מדריך איך לבטל דמי כרטיס אשראי בקלות? (ולהרוויח על הדרך קאשבק)

אני באופן אישי משתמש בכרטיס "Cal FixBack" שמאז שינו לו את השם למיטב ידיעתי ל "CashCal".
באופן כללי אתה יכול להיכנס לאתרים של חברות האשראי ולראות את כל ההצעות שלהם,
יתכן שיש כיום כרטיסים טובים יותר מזה שבחרתי לעצמי לפני כמעט שנתיים (:
אם תנפיק עכשיו את כרטיס cashcal תרויח שוב שנה של 1% החזר ביימי
לגבי ביצוע פעולות בחשבון שאני פתחתי שהייתי בחור חשבון בנק לא רציתי אשראי בכלל
קיבלתי כרטיס שנקרא מסוף לאומי
איתו אפשר רק לגשת לכספומט של הבנק ולהוציא/להכניס/דפי מידע
הוא חינמי לתמיד
כנ"ל, נראה לי שכל אחד יכול לבקש מהבנק כרטיס שהוא רק לכספומט
אנ מעדיף את הכרטיס הבנקאי בגלל שהפירוט הוצאות נמצא באתר של הבנק
בכאל ( ואולי בעוד חברות) אפשר לבקש מהם לשקף את העסקאות בחשבון הבנק

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
הבעיה היא שכתוב שם שזה רק לחברים של איזו קבוצת פייסבוק
אל תדאג יש בקבוצה הזאת מעל 200 אלף אנשים,
אני בספק אם הם באמת מוודאים מי שם ומי לא.
בכל מקרה כמובן שאם לא יתנו לך את התנאים הרשומים באתר אז אל תחתום להם על כלום ותחפש כרטיס אחר.

אמנם ברשמי הכרטיס מיועד לקבוצת פייסבוק מסויימת אבל מהנסיון שלי שאני לא חבר בשום קבוצת פייסבוק ב"ה הם נותנים את זה לכולם
קישור לכרטיס כזה אני רוצה
מעבר לכך @מאיר עלי באבא ציין זאת מניסיון למיטב הבנתי אז אפשר לסמוך גם על כך.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
אומנם זה סך הכל "גיפט קארד" ולא כסף ממש אמיתי - אני מסכים.
יש היום כרטיס של מקס.
שמאפשר 5 אופציות, אחת מהם זה 'כסף בצד'.
מה שאומר שכמצטבר 500 נק', ניתן להמיר את זה ל 450 ש"ח כתכנית חיסכון.
ואז פשוט לפתוח אותה אחרי יום, והופה, הנה יש לך כסף קש.

(כמו"כ ניתן לעשות שם המרה לקריפטו, למי שאוהב ביטקוין)

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש היום כרטיס של מקס.
שמאפשר 5 אופציות, אחת מהם זה 'כסף בצד'.
מה שאומר שכמצטבר 500 נק', ניתן להמיר את זה ל 450 ש"ח כתכנית חיסכון.
ואז פשוט לפתוח אותה אחרי יום, והופה, הנה יש לך כסף קש.

(כמו"כ ניתן לעשות שם המרה לקריפטו, למי שאוהב ביטקוין)
יפה זה נשמע מצוין ובהחלט עדיף על גיפט קארד של "Buy Me" בהנחה שהם מעניקים אותו אחוז קאשבק כמו הכרטיסים האחרים.

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
יפה זה נשמע מצוין ובהחלט עדיף על גיפט קארד של "Buy Me" בהנחה שהם מעניקים אותו אחוז קאשבק כמו הכרטיסים האחרים.
אמנם הקש בק אותו דבר (1% שנה ראשונה, 0.75% שנה שניה)
אבל שים לב למה שכתבתי
יחס ההמרה מנקודות לכסף, הוא רק 0.9
בניגוד לתלושי מתנה שהוא 1
(כלומר: על 100 שח תקבל או תלוש 100 או כסף 90)

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אמנם הקש בק אותו דבר (1% שנה ראשונה, 0.75% שנה שניה)
אבל שים לב למה שכתבתי
יחס ההמרה מנקודות לכסף, הוא רק 0.9
בניגוד לתלושי מתנה שהוא 1
(כלומר: על 100 שח תקבל או תלוש 100 או כסף 90)
כן תודה, לגמרי שמתי לב לזה.
לדעתי האמת שעדיף 90 שקל "כסף אמיתי" לעומת 100 שקל "ביי מי",
זאת מכיוון שלרוב החנויות שמקבלות ביי מי מקבלות גם שוברים אחרים שיכולים להעניק עד 20-30% הנחה (ואי אפשר לנצל גם וגם).
לדוגמה כל מיני כרטיסי מועדון כמו של עובדי העיריות השונים, ארגוני המורים, הסתדרות העובדים, "חבר", מפעל הפיס, הטבות של כרטיסי האשראי וכן הלאה שאני מעריך שזמינים ללא מעט משפחות בישראל (מספיק שלאדם אחד מהמשפחה זה זמין וניתן "לרכב" עליו כשצריכים).
אם אין שום זמינות אליהם אז כמובן שזה כבר שיקול אחר.

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אם תנפיק עכשיו את כרטיס cashcal תרויח שוב שנה של 1% החזר ביימי
תודה על הטיפ, אכן ביצעתי ועבד.
אפילו הגדלתי לעשות והלכתי על CashCal Pro בנוסף לכרטיס הישן שיש ברשותי (האריכו לי את הפטור בו לשנה נוספת בלי בעיה).

משושי

משתמש פעיל
יש גם כרטיס סקימקס של מקס שהוא כרטיס מצויין יש מתנת הצטרפות ללא עמלה על הכרטיס, והוא צובר נקודות טיסה שאפשר לממש אותם בכל חברות התעופה כולל אלעל וניתן לשלב אותו עם נקודות הנוסע המתמיד.
ומי שבסוף לא טס תמיד יכול להמיר את הנקודות לכסף.
אני מאוד נהנה ממנו ממולץ מאוד

ק"ש

1 היה אברהם

משתמש מקצוען
יש גם כרטיס סקימקס של מקס שהוא כרטיס מצויין יש מתנת הצטרפות ללא עמלה על הכרטיס, והוא צובר נקודות טיסה שאפשר לממש אותם בכל חברות התעופה כולל אלעל וניתן לשלב אותו עם נקודות הנוסע המתמיד.

ק"ש
הסתיימה ההטבה בהצטרפות
לא ראיתי איפה כתוב שניתן להמיר למזומן, וגם אם כן נראה שיחס ההמרה יותר נמוך מהקשבק

משושי

משתמש פעיל
הסתיימה ההטבה בהצטרפות
לא ראיתי איפה כתוב שניתן להמיר למזומן, וגם אם כן נראה שיחס ההמרה יותר נמוך מהקשבק
הטבה בהצטרפות הכוונה ל100 נקודות מתנה
לא ניתן להמיר למזומן אלא לכרטסי קניות וכדו'
כל נקודה שצוברים שווה 1 ₪ בכל קנייה עם הכרטיס תצברו נקודות שאיתן תוכלו להזמין מלונות בארץ, טיסות וחופשות בכל חברות התעופה, כולל Low Cost, לאורך כל השנה. צוברים נקודה 1 על כל 160 ₪ שמשלמים בכרטיס מתוך האתר

דניאל נבון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אחרי שנה שהכרטיס החדש מתחיל לעלות דמי כרטיס אז פשוט מבטלים ועושים חדש?
אין צורך לבטל,
רק מתקשרים אליהם ומבקשים שיאריכו את הפטור לעוד שנה.

מניסיון שלי עם כאל הצלחתי ככה כבר שנתיים ברצף בלי צורך בשום מיקוח, רק לבקש.
הם רק התנו לי את זה ברכישה חודשית של מעל 1 ש"ח בכרטיס.

רבקה מם

משתמש פעיל
D I G I T A L
מישהו יודע אם בכרטיס MAX זה גם עבד להאריך לעוד שנה דמי כרטיס חינם?
שאלה נוספת את כרטיס האשראי של MAX אפשר לראות באתר של הבנק? (זה חשוב לי למעקב)

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מניסיון שלי עם כאל הצלחתי ככה כבר שנתיים ברצף בלי צורך בשום מיקוח, רק לבקש.
הם רק התנו לי את זה ברכישה חודשית של מעל 1 ש"ח בכרטיס
כך גם בישראכרט, הארכתי פטור מדמי כרטיס על כרטיס של רמי לוי & ישראכרט בתנאים הנ"ל

מה יהיה?

משתמש רשום

ק"ש
איך עובד הצבירה של הנקודות ?
כל כמה ש"ח זה נקודה ?

משושי

משתמש פעיל
איך עובד הצבירה של הנקודות ?
כל כמה ש"ח זה נקודה ?
בכרטיס סקימקס כל נקודה שווה שקל להזמנת טיסות נופש וכדו'
וזה חוץ מהעובדה:
  • צבירה נוספת למועדוני הנוסע המתמיד - בנוסף להטבת הנקודות של SKYMAX ניתן לצבור גם את נקודות התעופה של החברה עמה תזמין כרטיס טיסה (בהתאם לתנאי התוכנית הרלוונטית), גם אם כל הכרטיס נקנה באמצעות נקודות סקיי מקס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה