דרוש מידע איך מבריחים חתולה?

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ישנה חתולה שהתבייתה על החצר שלנו ומבלה בה את הלילה כולל רוב שעות היום.
מה עושים כדי להבריח אותה?
ניסיתי להניח קערה עם אקנומיקה ולא עזר.

לב כחול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אחרי כל הניסיונות שעזרו אולי ליום אחד
התקשרתי למוקד של העירייה והפתרון היחיד שנתנו לי זב
להשפריץ עם זרם מים חזק (עדיף קצת חם)
אנחנו עשינו את זה פעמיים (חזרה אחרי יומיים)
ומאז לא חזרה

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אמרו לי השבוע על סונאר נגד חתולים.
יש למישהו קישור?
אשמח לשמוע מניסיון.

דוד אא

משתמש חדש

איך להבריח חתול: מדריך מקיף​

הערה חשובה: חשוב להדגיש כי כל שיטה להרחקת חתולים צריכה להיות הומאנית ולא לגרום נזק לחיה. אם יש אפשרות לאמץ את החתול או לעזור לו למצוא בית חם, זו תמיד האופציה הטובה ביותר.

מדוע חתולים מגיעים?

לפני שנפרט את השיטות, חשוב להבין מדוע חתולים נמשכים למקום מסוים. הסיבות הנפוצות הן:

• מקור מזון: חתולים מחפשים מזון, ולכן פחי אשפה פתוחים, מזון לחיות מחמד שלא נאגר היטב או ציפורים יכולים למשוך אותם.
  • מקום מסתור: חתולים אוהבים מקומות חמימים ומסתוריים, כמו מתחת למרפסות או בתוך שיחים.
  • סימון טריטוריה: חתולים מסמנים את הטריטוריה שלהם באמצעות שתן, ולכן הם נוטים לחזור למקומות שכבר סימנו.
שיטות להרחקת חתולים:

1. הסרת מקורות המשיכה:
    • מזון: אחסנו מזון לחיות מחמד במקום סגור היטב, סגרו היטב פחי אשפה והימנעו מהאכלת ציפורים באזור.
    • מקומות מסתור: סגרו פתחים מתחת למרפסות, גזמו שיחים וצמחים סבוכים.
  2. שימוש בריחות דוחים:
    • חומרים טבעיים: חתולים לא אוהבים ריחות חזקים כמו הדרים (לימון, תפוז), חומץ או שום. ניתן לרסס את האזורים הרלוונטיים בתמיסה של מים וחומץ או לפזר קליפות הדרים.
    • מוצרים מסחריים: ישנם תרסיסים ומגנים המבוססים על ריחות טבעיים או סינתטיים המיועדים להרחקת חתולים.
  3. מחסומים פיזיים:
    • גדרות: גדר גבוהה וחלקה תמנע מחתולים לטפס.
    • רשתות: ניתן למתוח רשתות מעל ערוגות פרחים או אזורים רגישים אחרים.
    • קוצים: קוצים מלאכותיים יכולים למנוע מחתולים לעלות על גדרות או משטחים אחרים.
  4. מכשירים אלקטרוניים:
    • מדחפים: מכשירים אלו פולטים זרם מים או אוויר כאשר חתול מתקרב, מה שמרתיע אותם.
    • מכשירים אולטרסוניים: מכשירים אלו משמיעים קולות בתדר גבוה שאינם נשמעים לאדם אך מפריעים לחתולים.
  5. עזרה מקצועית:
    • לכידה ועיקור/סירוס: אם הבעיה חמורה, ניתן לפנות לחברה המתמחה בלכידת חתולים ועיקור/סירוס שלהם.
טיפים נוספים:

• הימנעו מפגיעה בחתולים: אל תשתמשו בחומרים רעילים או במלכודות שעלולות לגרום לסבל לחתולים.
  • שיתוף פעולה עם שכנים: אם הבעיה קיימת באזור מגורים, שיתוף פעולה עם שכנים יכול לעזור לפתור אותה בצורה יעילה יותר.
  • סבלנות: הרחקת חתולים עלולה לקחת זמן, והצלחה תלויה בשילוב של מספר שיטות.
זכרו: החתול הוא יצור חי, ואנו אחראים על היחס אליו. שיטות ההרחקה צריכות להיות הומאניות ולהתמקד בהסרת הגורמים למשיכה ולא בפגיעה בחיה
התשובות מ AI

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מכשירים אולטרסוניים: מכשירים אלו משמיעים קולות בתדר גבוה שאינם נשמעים לאדם אך מפריעים לחתולים.
מנסיון עם מכשיר כזה:
המכשיר מהבהב ומשמיע צפצוף כלשהו בכל פעם שעוברים ליד
אפשר לומר שזה עובד

אני חושבת שיש מסעדות שמשתמשות בזה

styehoshua

משתמש מקצוען
מניסיון רב:
מים בד"כ עוזרים לא צריך חמים מיד כשהם שומעים את הזרם הם מזנקים וכדאי שכן יגיע אליהם המים ולא רק יפחיד.( אני מנסה לשפוך מהקומה למעלה כך לא ישימו לב אלי) אבל אם היא כבר התבייתה ויש לה פינה נוחה היא חוזרת שוב ושוב ואז אני מפזרת פלפל שחור טחון במקום.

יש לי חצר אין לי אפשרות לסגור אותה הרמטית אבל כמעט אין חתולים.

מגילת אסתר

משתמש צעיר
א, לבדוק שאף אחד מהאזור לא מאכיל אותה או דואג לה שיהיה לה אוכל בחצר
ב, לדאוג שהכניסה לחצר תהיה סגורה בתוספת מכל כניסה אפשרית לחצר לדאוג לסמרטוטים עם אקנומיקה זה מרחיק אותן.
אך צריך לדאוג שכל מי שיש לו גישה לחצר זו ישתף פעולה אחרת לא יעזור, לנו היה סיפור כזה שחתולות נהיו תקיפות כי אחד השכנים האכיל אותן וכמה שניסינו להרחיק לא עזר בסוף אותם שכנים עזבו מאז שקט ושלווה

נורמלית

משתמש רשום
תבדקו שאף אחד מדירי הבנין לא מאכיל אותה.
גם לנו יש כזה דבר ולא עוזר שום בעיתות מכות טיפים מים וכו...
פשוט מתרגלים וזהו אין מה לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה