תרופה איך לעזור לילדה בת 7.5 לקחת תרופא

hhtt11

משתמש צעיר
אשמח לשמוע אם יש למשהו המלצה,
ילדה בת 7.5 (התחליה עכשיו כיתה ב') שצריכה לקחת ריטלין אבל לא מסכימה בשום פנים ואופן.
ניסנו מספר רב של דרכים לתת לה את התרופה כגון כתוך כפית גבינה, בתוך שוקולד מומס, בתוך קורוסון ועוד מגוון אפשרויות.

כמובן שגם עשינו מבצע עם פרס ממש "שווה" אך גם זה לא עזר.
הילדה ממש נכנסת ללחץ סוגרת את הפה ואין על מה לדבר, היא גם מתחילה לבכות כשהיא מבינה שצריכה לקחת אבל לא מצליחה להתגבר על הפחד, ובסוף היא בתכלס לא לקחת.

(חשבתי ללכת על כיון של פתרונות רגשיים, ולא רק בקטע הטכני של איך לבלוע את התרופה בפועל).
תודה מראש
לילה טוב

שרי לווין

משתמש מקצוען
כל תרופה היא מפחדת לבלוע?
היה לה פעם משהו שבגללו היא מפחדת לקחת?

מכירה אישית ילדה (בת 12) שהייתה צריכה לקחת ג"כ ריטלין ולא רצתה מסיבה אחרת- מתופעות לוואי.
היא הלכה למאמנת של ילדים עם הפרעות קשב וריכוז מסיבה אחרת (חברתית), ואיכשהו היא לוקחת כל יום ריטלין אפילו בלי שצריך להזכיר לה....

Sped

משתמש פעיל
רופא ילדים המליץ לבן שלי שננסה עם חתיכות של ממתקים, כי זה פחות מפחיד מתרופות.

jump

משתמש פעיל
לאחותי קנו מארזים של מעדנים די מיוחדים שהיא אוהבת והכניסו לה לבפנים.
ההורים שלי עשו מזה טררם שרק היא מקבלת וכו'
אני זוכרת את עצמי בתור ילדה קטנה מקנאה בה (:

soundwave

משתמש צעיר
אשמח לשמוע אם יש למשהו המלצה,
ילדה בת 7.5 (התחליה עכשיו כיתה ב') שצריכה לקחת ריטלין אבל לא מסכימה בשום פנים ואופן.
ניסנו מספר רב של דרכים לתת לה את התרופה כגון כתוך כפית גבינה, בתוך שוקולד מומס, בתוך קורוסון ועוד מגוון אפשרויות.

כמובן שגם עשינו מבצע עם פרס ממש "שווה" אך גם זה לא עזר.
הילדה ממש נכנסת ללחץ סוגרת את הפה ואין על מה לדבר, היא גם מתחילה לבכות כשהיא מבינה שצריכה לקחת אבל לא מצליחה להתגבר על הפחד, ובסוף היא בתכלס לא לקחת.

(חשבתי ללכת על כיון של פתרונות רגשיים, ולא רק בקטע הטכני של איך לבלוע את התרופה בפועל).
תודה מראש
לילה טוב
הילדה צודקת .יש פתרונות אחרים מאשר לקחת את הכדור הזה . זה סם לכל דבר ועניין והופך את הילדה לזומבית.
הייתי מתייעץ עם דוקטור אריה אבני כדי לשמוע דרכות אחרות לטיפול.

קבצים מצורפים

• photo_2023-07-18_10-23-22 (2).jpg
    photo_2023-07-18_10-23-22 (2).jpg
    KB 53.7 · צפיות: 16
  • photo_2023-07-18_10-23-22.jpg
    photo_2023-07-18_10-23-22.jpg
    KB 135.4 · צפיות: 18

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אצלי זה היה עם ילד שלא היה מוכן אנטיביוטיקה ברמה שהוא היה יכול להקיא את זה אחרי טירוף כל הנסיונות.
בסוף הפכתי את זה לסיפור: יש לך בגוף חיידקים שהם חיילים של האוייב, במזרק יש חיילים לבנים שבאים לעזור לך להרוג את כל החיילים של האוייב. בוא תהיה המפקד שלהם....
עשיתי לו את זה בצורה הכי חוויתית וברוגע, לא בזמן של לחץ שהוא צריך לקחת את התרופה.
ולמרבה ההזיה, הילד התחיל לאהוב! אנטיביוטיקה. שיגע אותי כל היום מתי שוב אפשר להכניס את החיילים...
הוא אישית ילד שמאד מעניין אותו חיילים ומלחמות. תנסי אולי למצוא משהו שהיא מאד אוהבת ולעשות לה עם זה דמיון מודרך שאיכשהו הכדור ישתלב בפנים..

זמר אלוף

משתמש פעיל
הילדה צודקת .יש פתרונות אחרים מאשר לקחת את הכדור הזה . זה סם לכל דבר ועניין והופך את הילדה לזומבית.
הייתי מתייעץ עם דוקטור אריה אבני כדי לשמוע דרכות אחרות לטיפול.
לא לקבוע מסמרות בעניין...
יש לי 2 ילדים שמקבלים , והם יודעים שזה פשוט יעזור להם אז הם יעשו א הכל כדי לקבל.
הפחד מלקבל את התרופה לדעתי לא קשור לזומביות, שזה לא קיים אצלנו ברוך השם, אלא למשהו רגשי, לדעתי.
עצתי לאמא הנ"ל שפתחה את האשכול, זה לדבר עם הילדה לאט, ולהסביר שוב ושוב, שזה תרופה טובה, שתעזור להוכו.
ולאט לאט היא תוכל להתגבר על הפחד.
לדעתי, לפעמים בלי לשים לב, אנחנו כהורים נלחצים מתופעות הלוואי וכו שיהיה לילדה.ומספיק שהיא שמעה את זה פעם אחת שזה מלחיץ אותה.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה