דרוש מידע איך ללמד ילדה קודים וכישורים חברתיים?

ירחמיאל שני

משתמש פעיל
כדאי מאד לדבר עם המורות
לפעמים הם יכולות לסייע וגם לתת מידע אמיתי מה הולך בבית הספר
אני מכיר הורים שרצו להעביר את הילדה בגלל בעיה חברתית ובגלל שיחה עם המנהלת והמורה הילדה פורחת בכיתה שלה

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שלחתח את הבת שלי אצל קלינאית תקשורת. והיא הביאה לה כל מיני ציורים של סיטואציות וכוונה ע"י שאלות לענות מה לעשות באותה סיטואציה. הביאה סיפרים וע"י שאלות גם עליה לענות. וזה עזר לה מאוד. מה שכוון אותה בעיקר זה מה היית רוצה שיעשו בשבילך? כמו לתת מקום לזולת שיש לו רצונות

ללדת אחרת

משתמש פעיל
האם יש איזשהו טיפול/ הדרכה איך ללמד ילדה בת 7 קודים וכישורים חברתיים, תקשורת עם חברות ומבוגרים...
מדובר בילדה חכמה וחרוצה, בלי בעיות ב"ה
אך שמתי לב שלא מבינה איך לתקשר עם החברות בצורה כזאת שירצו להיות חברות שלה
לשתף במשחקים, לתת משלה לאחרים וכו'

אשמח לשמוע מנסיונכם אם ואיך אפשר לעזור לה בזה.
ראיתי רק חלק ממה שענו לך אז אולי לא אחדש,
אבל חשוב לי לומר לך, בהנחה שמה שאת מתארת הוא קושי אמיתי ולא ילדה שלא מוותרת/מרביצה/ מדברת כשצריך לשתוק: 1. אל תתפתי לגננות ולמורות שאומרות שהן "לא יודעות על מה את מדברת". מסתבר שבכיתה של יותר מ30 בנות קשה/אין זמן/אין פניות לשים לב לדברים כאלו. האינטואיציה האימהית היא על פי רוב הכי נכונה. 2. אין ממש מענה מקצועי לזה. גם ילדה שהולכת לאימון אישי רציף כלשהו - זה לא תמיד נותן פתרון.
ממליצה לך, [אחרי בירור שמיעה-ראייה-קש"ר] 1. לשדל אותה לקרוא ספרים. אין כמו ספרי קריאה שמתארים הווי חברתי כדי להכניס מודעות חברתית. 2. אין תחליף לסבלנות שלך, להסברים שלך, מפורטים ככל האפשר. והעיקר- אל תחכי עד שתהיי בטוחה/שגורם מקצועי/מאבחנת/מורה יגיד לך שישנה בעיה. פשוט תעבדי בזה כבר מעכשיו.
ובעזרת ה' תראי נחת!
מסייגת שוב, נראה ששואלת השאלה רק רצתה עצה בגידול ילדים הכי קלאסית שיש כאם אוהבת ויוזמתית. [ועל כך הערכתי הכנה] המענה שלי מתאים לבעיות אמיתיות.

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לפרטים

אשמח לקבל פרטים ב"ב מה טווח הגילים
קיבלתי אישור ממנה לפרסם את הפרטים שלה,
קוראים לה מוטצען (לא יודעת שם פרטי), היא פותחת השבוע או שבוע הבא קבוצת בנות ברחוב סוקולוב
אם יהיה עוד בנות היא תפתח גם ברמת אלחנן
הבנתי ממנה שהיא מתעסקת בכישורי חברה, הבעת רגשות
מי שמענין אותה שתדבר איתה היא תדע להסביר יותר טוב
ותגידו שהגעתם דרך פרוג כי אז יהיה לי הנחה
זה הטלפון שלה 052-7113607

קלילית

משתמש צעיר
אפשר בצורה פרטית.
אבחון שנעשה בצורה פרטית לא מופיע בשום מקום.
[חובות דיווח לא קיימת כאן].

אבחון פסיכולוגי הוא מאוד יקר [כמה אלפי ש"ח].

אפשר להתייעץ עם פסיכיאטר המבין בנושא.

יש רבים מהם, שיש החזרים מקופת החולים על רוב העלות.
פגישה עם פסיכיאטר היא לא יקרה [לאחר החזר].
וגם לא דורשת הרבה שאלונים וכדומה.
לגבי התיק הרופאי וחובת הדיווח
לא נראה לי שאחר י גיל 18 האבחנה עוד מופיעה.
קצבה, למשל, מקבלים רק עד הגיל הזה
אחר כך כבר צריך להוכיח לביטטוח לאומי שיש פגיעה בתפקוד (כידוע אוטיזם עובר בגיל 18 חחח)
ותמיד את יכולה לבקש שימחקו את האבחנה
כשערתי קופת חולים, למשל, הייתי צריכה לדאוג שהאבחנה של הבת שלי תופיע כדי שנקבל את הזכויות, שום דבר לא קרה לבד...

shweps

משתמש חדש
היי
יש חוגים שמישהי מוכשרת מאד עושה ע"פ שיטת יוסלה אייזנבך
אפשר גם להתייעץ איתו 0504198804
מנסיון עוזר מאד!!

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אולי יעזור לך-
כישורים חברתיים-01.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה