דרוש מידע איך מגיעים לכותל ברכבת?

אותו דבר

משתמש צעיר
כמה פעמים עשיתי את זה, אבל היה משהו שהלך איתי,
אז אני לא יודעת באיזו תחנה יורדים, (אח"כ איך ממשיכים אני יודעת בערך, מאמינה שיהיה שם אנשים שאני יעקוב אחריהם...)
אם אני בתחנה מרכזית, אני עולה לרכבת הקלה בצד ממול? ואז איפה יורדת?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עולה בצד ממול, לשער יפו יורדת בעיריה, לשער שכם יורדת בשער שכם

היה תקופה שאתה יורד בעירייה מהרכבת הקלה ומשם לוקח קו 2 סוג של שאטל פנימי שעושה רונדלים על לכותל וחזור מישהוא יודע אם זה עדיין קיים ואם לא למה ? זה רעיון מוצלח

זוצית חדשה

משתמש פעיל
היה תקופה שאתה יורד בעירייה מהרכבת הקלה ומשם לוקח קו 2 סוג של שאטל פנימי שעושה רונדלים על לכותל וחזור מישהוא יודע אם זה עדיין קיים ואם לא למה ? זה רעיון מוצלח
כן,
הקווים האלו עדיין קיימים יש את קו 83א וקו 2 שהם ישר מגיעים עד לכותל ויש גם את קו 38 שהוא מגיע למעלה וצריך רק לרדת את הירידה,
רק צריך לשים לב שזה קוים פעם ב20 דקות מספר התחנה לבירור 6232

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
צריך גם לחצות את הכביש לשער יפו.
זה לא באותה תחנה

בים בם בום

משתמש צעיר
עולה בצד ממול, לשער יפו יורדת בעיריה, לשער שכם יורדת בשער שכם
מה פתאום!!!
לא לרדת בתחנת שער שכם!
לא הולכים דרך שם בימים רגילים.
בשבתות וחגים זה אפשרי (וגם לא לבעלי לב חלש)

יורדים בתחנת העיריה ומשם אפשר ללכת רגלית דרך שער יפו

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מה פתאום!!!
לא לרדת בתחנת שער שכם!
לא הולכים דרך שם בימים רגילים.
בשבתות וחגים זה אפשרי (וגם לא לבעלי לב חלש)

יורדים בתחנת העיריה ומשם אפשר ללכת רגלית דרך שער יפו
אתה ירושלמי?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כן צאלמר מדורי דורות
שהולכים לכותל כל שבת
מממממממ
כי בתור אחת שגדלה בבית ישראל אני אגיד לך שהולכים וחצי דרך שכם.
הולכים, ושער יפו יותר מפחיד במחילה. אלא מה- לא הולכים לבד.
בא נאמר ששער שכם זה כמו ללכת לשמעון הצדיק, בסדר? סתם סטיגמה, כי שער יפו זה דרך הרובע

אות וסמל

משתמש פעיל
לא מומלץ למי שלא מכיר היטב. אפילו מסוכן,
וממילא אם תסעי ברכבת הקלה יהיה לך מעבר 90 דקות
גם לאוטובוסים שנכנסים עד לשער האשפות

כן,
הקווים האלו עדיין קיימים יש את קו 83א וקו 2 שהם ישר מגיעים עד לכותל ויש גם את קו 38 שהוא מגיע למעלה וצריך רק לרדת את הירידה,
רק צריך לשים לב שזה קוים פעם ב20 דקות מספר התחנה לבירור 6232
thankes
את יודעת למקם לי פיזית איפה התחנה הזו?

זוצית חדשה

משתמש פעיל
צריך לרדת בתחנה של העיריה ולהמשיך ישר לכיוון הרמזור חוצים אותו ואז בצד ימין יש שוב רמזור ושם התחנה ( רואים את זה במעבר חציה)

JGJGHFG

משתמש צעיר
מסומן למעלה יותר תחנת הירידה מהרכבת ומתחתיה תחנת האוטובוס (ממול תחנת האוטובוס הכניסה לשער יפו)
1717963833874.png

אותו דבר

משתמש צעיר
לא מומלץ למי שלא מכיר היטב. אפילו מסוכן,
וממילא אם תסעי ברכבת הקלה יהיה לך מעבר 90 דקות
גם לאוטובוסים שנכנסים עד לשער האשפות
תודה לכולם,
אני ארד בעירייה, אני אבדוק אם יש לי
קו 83א וקו 2 שהם ישר מגיעים עד לכותל ויש גם את קו 38 שהוא מגיע למעלה וצריך רק לרדת את הירידה,
אם לא,
את תחילת הדרך אני מכירה, ופחות או יותר את השאר,
בטח יהיה שם עוד משהו, ואני יעקוב אחריו (אחרי שאוודא שפניו אל הכותל, בדרך בטיחותית)

blue eagle

משתמש מקצוען
הולכים, ושער יפו יותר מפחיד במחילה. אלא מה- לא הולכים לבד.
בא נאמר ששער שכם זה כמו ללכת לשמעון הצדיק, בסדר? סתם סטיגמה, כי שער יפו זה דרך הרובע
ממש לא נכון ...
שער שכם הלכתי בו לא פעם אחת
הולכים בתוך שוק צפוף...
לא פעם אחת דחפו אותי שם...
שער יפו מקום מרווח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה