דרוש מידע איך גומלים ממוצץ?

שריתוש שריתוש

משתמש פעיל
הילדה שלי עוד מעט בת ארבע ועדיין לא מוכנה לישון בלי מוצץ..
עד היום לא התרגשתי מזה כי את האחיות הגדולות שלה גמלתי מאד מוקדם ואז הן התחילו עם האצבע בפה.. שלזה- אין גבול לגיל...
אז אצלה- העדפתי שמעצמה תחליט להיפטר מזה יום אחד...כי היא בטח לא תגיע עם מוצץ לכתה ד' כמו אחותה עם האצבע.. אבל היום הזה לא מגיע!!!
ולאחרונה השיניים הקדמיות שלה מתחילות להירקב- יש לי ממש תחושה שזה בגלל זה (אני מצחצחת לה שיניים בקר וערב)
ניסיתי בכל הדרכים- הטובות והפחות טובות ונאדה- היא לא מוכנה לשמוע על אופציה של פרידה...
מה עושים?

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עד היום לא התרגשתי מזה כי את האחיות הגדולות שלה גמלתי מאד מוקדם ואז הן התחילו עם האצבע בפה.. שלזה- אין גבול לגיל...
אז אצלה- העדפתי שמעצמה תחליט להיפטר מזה יום אחד...כי היא בטח לא תגיע עם מוצץ לכתה ד' כמו אחותה עם האצבע.. אבל היום הזה לא מגיע!!!
ולאחרונה השיניים הקדמיות שלה מתחילות להירקב- יש לי ממש תחושה שזה בגלל זה (אני מצחצחת לה שיניים בקר וערב)
ניסיתי בכל הדרכים- הטובות והפחות טובות ונאדה- היא לא מוכנה לשמוע על אופציה של פרידה...
מה עושים?
היא הכי קטנה בבית, או שיש מישהו מתחתיה עם מוצץ?

אם אין - פשוט זורקים את כל המוצצים, ומתכוננים לשבועיים לא קלים. כמובן לעשות זאת בשיתוף עם הילדה + הסבר.
המוצץ לא רק מרקיב שיניים, אלא גם מעקם אותן ועלול ליצור פצעים מסביב לפה.

אם יש מישהו מתחתיה עם מוצץ - זו ממש בעיה. כי היא פשוט תשאיל את המוצץ, כיוון שהוא זמין בשטח.

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מה עושים?
אני יודעת שמוצץ זה משהו רגשי לילד עדיף לתת לו תזמן.
מכירה דרך ממש יפה לזרוק את המוצץ-לקשור אותו לבלון גז ולתת לילד להעיף אותו לשמים...

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לדעתי תשאירי. יגיע היום שתיגמל מזה. ראית פעם מבוגר עם מוצץ?
הבן שלי בן 5 ורק עכשיו הוא מתחיל להגמל מעצמו.
פשוט כשלא עושים עסק-זה מגיע מעצמו!

שריתוש שריתוש

משתמש פעיל
היא הכי קטנה בבית, או שיש מישהו מתחתיה עם מוצץ?

אם אין - פשוט זורקים את כל המוצצים, ומתכוננים לשבועיים לא קלים. כמובן לעשות זאת בשיתוף עם הילדה + הסבר.
המוצץ לא רק מרקיב שיניים, אלא גם מעקם אותן ועלול ליצור פצעים מסביב לפה.

אם יש מישהו מתחתיה עם מוצץ - זו ממש בעיה. כי היא פשוט תשאיל את המוצץ, כיוון שהוא זמין בשטח.
יש עוד מישהו מתחתיה עם מוצץ והיא לא מוכנה בשום אופן לקבל את זה שהוא כן יהיה עם מוצץ והיא בלי...
אבל הוא לא יסכים בשום אופן לותר לה עליו, כך שיכול להיות שהפתרון הזה של להעלים את המוצץ זה רעיון טוב
והלך לי על החג?!...:rolleyes:

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה מה שחשבתי עד שהתחיל הריקבון בשיניים...
אם כך- יכול ליהיות שהגיע הזמן. אבל בגיל כזה רק בהידברות ומבצעים.
לא להעלים. רחמים על הילדה. תחשבי שגומלים אותך יום אחד בבום מכוס קפה..
זה ממש אותו דבר אם לא יותר. מנסיון- מאד קשה לילד בלי זה.

יוכבד שכטר

צילום יוצר, מציאות.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי חויה טריה לשתף!
חייבת לקצר בגלל פסח והכל אבל אם ראיתי אז משמים.

הבת הגדולה שלי בת שנתיים ו-4 חדשים. מתוקה וחכמה ב"ה. אתמול היא שכבה איתי במיטה בשינה של בוקר ואז סיפרתי לה כזה דרך אגב וכהכנה ושיתוף שעוד מעט חיה כבר תהיה גדולה ואז נזרוק את כל המוצצים לפח ונקנה לה מתנה.
קמנו התלבשנו ויצאתי להצביע. כשהייתי בפתח אמרתי לה להתראות, שאמא הולכת ועוד מעט חוזרת. אז היא שאלה אותי אם גם מתנה???
אמרתי לה שלא, שרק מתי שחיה תזרוק את המוצץ אני אקנה לה מתנה.

הילדונת החמודונת רצה למיטה לקחה את המוצץ וזרקה לפח. אמרתי לה אוקיי. אם ככה אני קונה לך מתנה.
האמת הייתי ממש בהתלבטות. כי לא התכוננתי לזה ולא ידעתי עד כמה זה רציני ואם היא באמת מסוגלת אבל הבטחות צריך לקיים אז היות ותיכננתי לקנות לה מטבח קטן לכבוד אפיקומן או זריקת המוצץ אמרתי אוקיי, נקנה לה ערכת סירים ונראה איך זורם...
חזרתי הביתה והיא חיכתה כבר לראות מה בשקית ושמחה מאד עם ערכת הסירים "כמו של אמא" שקניתי לה.
אחה"צ עבר מקסים!! ראינו מהמרפסת את האוטו זבל ודיברנו על זה שחיה זרקה לפח ועכשיו האוטו אוסף את כל הזבל וגם את המוצץ.
בגלל שלא היה לה את המוצץ היא היתה פחות ישנוננית ולא ישנה אחה"צ אפילו שהיה יום חופש אז בשעה מוקדמת יחסיץת כבר היא היתה יעיפה ויכלה ללכת לישון. רחצתי והכנסתי אותה למיטה, ואז בשלב שתמיד מקבלים מוצץ היה חסר לה משהו. והיא חכמה מתוקה שכמוה לא העיזה לבקש את המוצץ הסתכלה מסביב וביקשה שאשים לידה במיטה את ערכת הסירים.

ויהיה ערב ויהיה בוקר הכל בסדר.

היום אספנו את כל המוצצים שמנו בארנק ויצאנו יחד לקנות מטבח יפה לילדה הגדולה שכבר לא צריכה מוצץ.
בחרנו מטבח יפה והיא צעדה והגישה למוכרת את המוצצים מתוך הארנק וקיבלה מטבח.

ב"ה ב"ה!! הילדה ישנה בלשווה מתוקה. ושוב אותו סיפור ען הסירים. הילדה כבר היתה במיטה ואז בקשה את המטבח. הרשתי לה לגשת והיא נגשה למטבח שלה לטפה את הסירים וחזרה מיד למיטה קבלה דיסה והלכה לישון.

ב"ה!!!! בלי עין הרע!

אבל השיטה הזאת של תשלום במוצץ למוכר וקבלת מתנה זו שיטה מקסימה!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה