דרוש מידע איך להצמיד כיפה לראש ואיך לטפל בקרחות קטנות

חנה פכמן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לגבי הקרחות עם הסיכת פאה -
1. יש סוגים יותר זולים ויותר חלשים (במשכן התכלת - אלה שב-5 ש''ח)
2. אני הייתי 'משחילה' את הסיכה ואז מושכת קצת החוצה - שלא ייתפס ממש קרוב לקרקפת, וזה עזר

אני לי

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
הבעיה היא שאין להם אותן בשטוח, רק בעמוק יותר.
הוא מסכים ללבוש רק כיפה שטוחה לחלוטין, את השאר הוא זורק. ענין של תחושה.
המשפחה שלו משתמשת בכיפות רגילות וגדולות, ורק הוא עם השטוח.
יש מקום שיש אותן בכזה דגם?.

צפה בקובץ המצורף 365001

נראה לי שהצורה העמוקה שלהן היא זאת שנותנת את העמידות על הראש...

מקלדת1

משתמש חדש
אצלנו הילד מגיל 3 סבל הרבה מסיכות דבק ולא ידענו מה לעשות. ניסינו עם סיכות רגילות אבל זה גם היה נופל וגם כואב לפעמים. אז ניסנו לשים סיכה בתוך הכיפה (יש בכיפה סוג של חריץ ייעודי לזה ) אבל גם זה לא הלך וגם היה כואב לפעמים.
בשלב מסוים נוצרו גם קרחות .
בסוף מצאנו כיפה מידה 4 של חברת פאה הכיפה. פשוט עולם אחר.. הכיפה הזאת פשוט לא נופלת, אפילו בלי סיכה בכלל או אביזר נלווה. מאוד מומלץ .
שווה לנסות הלוואי וזה ייתן מענה. (לא מדובר בכיפה עמוקה כ"כ )

קבצים מצורפים

• כיפה.jpg
    כיפה.jpg
    KB 124.2 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה