איך דבר כזה עבר בשתיקה?

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

שוש1

משתמש צעיר
כבר כמה שנים שיש את ההפגנות והמדינה משום מה עדיין לא מבינה. אז כנראה שזו לא השפה...

miri photog

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י שוש1;2497827:
כבר כמה שנים שיש את ההפגנות והמדינה משום מה עדיין לא מבינה. אז כנראה שזו לא השפה...

דוקא אני חושבת שזה כן עזר,
בגלל ההפגנות שחררו את הבנות העצורות אם את לא זוכרת...
בכל אופן- יש לך דרך אחרת להציע....?!

תותח שיווקי

משתמש פעיל
אז ככה. אף אחד לא נעצר כי לא התגייס. עובדה שאני לא התגייסתי ולא עצרו אותי. מי שנעצר, נעצר כי לא הסדיר את מעמדו בלשכת הגיוס כנהוג מאז קום המדינה, או כי השתולל בצמתים וסיכן חיי אדם.
ואם היו עוצרים את הבן שלי, הייתי עושה מה שעשה אותו ויז'ניצר שנעצר השבוע בכלא צבאי, שפנה לעסקני יהדות התורה ושוחרר בלא אומר ודברים, בשקט מוחלט.
ובקשר למה עוזר ומה לא עוזר, מקום המדינה ועד היום היו אלפי מקרים של בני ישיבות שנעצרו בגלל שלא עמדו בתנאי הסדר 'תורתו אומנותו', אף אחד מהם לא שוחרר על ידי הפגנות! (וזה אגב רלוונטי להרבה תחומים, גם נושא ניתוחי מתים הוסדר בחקיקה ולא הועילו שום הפגנות, כנ"ל לגבי חילולי השבת וחילולי הקברים) ההפגנות לא הוכיחו את עצמם בשום תחום, גם המתנחלים לא הצליחו לעצור שום פינוי ושום גירוש על ידי הפגנות.
אני ואחיי, בני דודיי וכל קרוביי, שכניי, חבריי וידידיי כולם הסדירו את מעמדם בלשכת הגיוס, אף אחד מהם לא נתקל בשום נסיון פיתוי, וכולם היום יושבים והוגים בתורה ולא מתפרעים ברחובות ומתעמתים עם שוטרות!!

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מעניין שכל בהבחורים שעוצרים אותם בהפגנות לא מתגלים כעריקים,
איך יתכן?!
הרי אסור להתייצב לקבל דיחוי?
נקודה למחשבה!

יוני שפריי

משתמש רשום
נכתב ע"י miri photog;2497817:
אני ממש לא מצודדת בעניין ה"אלה" המפגינים ולא חושבת שזה נכון לעשות כך,
אבל יש לי שאלה קטנה לכל אחד פה בפורום שכבר יש לו ילדים.
אם חס וחלילה היו עוצרים את הבן או הבת שלכם בגלל שלא התגייסו, האם אז גם הייתם כועסים על כך שמפגינים ואתם צריכים ללכת ברגל הרבה ושיש פקקים??????????????????
לא!!!!!!!!!!!!!!!! אתם הייתם יוצאים בצעקה שכל מי שיכול יצא להפגין!!!!!!!!!!!!!
הייתם הופכים עולמות!!!! לא הייתם משאירים פח זבל אחד לא שרוף ולא הייתם נרגעים עד שהייתם רואים את ילדכם בחזרה אתכם!
ולמה בדרך של הפגנות? כי זה השפת דיבור של המדינה היום, הם לא מבינים אחרת, רק כך צריך לדבר אליהם!!!!!!!!!! שום דבר אחר לא עוזר!
ושוב אני רוצה להדגיש- אני ממש לא בעד כל אלה המפגינים ואני גם לא עצ"ניקית.
אבל סתם נקודה למחשבה....

הבעיה שרק אותם עוצרים כי הם אפילו לא מתייצבים.. אז שיאכלו אותה!

טו בשבט

משתמש רשום
אם חס וחלילה היו עוצרים את הבן או הבת שלכם בגלל שלא התגייסו, האם אז גם הייתם כועסים על כך שמפגינים ואתם צריכים ללכת ברגל הרבה ושיש פקקים??????????????????
הייתם הופכים עולמות!!!! לא הייתם משאירים פח זבל אחד לא שרוף ולא הייתם נרגעים עד שהייתם רואים את ילדכם בחזרה אתכם!
ולמה בדרך של הפגנות? כי זה השפת דיבור של המדינה היום, הם לא מבינים אחרת, רק כך צריך לדבר אליהם!!!!!!!!!! שום דבר אחר לא עוזר!
אבל סתם נקודה למחשבה....

היינו הופכים עולמות אבל לא היינו שורפים פחים!!!
גם אם זו הדרך לדבר אל המדינה יש כל מיני צורות לעשות את זה
והיו כבר בהיסטוריה כמה וכמה הפגנות מכובדות ומתורבתות בהכוונתם של גדולי ישראל.

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אבל סתם נקודה למחשבה....

1. מי שמסדר את מעמדו כבן ישיבה לא נעצר.
2. אני כמעט רוצצה לסובב אצבה על הרקה, מנין החשיבה המעוותת שכל העולם צריך לשלם על המעצר? לו קרוב שלי היה נעצר על לא עוול בכפו הייתי לוקחת את עורכי הדין הטובים לתחום, פונה לעסקונה שמתמצאת בתחום.
לשרוף פחים??
לחסום כבישים??

מה זה יועיל???

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה