום ואחרי כמה זמן לשלוף את העגיל ולנקות

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה יעבור לבד עם הזמן (מנסיון במקום אחר ובגיל גדול יותר לקח שנים, אבל היום אין זכר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה