דרוש מידע איך בודקים שווי של דירה?

מקצועי בנדל"ן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זה לא יושרה לשאול מתווך כשיודעים שלא הולכים לקנות דרכו,
אלא א"כ אומרים לו מראש.
מניסיון ,
יש המון מתווכים ששמחים להביע חוות דעתם .
גם אם זה לבירורים בלבד .
---

נערך לאחרונה ב:

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
איך למכור ? ואיפה גרים בינתיים ?
אין תשובה אחת לשאלה מה לעשות קודם.
במכירה לפני קניה יש השלכה של צורך במעבר דירה במידה ולא ימצאו דירה עד הפינוי..
בקניה לפני מכירה יש ריזיקה הפוכה, של צורך בתשלומים כשהדירה לא נמכרת.
כל אחד שרוצה להכנס לכזה תהליך חייב לבדוק עם עצמו ולהיות ברור מה הכי נכון לו, אחרת נכנסים לריקוד תימני של צעד קדימה שניים אחורה.

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
איך למכור ? ואיפה גרים בינתיים ?
זה לא בגד שקונים וישר לוקחים. מסכמים על זמן פינוי בדר"כ בין כמה חודשים לשנה ומחפשים בזמן הזה בכל המרץ.

( בדיוק חברה שלי שקנתה דירה לפני שמכרה ,לקחה הלוואת בלון והייתה בטוחה שבטח הדירה תחטף כי זה אזור עם ביקוש. בסופו של דבר חודשים רבים לא הצליחה למכור והלחץ שעברה שהייתה צריכה תיכף לשלם את התשלום המשמעותי...אוף אני כבר הייתי לחוצה בשבילה ממש. כל יום אותו דיבור על הדירה והכסף.. ב"ה בסוף ברגע האחרון הצליחו למכור. כנראה התגמשו יותר במחיר או משהו)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה