להשראה איך הופכים חדר ילדים XS ל-XXXXXXXL

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הארון מעל השולחן כתיבה, זה צבע בתנור?
איזה מספר גוון?
כל הנגרות בצבעי הוורוד היא צבע בתנור.
היו כמה ששאלו אותי על הגוון המדויק
אך לצערי במייל יש לי רק תיעוד של התלבטויות הלוך ושוב.
כנראה את ההחלטה הסופית קיבלנו בפגישה ואין לי תיעוד של הצבע.

אינסוף

משתמש מקצוען
אין ספק שהחדר מדהים ביופיו. השילוב של הצבעים הרך וה"נסיכי", המבנה המיוחד של הנגרות עם הנישות והמדפים האינטגרליים משובב עין! ואכן אני חושבת שמי שמחפש כזו רמה של יופי צריך להוציא את המחיר שכתבת,
אבל אם הנושא הוא ניצול של חלל, כפי שהודגש כאן, הרי שניתן לנצל את החלל בצורה מיטבית בפחות מחצי מחיר.
בל"נ אני אעלה בהמשך היום תמונות ותוכנית של חדר שיש לי בערך באותן מידות, עם תכולה דומה לחדר המדובר באשכול.
הזמנתי את הרהיטים בחנות איכותית, עם קצת תוספת מחיר להתאמה אישית קלה. הרהיטים עלו לי כ 11000, הוספתי כסאות מעניינים ועוד אקססוריז מתאימים מאלי אקספרס, בסך כולל שלא עבר את ה 1000 ש"ח. סה"כ פחות מ 12000 לחדר, שלדעת, ולצרכי, מכיל הכל.
לא באה להפחית מעבודתה של רייזי שהיא מדהימה בכל קנה מידה, אלא לעודד את אלו שאין ידם משגת, שאפשר להסתדר גם אם הולכים על רמה פחות...
אני ממש אשמח לתמונה פה או בפרטי.
מוכנה לשתף?
אולי באקסוסריז?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  30  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה