דרוש מידע איך מוציאים שמירת הריון בכללית.

רק רבינו

משתמש פעיל
בתאומים
כשיש 2 עבודות 1 פיזית ו1 לא
והוציאו שמירה על העבודה הפיזית
יוציאו גם על הלא פיזית?
כמה שידוע לי, בשביל שמירת בריון חייב שהאשה לא תעבוד בכלל כמו בחופשת לידה ואם המעסיק יאשר בעבודה הל אפיזית אז כנראה שיאשרו ומקסימום תבדקו מול ביטוח לאומי במוקד שלהם בלי להזדהות

:-)!!!!

משתמש חדש
היי אשמח ליעוץ אני בשמירה בשבוע 27 עם קיצור צוואר רחם רציני הייתי מאושפזת כדי לקבל את החיסונים והרופא אמר לי שאין סיכוי אני חוזרת לעבודה ושהוא יחתום לי על ביטוח לאומי, אני בטוח יקבל שמירה? כמה זמן יקח עד שאני יקבל? והאם רק צריך לשלוח את הטופס שהרופא חותם לי על זה ואישור מעסיק וזהו?
ממש תודה רבה למסייעים!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
היי אשמח ליעוץ אני בשמירה בשבוע 27 עם קיצור צוואר רחם רציני הייתי מאושפזת כדי לקבל את החיסונים והרופא אמר לי שאין סיכוי אני חוזרת לעבודה ושהוא יחתום לי על ביטוח לאומי, אני בטוח יקבל שמירה? כמה זמן יקח עד שאני יקבל? והאם רק צריך לשלוח את הטופס שהרופא חותם לי על זה ואישור מעסיק וזהו?
לכאורה אם היית מאושפזת עם קיצור רציני
אמורה לקבל בקלות יחסית בע"ה

אחת מהמרכז

משתמש חדש
שאלה דחופה- אודה למענה בהקדם ממש!
הרופאה המליצה על עבודה מהבית וקבלתי אישור מיועץ תעסוקתי.
מקום העבודה אישר זאת וחזר בו לאחר חודש,
כרגע הוא דורש שאגיע למשרד כל השבוע,
אך הרופאה לא מאשרת זאת והוציאה אותי למחלה מיידית ונתנה אישור לשמירה.
מהם הסיכויים שאקבל אישור מביטוח לאומי?

המצב הרפואי שלי - צירים בתדירות גבוהה, צוואר כרגע יציב, בהריון קודם קיצור משמעותי ממש כולל אשפוז,
וכן קרוהן....
זהו בינתיים ;)

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
יכול להיות שנכון לך ללכת פרטי לרופא ידוע, עדיף מנהל מחלקה או סגנון כזה
כדי שיכתוב לך מכתב שמסוכן לך לעבוד כרגע

אחת מהמרכז

משתמש חדש
יכול להיות שנכון לך ללכת פרטי לרופא ידוע, עדיף מנהל מחלקה או סגנון כזה
כדי שיכתוב לך מכתב שמסוכן לך לעבוד כרגע
האישור שיש לי הוא מרופאת הריון בסיכון משיבא.
שמקבלת פעם בשבוע במכבי.
נראה לי ממש בכירה.
עדיין מומלץ?
ותודה על התשובה המהירה!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
והמכתב שהיא כתבה הוא חד משמעי שאסור לך, כולל הסבר הסיכון?

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
אחרי שהיא שולחת לך את המכתב
הייתי מתייעצת עם הרב גולדנטל מדגל התורה, האם זה מספק.

יודי יהודה

משתמש פעיל
אשמח שמישהו ישתף מנסיונו איך מוציאים שמירת הריון בכללית בצורה קלה.
א אשתי יש לה אורך צוואר גבולי והיא רק בשבוע 22, היינו פעם אחת במיון, ואמרו לנו להיות במעקב צמוד, ואחד הרופאים Bתן לה חופשת מחלה לחודש
ב האם יש ענין לטפל זה מוקדם או שאפשר אחרי זה
בשביל לקבל שמירה במקרב שלך זה קל מאוד פניה לרופא הנשים שלכם בדרך כלל אתם בהריון בסיכון לבקש מהרופא שמירת הריון בגלל אורך קצר או דינמי הוא חותם על טופס אם הייתם במיון תצרפו סיכום ביקור + מעקב הריון מהרופא + טופס מעסיק על סיום עבודה תוך יומיים ובעיקרון יש אישור כי זה דבר שלא הולך לשאלה רפואית

יודי יהודה

משתמש פעיל
שלום,
בשל הסטוריה של רעלת הריון בשני הריונות עם יילוד מוקדם בנוסף יתר לחץ דם הרופא נשים אמר לי לקחת מחלה חודש ואז ישלח טופש לביטוח לאומי רטרואקטיבית מהתאריך שאמר לצאת לחופשת מחלה,
בעבודה דורשים אשלח טפסים של ימי מחלה והם ישלמו לי עליהם וכידוע אין אפשרות לכפל גם שמירה וגם מחלה,
האם אפשרי שמקום העבודה ישלם וברגע שיוצאת לשמירה אני מחזירה על הימים ששולמו כמחלה?
איך מתנהלים בצורה שלא ירדו לי סתם ימי מחלה אם מאשרים שמירה רטרואקטיבית?
האם יש למישהו נסיון או ידע אשמח לעזרה,
תודה רבה
לא להשתמש בימי מחלה כשיש אישור לשמירה הרבה אנשים מתבלבלים
כוונת הביטוח הלאומי היא שבשביל לקבל שמירת הריון זה מצריך בקשה של הרופא לשמירת הריון של לא פחות מ 30 יום

רק רבינו

משתמש פעיל
וכידוע אין אפשרות לכפל גם שמירה וגם מחלה
אם המשאבי אנוש אצלך 'משלנו' אז תבקשו מהם שיכתבו בטופס של המעסיק שלא קיבלת חופשת מחלה וכך גם תציינו בטופס בקשה שלך ובדרך כלל ביטו"ל לא דורשים תלושי שכר וכך הם לא יידעו שקיבלת כבר חופשת מחלה וזה כמובן לשיטת הרבנים שצריך להוציא מהם כמה שיותר..

:-)!!!!

משתמש חדש
אם קיבלתי ביטוח לאומי סכום ממש נמוך יחסית למשכורת שלי כי לפי סעיף 60 מקבלים סכום יחסית נמוך, אני יכולה עכשיו לשנות את זה לימי מחלה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה