התייעצות איך הייתם מגיבים - צילומי חלאקה

מצב
הנושא נעול.

חילזון קטן

משתמש פעיל
ברצינות?
מה העניין להציק לה עד כדי כך?
מי שישמע מה כתבה.....
בקיצור, נשמע שהיא מכירה את הסיפור.
הויכוח המכוער מפורסם לרבים...
אני מכירה את הכלל "הלקוח תמיד צודק"- וזה מלווה אותי עם הלקוחות שלי (בתחום אחר לחלוטין)
בכל מקרה אני לא הייתי משלמת!!
חלק מהתשלום זה על העניין שבחגיגה בתאריך X יהיה ללקוחה את מה שסיכמו....
זה היה לה חשוב ולא היה לה את זה.
גם אם יש לצלמת סיבה הכי מוצדקת בעולם,

*רות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
עצוב לקרוא, וחבל שצלמת כ''כ מוכשרת (אין לי מושג מי זאת)
נופלת בקטע של הזמנים והשירות

מה שכן יכולה לשלוח מייל ענייני בלי לרדת למה היה ואיך
סוכם בחוזה 45 יום
התאריך עבר
ואני עדיין מחכה לאלבום
מתי האלבום יהיה מוכן סופית?

מחכה לתגובה בהקדם, זה חשוב לי

קראתי חלק מהתגובות פה והם חיזקו אצלי את הכללים החשובים כנותנת שירות

יש דברים חשובים לא פחות ממקצועיות ושם
חשוב לדייק בזמנים, חשוב להיות אנושיים וחשוב לא פחות לכבד כל לקוח

גם אם קרה בלת''ם
אני אכתוב ואגיב (בלי להתקשקש יותר מידי בפרטים, זה לא מעניין אף אחד)
שהייתה בעיה ואציין תאריך שבו אסיים את העבודה בטוח
ובתאריך הזה העבודה תגמר בכל מצב!
א''א לתרץ כל פעם תירוץ חדש גם אם הוא הכי נכון בעולם

יש לקוחות מאתגרים יותר, נכון (בדר''כ אפשר גם לזהות אותם מראש ולא לקחת ואח''כ להתעצבן)
העניין הוא עדיין להיות שירותים להבהיר את הכללים שלנו ועדיין להמשיך לכבד
אם לא מתאים אז אפשר גם לא לעבוד יותר יחד,
(קרה לי בעבר שהעברתי עבודה באמצע בצורה מכובדת לקולגה כי לא התאימה לי התנהגות של לקוח )

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@רק יחד אני אומרת לך ולכל עצמאית ששומעת אותי
בתור התחלה יש פה כבר שתי נקודות חריגות מאד
1. הסכם עבודה אמור להישלח מייד עם קביעת תאריך! בכל תחום! ברגע שאין הסכם זה פתח לצרות
2. זה ששילמת רק 10% זו נקודה מאד מוזרה, יש מקדמה לתת בסגירת חוזה, שבד"כ זה יותר (יש כאלה שלוקחות 50% ויש כאלה שגם פחות אבל לא סכום כזה נמוך) וביום צילומים את כל שאר הכסף, אם לא אין תמונות

(אישית בתור נותנת שירות מאד קשה לי להגיע לנותנת שירות אחרת שלא מבקשת ממני מקדמה או מחיר בזמן כי אני מרגישה שהיא לא מספיק רצינית וחוויתי כאלה דברים)

לאחר כל זה מבחינת לדון לכף זכות אז כמו שכתבו זו תקופה עמוסה וגם אם לא היתה עמוסה מספיק שהצלמת חלתה ולא תפקדה שבוע או כל דבר אחר זה כבר גורם לעיכובים ולכן יש צורת דיבור והסברים, וקולאז' בהחלט יכול לפצות ולו במעט כמובן שיגיע כמה ימים לפני התאריך כדי שתוכלי להדפיס בקלות ולא ברגע האחרון

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
חוזה שכתוב בו (בין התיר) שהאלבום יגיע אלי תוך 45 ימי עבודה!!
פתאום עכשיו שמתי לב שכתבת שהיא אמרה 45 ימי עבודה.
יכול להיות שמבחינה זה עוד לא עבר, כי היא הולכת לפי 45 ימים שבהם עבדה? [כלומר, אם פתאום באמצע היא שבועיים לא עבדה, אז הימים האלה לא נספרים לימי עבודה, למרות שמקובל שמה שלא נחשב יום עבודה זה שישי, שבת, וחגים?]

עד מתי

משתמש מקצוען
פתאום עכשיו שמתי לב שכתבת שהיא אמרה 45 ימי עבודה.
יכול להיות שמבחינה זה עוד לא עבר, כי היא הולכת לפי 45 ימים שבהם עבדה? [כלומר, אם פתאום באמצע היא שבועיים לא עבדה, אז הימים האלה לא נספרים לימי עבודה, למרות שמקובל שמה שלא נחשב יום עבודה זה שישי, שבת, וחגים?]
ימי עבודה זה לפי המקובל במשק
לא לפי הלו"ז האישי של כל אחד, אחרת לא היה במונח הזה שום משמעות

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ימי עבודה זה לפי המקובל במשק
לא לפי הלו"ז האישי של כל אחד, אחרת לא היה במונח הזה שום משמעות
נכון.
אבל אולי כדאי לבדוק שלא נעשתה כאן איזשהי התחמקות.

כמובן בלי לחשוד באף אחת...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...