דרוש מידע איך לומדים למבחן בחשבונאות?

חיימשלי...

משתמש פעיל
אני אשמח לעצהה דחופה
לא עברתי את המבחן האחרון בחשבונאות ואני צריכה לגשת למועד חורף. החומר היבש מוציא אותי מדעתי לא מאמינה שאצליח לחזור על כל אותם השעות שהשקעתי במבחן הקודם אני ממש אשמח אם מישהי תוכל לקשר אותי לכל דבר שיכול לעזור... ניסיתי לחפש סרטונים ברשת ולא ממש מצאתי. מה אפשר לעשות? יש ספר/ סרטון שקל ללמוד ממנו? מרגיש לי שבלתי אפשרי לחזור על הכל לבד וממש חבל לי להפסיד את התעודה היות וזה המבחן האחרון....

ציפורנית

משתמש פעיל
אם את שונאת את החומר ואת התרגול אין לי עצה בשבילך
כי הדרך היחידה לעבור זה פשוט לתרגל את כל המבחנים הקודמים כמה שיותר
רק ככה אפשר לעבור את זה

חיימשלי...

משתמש פעיל
רק ככה אפשר לעבור את זה
רק לתרגל ממבחנים קודמים...
ברכותי להצלחתך.
כמה צריך לתרגל???
במבחן הקודם תרגלתי הרבהה
יש דרך ידידותית ללמוד את זה? ספר/ סרטון. חייב הבנה בשביל חשבונאות זה לא כמו מיסים

ס'

משתמש רשום
אני אשמח לעצהה דחופה
לא עברתי את המבחן האחרון בחשבונאות ואני צריכה לגשת למועד חורף. החומר היבש מוציא אותי מדעתי לא מאמינה שאצליח לחזור על כל אותם השעות שהשקעתי במבחן הקודם אני ממש אשמח אם מישהי תוכל לקשר אותי לכל דבר שיכול לעזור... ניסיתי לחפש סרטונים ברשת ולא ממש מצאתי. מה אפשר לעשות? יש ספר/ סרטון שקל ללמוד ממנו? מרגיש לי שבלתי אפשרי לחזור על הכל לבד וממש חבל לי להפסיד את התעודה היות וזה המבחן האחרון....

א. קורס של טאוב אמיתי מהאקדמיה לפיננסים של BDO- שמעתי עליו גדולות ונצורות למרות שאני לא ניסיתי.
ב. ככה אני עשיתי: תנסי ללמוד את הרעיון של החומר. כלומר תחשבי שדירקטור בחברה שאת מבקרת שואל אותך 'מה הטיפול החשבונאי ב..' אין מצב שאת לא עונה לו נכון? לא לרדת לפרטים ממש אלא באמת להבין את הרעיון, המטרה של כל טיפול חשבונאי. ותצמדי לעקרונות של החשבונאות (פער ציפיות של משתמשי הדוחות, כמה שיותר להציג בשווי ההוגן וכו')
ג. עצה ששמעתי בנוגע לתרגילים ועזרה לי קצת : תלמדי תרגיל מלמעלה: מה את עושה בכל שלב בתרגיל בכל נושא. לא להתרכז בללמוד פינות כי תמיד יחדשו בהן, ובטח לא להתרכז בללמוד לפתור במדויק.
ד. עצה של אלי פאר: לדעת 60% ב- 100% של הנושאים- ולא 100% ב 60% מהנושאים..
ה. תתפללי. בוקר ערב צהרים במילים שלך... והסגולה של רבי מתיא בן חרש..

יכולה להגיד לך שבניסי ניסים עברתי את פיננסית מועד א' (עם כמה ילדים בבית..), וזה היה המועד הקשההה עם אחוזי מעבר נמוכים יחסית, התפללתי המון, בקשתי ברכות מרבנים, ולמדתי את הרעיון.. (כל נושא סיכמתי במילים שלי מה הוא, ומה הטיפול החשבונאי)

אה, ואין מבחן בלי חכירות, חוזים מלקוחות, וכל התקנים הקטנים האלה.
תקראי תקנים- כל כמה ימים תקן אחד, להנאתך (באמת תהני!), תכירי אותם, שאם ינחיתו שאלה מאיזה כיוון, לפחות תדעי איפה לחפש..
זה המועד האחרון לפי המתכונת הישנה (כלומר כולל אמריקאיות) ולא המועד האחרון..

סיעתא דשמיא!!!

ס'

משתמש רשום
רק ככה אפשר לעבור את זה
זה לא מדויק, בתור אחת שאוהבת פיננסית, אחרי למידה ארוכה כבר נגעלתי מהחומר ומפתרונות מבחנים. תקופה ארוכה אח"כ לא הייתי מסוגלת לחשוב שעוד אלמד משהו נוסף בחיים שלי. זה פשוט דופק לך משהו במוח.

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני אשמח לעצהה דחופה

א. קורס של טאוב אמיתי מהאקדמיה לפיננסים של BDO- שמעתי עליו גדולות ונצורות למרות שאני לא ניסיתי.
ב. ככה אני עשיתי: תנסי ללמוד את הרעיון של החומר. כלומר תחשבי שדירקטור בחברה שאת מבקרת שואל אותך 'מה הטיפול החשבונאי ב..' אין מצב שאת לא עונה לו נכון? לא לרדת לפרטים ממש אלא באמת להבין את הרעיון, המטרה של כל טיפול חשבונאי. ותצמדי לעקרונות של החשבונאות (פער ציפיות של משתמשי הדוחות, כמה שיותר להציג בשווי ההוגן וכו')
ג. עצה ששמעתי בנוגע לתרגילים ועזרה לי קצת : תלמדי תרגיל מלמעלה: מה את עושה בכל שלב בתרגיל בכל נושא. לא להתרכז בללמוד פינות כי תמיד יחדשו בהן, ובטח לא להתרכז בללמוד לפתור במדויק.
ד. עצה של אלי פאר: לדעת 60% ב- 100% של הנושאים- ולא 100% ב 60% מהנושאים..
ה. תתפללי. בוקר ערב צהרים במילים שלך... והסגולה של רבי מתיא בן חרש..

יכולה להגיד לך שבניסי ניסים עברתי את פיננסית מועד א' (עם כמה ילדים בבית..), וזה היה המועד הקשההה עם אחוזי מעבר נמוכים יחסית, התפללתי המון, בקשתי ברכות מרבנים, ולמדתי את הרעיון.. (כל נושא סיכמתי במילים שלי מה הוא, ומה הטיפול החשבונאי)

אה, ואין מבחן בלי חכירות, חוזים מלקוחות, וכל התקנים הקטנים האלה.
תקראי תקנים- כל כמה ימים תקן אחד, להנאתך (באמת תהני!), תכירי אותם, שאם ינחיתו שאלה מאיזה כיוון, לפחות תדעי איפה לחפש..
זה המועד האחרון לפי המתכונת הישנה (כלומר כולל אמריקאיות) ולא המועד האחרון..

סיעתא דשמיא!!!
את הגבת על מבחן בפיננסית של ראיית חשבון, ופותחת האשכול מבקשת עזרה בהכנה למבחן בחשבונאות של יעוץ מס.
אני צודקת @חיימשלי... ?
כי אם כן, ברור שיש עקרונות דומים אבל מדובר בחומרים שונים, רמות שונות ולמידה אחרת.
מלאאאא הצלחה!

ס'

משתמש רשום
את הגבת על מבחן בפיננסית של ראיית חשבון, ופותחת האשכול מבקשת עזרה בהכנה למבחן בחשבונאות של יעוץ מס.
אני צודקת @חיימשלי... ?
כי אם כן, ברור שיש עקרונות דומים אבל מדובר בחומרים שונים, רמות שונות ולמידה אחרת.
מלאאאא הצלחה!
ולא הבנתי איך לא נמצאו סרטונים ברשת.. :)

יוני החכם

משתמש צעיר
אז כמו שאמרו לך גם אני טחנתי את החומר ועברתי על איזה 1000 שאלות (לא מגזים) - אבל עזבי זה הסטוריה העיקר זה שמי שעובר ויודע את החומר גם את הציון לא משהוא וזה באמת לא משנה לאף אחד... תכלס הוא יודע מה עושים בעבודה כי שם לא יושב מרצה צמוד וחברה.. והמעיסק מאוד מהר מבין מי העובד החדש.... והאמת שהיכ כיף גם לעבוד ולהיות בטוחים שאתה יודע מה אתה עושה ולא מנחש בכאילו

חיימשלי...

משתמש פעיל

עד מתי

משתמש מקצוען
כן דיברתי על ייעוץ מס חשבונאות

בחינם? סרטוני הסבר? לא מצאתי וגם בטח לא היה נפתח אבל אם יש למישהו אשמח לקבל (ר"ק, התאמות, יחסים פיננסים ושאר מרעין בישין...)
אני לקחתי בתשלום קורס של בי די או - עלה באזור ה 5,000 ש"ח ולא באמת היה לי סבלנות לצפות ביותר מחצי...ככה שממש לא ממליצה.
מה שכן קניתי את הספר מבחנים ופשוט ישבתי ותרגלתי , לדעתי אין קיצורי דרך!!
אני השלמתי הרבה מאד שנים אחרי הסמינר וביקשתי חומר לימוד עדכני מתלמידה שסיימה אפשר לומר שנתן לי קצת, אבל העיקר העיקר זה התרגול

חיימשלי...

משתמש פעיל
אני לקחתי בתשלום קורס של בי די או - עלה באזור ה 5,000 ש"ח ולא באמת היה לי סבלנות לצפות ביותר מחצי...ככה שממש לא ממליצה.
מה שכן קניתי את הספר מבחנים ופשוט ישבתי ותרגלתי , לדעתי אין קיצורי דרך!!
אני השלמתי הרבה מאד שנים אחרי הסמינר וביקשתי חומר לימוד עדכני מתלמידה שסיימה אפשר לומר שנתן לי קצת, אבל העיקר העיקר זה התרגול
גם אני למדתי בבדי או ולא עברתי את המבחן. למדתי בזום ולא בפרונטלי ולא היה יעיל בכלל...
קנית את הספרים של הדר? גם לי יש אותם

עד מתי

משתמש מקצוען
גם אני למדתי בבדי או ולא עברתי את המבחן. למדתי בזום ולא בפרונטלי ולא היה יעיל בכלל...
קנית את הספרים של הדר? גם לי יש אותם
גם אני למדתי בזום וכמו שרשמתי לא ממליצה
כי לא באמת היה לי סבלנות להקשיב .
וכן קניתי את הספרים
הספר לימוד לדעתי על הפנים ממש לא נותן הרבה
הספר תרגול עזר לי מאד אבל זה אותו דבר כמעט כמו להדפיס מהאתר את כל המבחנים והפתרונות.

yudb

משתמש סופר מקצוען
גם אני למדתי בזום וכמו שרשמתי לא ממליצה
כי לא באמת היה לי סבלנות להקשיב .
וכן קניתי את הספרים
הספר לימוד לדעתי על הפנים ממש לא נותן הרבה
הספר תרגול עזר לי מאד אבל זה אותו דבר כמעט כמו להדפיס מהאתר את כל המבחנים והפתרונות.
שימי לב,
יש לך הודעה באישי.
תוכלי להסתכל רגע?
ממש יעזור.
תודה רבה

אני אשמח לעצהה דחופה
את מדברת על הנהלת חשבונות?
מבחן מטעם מי?
אני מורה לחשבונאות, אם תמקדי אותי יותר אולי יהיו לי חומרים להעביר לך.

RUTIE

משתמש רשום
אני למדתי עם מורה פרטית, ועשיתי את כל המבחנים של השנים הקודמות וב"ה עברתי.
אם את לא יודעת את החומר זה לא יעזור לך לעשות מבחנים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה