WordPress איך לתמחר? כמה מקובל?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אממ לדעתי די הגזמת...
אתר תדמית פשוט (ומכוער) עם פיצ'ר פשוט שעולה 40 דולר אם עושים אותו דרך תוסף.
איך הגעת ל12,000?
נ.ב. אגב, מרננים עליהם דברים לא טובים (כמובן, לא חקרתי ואיני יודע אם זה נכון), אבל מוסרית - לא בטוח שכדאי לכם לקחת חלק בזה. https://www.prog.co.il/threads/עיר-התורה-במקסיקו.806602/
הדלקת לי נורת אזהרה
אולי אסור לי להיות כלי שמשרת משהו שאולי הוא לא אמין בעליל
אני צריכה להתייעץ עם רב

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אולי,

לא מדובר רק על אתר תדמית פשוט ומכוער, מדובר על אתר מכירות עם הרבה כסף, פיצ'ר שלא בטוח שעובד מאה אחוז לדעתי עדיף מתכנת, ומתכנת עולה כסף.

חכה להמשך:D

שווה בדיקה.

מוגזם? :unsure:
הבן משפחה אמר את זה?
אם אמרת את זה לבן משפחה אז תגידי לו שהתייעצת והטעו אותך (למרות שאני לא חוזר בי). דעתי היא, הוא רוצה לקבל עבודה טובה, על עבודה טובה משלמים, נח לך לעשות את האתר הזה במחיר כמו שהוא אמר לך בבקשה, רק אחרי שתעברי את ה- 30 שעות ותוציאי הרבה מרץ וכח וזמן וינשפו לך בעורף "מה קורה עם האתר??" ובדיוק ביום של ההשקה התוסף של המפה הפסיק לעבוד (סליחה שאני פסימי) אולי בסוף את רק תצאי עם טעם חמוץ ולא תרצי להתקדם בתחום.
שורה תחתונה, המחיר שאת לוקחת אמור לרצות אותך שתרגישי שהסכום שקבלת מספק אותך, אם בשביל לנפח תיק עבודות (ואתר כזה הוא חתיכת ניפוח!) את מוכנה לעבוד בשביל מחיר כזה או אחר ההחלטה נתונה בידייך.
בהצלחה!
אתר תדמית פשוט עם חמישה עמודים עולה 5,000 ש"ח פה מדובר על אתר ענק לפי מה שראיתי באתר בספרדית (וכמה שהצלחתי להבין) יש שם פופאפ לתפריט ולוחצים על משהו שם ונפתח עוד פופאפ עם אפשרויות ככה שזה יותר מחמשה דפים, אתר מכירות, פיצ'ר מבדל, עבודת עיצוב, אפיון ובנייה כמו שאמרתי מקודם, אני לא חוזר בי מהסכום שאמרתי.
את יכולה לתת לו צ'ופרים במקום, למשל, תוסף האצה על חשבונך, התוסף של המפה על חשבונך וכו' וככה להשאר עם המחיר המקורי.
בהצלחה!
נשמע שכדאי לי לברוח.....
תודה החכמת אותי

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נשמע שכדאי לי לברוח.....
איפה מכל מה שאמרתי שמעת שכדאי לך לברוח?
לא כדאי לתפוס רגליים קרות, לכי על זה!
תעשי את העיצוב, בבנייה אני אעזור לך! (ב"ה אני מבין טוב בבנייה)
הפוך קחי את המצב הזה למנף את עצמך, אל תתיאשי!

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
איפה מכל מה שאמרתי שמעת שכדאי לך לברוח?
לא כדאי לתפוס רגליים קרות, לכי על זה!
תעשי את העיצוב, בבנייה אני אעזור לך! (ב"ה אני מבין טוב בבנייה)
הפוך קחי את המצב הזה למנף את עצמך, אל תתיאשי!
דברתי עם עובדת לשעבר של הקרוב משפחה
היא אמרה לי שהוא מתמחר נמוך, משהו כמו 6 אלף וממילא גם משלם כאלה מחירים.....
אז זה קצת הרגיע אותי

לקחת את זה גם במחיר של 3,500?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
דברתי עם עובדת לשעבר של הקרוב משפחה
היא אמרה לי שהוא מתמחר נמוך, משהו כמו 6 אלף וממילא גם משלם כאלה מחירים.....
אז זה קצת הרגיע אותי
תיארתי לעצמי, כתבתי לך גם באיזה הודעה.
לקחת את זה גם במחיר של 3,500?
אם את מרגישה שזה שווה לך לתיק עבודות, לניסיון או לכל דבר אחר, כן.

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אם את מרגישה שזה שווה לך לתיק עבודות, לניסיון או לכל דבר אחר, כן.
כן, זה יתן לי ניסיון, זה בטוח (אני רוצה להכנס לתחום הדיגיטל ואולי גם להייטק דרך עיצוב UIX)
משתלם כספית? בכלל לא! אני כבר רגילה לקבל סכומים הגיוניים עבור עבודות עיצוב אחרות (כפי שכבר כתבתי, אני 9 שנים בעולם התקשורת החזותית)
אבל:
א. לא מדבר אלי נדלן, במיוחד לא האתר שהם עשו בספרדית, לא מושך להעיף בו יותר ממבט אחד (אני טועה?)
ב. אני לא מאמינה בפרוייקט הזה ולא הייתי ממליצה לאף מכר שלי להשקיע שם ולו שקל אחד (לא ביררתי כלום ואין לי מושג)
ג. הדליקו לי כאן נורת אזהרה שאולי יש שם איזה טיוח וקשה לי לחשוב שמשהו ישקיע כסף בגללי (בגלל עיצוב שלי) ויאכל את הלב (כמובן שאין לי שום ידע מקדים)

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא מדבר אלי נדלן,
לא אמור לדבר אלייך, את בונה את האתר לא מוכרת דירות
במיוחד לא האתר שהם עשו בספרדית,
מעולה, תבני חדש!
אני לא מאמינה בפרוייקט הזה ולא הייתי ממליצה לאף מכר שלי להשקיע שם ולו שקל אחד (לא ביררתי כלום ואין לי מושג)
ולכן?
הדליקו לי כאן נורת אזהרה שאולי יש שם איזה טיוח וקשה לי לחשוב שמשהו ישקיע כסף בגללי (בגלל עיצוב שלי) ויאכל את הלב (כמובן שאין לי שום ידע מקדים)
אמרתי כבר, שווה בדיקה.
כן, זה יתן לי ניסיון, זה בטוח (אני רוצה להכנס לתחום הדיגיטל ואולי גם להייטק דרך עיצוב UIX)
(y)
משתלם כספית? בכלל לא! אני כבר רגילה לקבל סכומים הגיוניים עבור עבודות עיצוב אחרות (כפי שכבר כתבתי, אני 9 שנים בעולם התקשורת החזותית)
נכון, אבל בהתחלה של התקשורת החזותית היית מקבלת סכומים הגיוניים? את מתחילה תחום חדש, (שלא רחוק כ"כ מתקשורת חזותית) וההתחלות תמיד קשות,
סוף יום, ההחלטה היא שלך.

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
האם יש טעם להתמקח? לנסות לבקש יותר?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האמת היא, לא יודע, קחי בחשבון שבהתמקחות הזאת את עלולה להפסיד את העבודה, הייתי משאיר כרגע בתור שאת חדשה את המחיר שלו ועם ההתמקצעות לעלות מחירים.
לשיקולך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה