WordPress איך לתמחר? כמה מקובל?

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
תודה מראש לכל העונים
כמה מקובל לתמחר אתר כזה:
יש פיצ'ר בצילום איזורים לחיצים שאצטרך לרכוש תוסף חיצוני

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
זה לא הרבה מידי?
לא, זה אתר מכירות עם פיצ'ר מטורף!
הוא מוכר שם דירות ב-1,500,000$ לא נראה לי שיזיז לו כ"כ המחיר ;) לפי דעתי אם תגידי לו מחיר נמוך יותר הוא יסתכל עלייך כלא מקצועית.
הוא לא אמור לדעת שזה בין האתרים הראשונים שלך, וגם אם כן, אם את מרגישה שאת מסוגלת לבנות כזה אתר, זה המחיר ואין שום סיבה שתרדי פחות מזה.
חוץ מזה אם תתקעי במשהו תמיד יש פה את הקהילה המדהימה של פרוג שעוזרת בנפש חפצה ומכל הלב!
בהצלחה!

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
לא, זה אתר מכירות עם פיצ'ר מטורף!
הוא מוכר שם דירות ב-1,500,000$ לא נראה לי שיזיז לו כ"כ המחיר ;) לפי דעתי אם תגידי לו מחיר נמוך יותר הוא יסתכל עלייך כלא מקצועית.
הוא לא אמור לדעת שזה בין האתרים הראשונים שלך, וגם אם כן, אם את מרגישה שאת מסוגלת לבנות כזה אתר, זה המחיר ואין שום סיבה שתרדי פחות מזה.
חוץ מזה אם תתקעי במשהו תמיד יש פה את הקהילה המדהימה של פרוג שעוזרת בנפש חפצה ומכל הלב!
בהצלחה!
זה קרוב משפחה שנותן את השירות של בניית אתרים ובעצם מעסיק פרילנסרים
זאת הזדמנות עבורי לבנות אתר אמיתי ללקוח ולצבור ניסיון בשטח
ולהיכנס לעולם הזה
אציין שאני כבר בעולם התקשורת החזותית כבר 9 שנים אבל לבנות אתרים זה חדש עבורי
(כן, זה ממש מלחיץ! והייתי ממש שמחה אם יש כאן משהו מומחה ובעל נסיון להדריך אותי על כל צעד ושעל, בתשלום)

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
הייתי ממש שמחה אם יש כאן משהו מומחה ובעל נסיון להדריך אותי על כל צעד ושעל, בתשלום)
בבניה אוכל לעזור ככל שתצטרכי גם באלמנטור וגם בג'ט.
זאת הזדמנות עבורי לבנות אתר אמיתי ללקוח ולצבור ניסיון בשטח
איזה כיף, בהצלחה!
זה קרוב משפחה שנותן את השירות של בניית אתרים ובעצם מעסיק פרילנסרים
אם את עובדת תחתיו אולי הייתי מתייעץ איתו, אין עניין להבריח לקוחות, אולי יש לו מחיר סטנדרטי שהוא גובה ולכן אנשים מגיעים אליו.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תודה מראש לכל העונים
כמה מקובל לתמחר אתר כזה:
יש פיצ'ר בצילום איזורים לחיצים שאצטרך לרכוש תוסף חיצוני
כבר התקנתם את התוסף?
נראה שזה כבר עובד
1662585993425.png

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אם את עובדת תחתיו אולי הייתי מתייעץ איתו, אין עניין להבריח לקוחות, אולי יש לו מחיר סטנדרטי שהוא גובה ולכן אנשים מגיעים אליו.
להתייעץ איתו? הוא שאל אותי כמה אני לוקחת על כזה אתר

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
זה האתר שלהם בספרדית (אין לי מושג מי עשה להם אותו)
אצטרך לאפיין ולבנות מהתחלה בעברית
אם יש לכם עיצות איך לשפר את האפיון והבניה - מה טוב!
האתר ההוא בנוי בוורדפרס, אם תוכלו לשכפל אותו ולערוך רק את התרגום זה יקל עליכם את העבודה

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כנראה שמי שעשה להם אותו לא יתן את זה בחינם.....
בכל אופן יש כלי נהדר שסורק אתרי וורדפרס ומגלה את התבניות והתוספים שבשימוש

יש שם מידע מדויק על התוסף ששימש ליצירת המפה הלחיצה:

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
בכל אופן יש כלי נהדר שסורק אתרי וורדפרס ומגלה את התבניות והתוספים שבשימוש
רציני? לא חלמתי על דבר כזה!
לא יודעת למה אני פחות אהבתי את האתר שלהם (אולי אני טועה?)
חשבתי להשקיע בזה, זה אמור להיות חלק מהתיק עבודות שלי....
יש שם מידע מדויק על התוסף ששימש ליצירת המפה הלחיצה:
וואו! תודה!

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יש המשך לסיפור:
לא יודעת איך להתנהל איתו
רשמתי לו שאתר כזה מתומחר 12,000 ומעלה

הוא אמר לי שזה מוגזם המחיר הזה
הוא אמר לי שהוא משלם למי שעובדת איתו בין 1,800 ל 3,500
ושאין פה הרבה שעות עבודה, משהו כמו 30 שעות עבודה

brachi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אני לא יודעת אם שווה לי לקחת את זה בכל מחיר בשביל לקבל ניסיון

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הייתי משתמש בשרות של מתכנת.
לדעתי 12,000 צפונה
אממ לדעתי די הגזמת...
אתר תדמית פשוט (ומכוער) עם פיצ'ר פשוט שעולה 40 דולר אם עושים אותו דרך תוסף.
איך הגעת ל12,000?
נ.ב. אגב, מרננים עליהם דברים לא טובים (כמובן, לא חקרתי ואיני יודע אם זה נכון), אבל מוסרית - לא בטוח שכדאי לכם לקחת חלק בזה. https://www.prog.co.il/threads/עיר-התורה-במקסיקו.806602/

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אממ לדעתי די הגזמת...
אולי,
אתר תדמית פשוט (ומכוער) עם פיצ'ר פשוט שעולה 40 דולר אם עושים אותו דרך תוסף.
לא מדובר רק על אתר תדמית פשוט ומכוער, מדובר על אתר מכירות עם הרבה כסף, פיצ'ר שלא בטוח שעובד מאה אחוז לדעתי עדיף מתכנת, ומתכנת עולה כסף.
איך הגעת ל12,000?
חכה להמשך:D
נ.ב. אגב, מרננים עליהם דברים לא טובים (כמובן, לא חקרתי ואיני יודע אם זה נכון), אבל מוסרית - לא בטוח שכדאי לכם לקחת חלק בזה. https://www.prog.co.il/threads/עיר-התורה-במקסיקו.806602/
שווה בדיקה.
הוא אמר לי שזה מוגזם המחיר הזה
הוא אמר לי שהוא משלם למי שעובדת איתו בין 1,800 ל 3,500
ושאין פה הרבה שעות עבודה, משהו כמו 30 שעות עבודה
מוגזם? :unsure:
הבן משפחה אמר את זה?
אם אמרת את זה לבן משפחה אז תגידי לו שהתייעצת והטעו אותך (למרות שאני לא חוזר בי). דעתי היא, הוא רוצה לקבל עבודה טובה, על עבודה טובה משלמים, נח לך לעשות את האתר הזה במחיר כמו שהוא אמר לך בבקשה, רק אחרי שתעברי את ה- 30 שעות ותוציאי הרבה מרץ וכח וזמן וינשפו לך בעורף "מה קורה עם האתר??" ובדיוק ביום של ההשקה התוסף של המפה הפסיק לעבוד (סליחה שאני פסימי) אולי בסוף את רק תצאי עם טעם חמוץ ולא תרצי להתקדם בתחום.
שורה תחתונה, המחיר שאת לוקחת אמור לרצות אותך שתרגישי שהסכום שקבלת מספק אותך, אם בשביל לנפח תיק עבודות (ואתר כזה הוא חתיכת ניפוח!) את מוכנה לעבוד בשביל מחיר כזה או אחר ההחלטה נתונה בידייך.
בהצלחה!
אתר תדמית פשוט עם חמישה עמודים עולה 5,000 ש"ח פה מדובר על אתר ענק לפי מה שראיתי באתר בספרדית (וכמה שהצלחתי להבין) יש שם פופאפ לתפריט ולוחצים על משהו שם ונפתח עוד פופאפ עם אפשרויות ככה שזה יותר מחמשה דפים, אתר מכירות, פיצ'ר מבדל, עבודת עיצוב, אפיון ובנייה כמו שאמרתי מקודם, אני לא חוזר בי מהסכום שאמרתי.
את יכולה לתת לו צ'ופרים במקום, למשל, תוסף האצה על חשבונך, התוסף של המפה על חשבונך וכו' וככה להשאר עם המחיר המקורי.
בהצלחה!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי,

לא מדובר רק על אתר תדמית פשוט ומכוער, מדובר על אתר מכירות עם הרבה כסף, פיצ'ר שלא בטוח שעובד מאה אחוז לדעתי עדיף מתכנת, ומתכנת עולה כסף.

חכה להמשך:D

שווה בדיקה.

מוגזם? :unsure:
הבן משפחה אמר את זה?
אם אמרת את זה לבן משפחה אז תגידי לו שהתייעצת והטעו אותך (למרות שאני לא חוזר בי). דעתי היא, הוא רוצה לקבל עבודה טובה, על עבודה טובה משלמים, נח לך לעשות את האתר הזה במחיר כמו שהוא אמר לך בבקשה, רק אחרי שתעברי את ה- 30 שעות ותוציאי הרבה מרץ וכח וזמן וינשפו לך בעורף "מה קורה עם האתר??" ובדיוק ביום של ההשקה התוסף של המפה הפסיק לעבוד (סליחה שאני פסימי) אולי בסוף את רק תצאי עם טעם חמוץ ולא תרצי להתקדם בתחום.
שורה תחתונה, המחיר שאת לוקחת אמור לרצות אותך שתרגישי שהסכום שקבלת מספק אותך, אם בשביל לנפח תיק עבודות (ואתר כזה הוא חתיכת ניפוח!) את מוכנה לעבוד בשביל מחיר כזה או אחר ההחלטה נתונה בידייך.
בהצלחה!
אתר תדמית פשוט עם חמישה עמודים עולה 5,000 ש"ח פה מדובר על אתר ענק לפי מה שראיתי באתר בספרדית (וכמה שהצלחתי להבין) יש שם פופאפ לתפריט ולוחצים על משהו שם ונפתח עוד פופאפ עם אפשרויות ככה שזה יותר מחמשה דפים, אתר מכירות, פיצ'ר מבדל, עבודת עיצוב, אפיון ובנייה כמו שאמרתי מקודם, אני לא חוזר בי מהסכום שאמרתי.
את יכולה לתת לו צ'ופרים במקום, למשל, תוסף האצה על חשבונך, התוסף של המפה על חשבונך וכו' וככה להשאר עם המחיר המקורי.
בהצלחה!
האתר בספרדית בנוי בדיוק עם התוסף שעולה 39$
למה נראה לך שבדיוק באתר שלה זה לא יעבוד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה