דרוש מידע איך מוציאים שמירת הריון בכללית.

רצוף

משתמש רשום
אשמח שמישהו ישתף מנסיונו איך מוציאים שמירת הריון בכללית בצורה קלה.
א אשתי יש לה אורך צוואר גבולי והיא רק בשבוע 22, היינו פעם אחת במיון, ואמרו לנו להיות במעקב צמוד, ואחד הרופאים Bתן לה חופשת מחלה לחודש
ב האם יש ענין לטפל זה מוקדם או שאפשר אחרי זה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
שמירה מקבלים רק מהיום שהרופא חותם על שמירה
צריך למצוא רופא שיחתום על שמירה ואז להגיש לביטוח לאומי
ולקוות שהם יאשרו (בדרכ בערים חרדיות עושים בעיות)
מחלה זה לא שמירה

תותחינוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
על אורך צואר נותנים יחסית בקלות,
השאלה מה נקרא גבולי.

הרופא יכול לחתום ולהצהיר על רטרואקטיבי-
שהמטופלת היתה בשמירה.

צירקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא בכללית אבל ביצעתי את התהליך לא מזמן
הפרוצדורה היא כזאת
ללכת לרופאת נשים עם טופס של הביטוח לאומי שהיא תמלא אותו
להביא למעסיק טופס למלא
למלא את החלק של התובעת
ולצרף מסמכים רפואיים והוכחות על אישפוז

כדאי להגיש כמה שיותר מהר כדי לדעת האם אושר
אבל כמובן אי אפשר לנצל גם ימי מחלה וגם לתבוע מהביטוח לאומי...

כנוש

משתמש רשום
אני לא בכללית אבל ביצעתי את התהליך לא מזמן
הפרוצדורה היא כזאת
ללכת לרופאת נשים עם טופס של הביטוח לאומי שהיא תמלא אותו
להביא למעסיק טופס למלא
למלא את החלק של התובעת
ולצרף מסמכים רפואיים והוכחות על אישפוז

כדאי להגיש כמה שיותר מהר כדי לדעת האם אושר
אבל כמובן אי אפשר לנצל גם ימי מחלה וגם לתבוע מהביטוח לאומי...
יש לי אישור מהרופא שלי
אז בטוח אקבל?

צבי2

משתמש פעיל
יש לי אישור מהרופא שלי
אז בטוח אקבל?
לא בטוח
רופא של ביטוח לאומי צריך גם לאשר
ככל שהבעיה יותר מורכבת או שהיו אשפוזים הם נוטים יותר לאשר
שמירת הריון מקבלים רק אחרי חודש רצוף של שמירה
לא מספיק אישור מחלה צריך אישור שמירה מהרופא/ה נשים ומסמכים שיוכיחו את הבעיה המדוברת

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שמירה מקבלים רק מהיום שהרופא חותם על שמירה
צריך למצוא רופא שיחתום על שמירה ואז להגיש לביטוח לאומי
ולקוות שהם יאשרו (בדרכ בערים חרדיות עושים בעיות)
מחלה זה לא שמירה
מי יכול לעזור להוציא שמירה אפילו רופא פרטי
אשמח לכל מידע
אפשר גם באישי

רק רבינו

משתמש פעיל
מישהו יודע אם יש אפשרות לקבל שמירת הריון בהריון עם תאומים בלי בעיה כל שהיא? ראיתי באתרים של קופ"ח וכדו' שכותבים על הריון של תאומים שבדרך כלל הרופאים נותנים בשבוע 26 שמירת הריון, יש מישהו שיודע מניסיון שהם אכן נותנים את זה ואם ביטוח לאומי מאשר את זה?

E.GRIN

משתמש חדש
שלום,
בשל הסטוריה של רעלת הריון בשני הריונות עם יילוד מוקדם בנוסף יתר לחץ דם הרופא נשים אמר לי לקחת מחלה חודש ואז ישלח טופש לביטוח לאומי רטרואקטיבית מהתאריך שאמר לצאת לחופשת מחלה,
בעבודה דורשים אשלח טפסים של ימי מחלה והם ישלמו לי עליהם וכידוע אין אפשרות לכפל גם שמירה וגם מחלה,
האם אפשרי שמקום העבודה ישלם וברגע שיוצאת לשמירה אני מחזירה על הימים ששולמו כמחלה?
איך מתנהלים בצורה שלא ירדו לי סתם ימי מחלה אם מאשרים שמירה רטרואקטיבית?
האם יש למישהו נסיון או ידע אשמח לעזרה,
תודה רבה

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
מישהו יודע אם יש אפשרות לקבל שמירת הריון בהריון עם תאומים בלי בעיה כל שהיא? ראיתי באתרים של קופ"ח וכדו' שכותבים על הריון של תאומים שבדרך כלל הרופאים נותנים בשבוע 26 שמירת הריון, יש מישהו שיודע מניסיון שהם אכן נותנים את זה ואם ביטוח לאומי מאשר את זה?
אני הבנתי מאם לתאומים שמאשרים משבוע 24 בקלות
אבל לא מנסיון אישי

אנוכי

משתמש מקצוען
מקווה שאת כבר בשמירה... תאומים למיטב ידיעתי מאשרים משבוע 24 ללאועדה רפואית רק צריך שהרופא יסכים למלא טפסים

רק רבינו

משתמש פעיל
מקווה שאת כבר בשמירה... תאומים למיטב ידיעתי מאשרים משבוע 24 ללאועדה רפואית רק צריך שהרופא יסכים למלא טפסים
דווקא עדיין לא.. :( הרופא הקבוע שלי שהוא אגב פרופסור לא רצה לאשר בשום אופן אם הצוואר עדיין בסדר אז שמענו מאחת שיש רופאה בביתר שנותנת בקלות אבל טעינו באופן שדיברנו עם המזכירות שם ואז היא כבר לא רצתה לתת ואז נסעתי במיוחד לקרית ספר לרופאה שאמורה לתת ועד שהיא הסכימה לכתוב בסיכום ביקור שאנימצוידת בין השאר בשמירת הריון אבל היא אמרה ליח שאני צריכה למלאות טופס של ביט"ל והיא תחתום על זה וכמובן שלא הצטיידתי בזה והתור הבא רק עוד 3שבועות.... אז אם מישהו יכול לעזור לי איך להוציא אתץ זה בקלות ובמהירות ואם אני אוכל לקבל את האישור מהרופאה מרחוק או משהו אחר? תודה

צמה

משתמש מקצוען
יוצרי ai
דווקא עדיין לא.. :( הרופא הקבוע שלי שהוא אגב פרופסור לא רצה לאשר בשום אופן אם הצוואר עדיין בסדר אז שמענו מאחת שיש רופאה בביתר שנותנת בקלות אבל טעינו באופן שדיברנו עם המזכירות שם ואז היא כבר לא רצתה לתת ואז נסעתי במיוחד לקרית ספר לרופאה שאמורה לתת ועד שהיא הסכימה לכתוב בסיכום ביקור שאנימצוידת בין השאר בשמירת הריון אבל היא אמרה ליח שאני צריכה למלאות טופס של ביט"ל והיא תחתום על זה וכמובן שלא הצטיידתי בזה והתור הבא רק עוד 3שבועות.... אז אם מישהו יכול לעזור לי איך להוציא אתץ זה בקלות ובמהירות ואם אני אוכל לקבל את האישור מהרופאה מרחוק או משהו אחר? תודה
חשוב מאוד
מגיע לך שמירה משבוע 24!
אם הרופא הקבוע לא נותן, תבקשי לעבור לרופא אחר.
יש רופאים מסויימים שיש להם אג'נדה בנושא

מניסיון

צמה

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ניסית לפנות למנהל קשרי לקוחות ולבקש להפנות אתכם לרופא שייתן בקלות שמירה?
בד"כ עוזר

מסוקרן

משתמש צעיר
בתאומים
כשיש 2 עבודות 1 פיזית ו1 לא
והוציאו שמירה על העבודה הפיזית
יוציאו גם על הלא פיזית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה